Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubro

The Last of Us

Polecane posty

Ostatni temat o 2013 GOTY zjadło, więc czas na nowy.

Tym razem bez zbędnego biadolenia na początku. Na tegorocznym VGA za niecały tydzień ma się pojawić nowy trailer gry, który ponoć ujawni coś niespodziewanego. Mam nadzieję, że wreszcie poznamy też datę premiery. Strzelam chyba w coś w stylu 5 listopada 2013.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier obecnie. Mam nadzieję, że nie będzie to bezmyślna kalka z Uncharted w innych realiach, i twórcy dadzą nam choć parę gramów nieliniowości. W każdym razie, po obejrzeniu gameplayu, mam pozytywne odczucia. Naughty Dog pokazało, że umie robić dobre gry, więc o jakość produktu się nie martwię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer z VGA mnie zjadł i po jego obejrzeniu jeszcze bardziej czekam na TLoU, bo zapowiada się kawał bardzo dobrej i soczystej gry.

Byle do maja, chociaż wygląda na to, że konkurencja będzie bardzo mocna, bo w podobnym terminie ma wyjść nowe GTA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loads of news. Oprócz daty premiery ogłoszono okładkę, bonusy przedpremierowe i multiplayer. O multiplayerze wiadomo tylko tyle, że będzie, a bonusy do zamówień to potwierdzają. Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą otrzymają Sights & Sounds Pack - Soundtrack (pewnie cyfrowy), motyw dla konsoli i 2 avatary. Super bonusy, które potwierdzają, że Naughty Dog robi to dobrze i nie wycina nic z single. Gamestop (ale pewnie z czasem i inni) będzie miał Survival Pack do multi (pieniążki, xp, itp.).

. Nie mam pojęcia czy to ten sam co na VGA, nie oglądałem go.
+ Arne Meyer on December 9th, 2012 at 10:30 pm said:

Still working out if we will have a collector?s edition or not. Keep your fingers crossed!

Hype.

+ Hayterfan on December 9th, 2012 at 8:16 pm said:

Coop?

+Arne Meyer on December 9th, 2012 at 10:41 pm said:

Not telling yet!

Co-op confirmed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy, ani kasa czy XP za preordery mnie nie grzeją, tego, że coś wytną nawet nie brałem pod uwagę.

Nie liczyłem na ujawnienie zawartości kolekcjonerski, ale byłem przekonany, że w przypadku TAKIEJ produkcji to pewniak. No cóż.

Co-opa bym nie hype'ował, bo mogą zagrać tak jak z Uncharted - jakieś pojedyncze fragmenty singla z nabijaniem punktów.

Ale hype rządzi się własnymi prawami biggrin_prosty.gif

Trailer zacny (tak, to ten z VGA), choć trochę żałuję że obejrzałem.

krótszy link, google łatwiej przełknie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co-opa bym nie hype'ował, bo mogą zagrać tak jak z Uncharted - jakieś pojedyncze fragmenty singla z nabijaniem punktów.

No i mam nadzieję, że coś takiego zrobią (chociaż z drugiej strony TLoU i Uncharted to dwie różne gry z różnym tempem). Jak się zabiorą za główny moduł singlowy i spróbują na siłę przeforsować w nim co-opa to się pogniewam, bo takie coś zmieni grę nie do poznania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, że będziemy biegać Joelem i Ellie i na wyprzódki masakrować wrogów, żeby odblokować nową pałkę czy pistolet. Przy tak charyzmatycznych postaciach nie widzę też coopa innymi bohaterami (SC:V), niepowiązanego z główną osią fabularną. Dlatego bliższy jestem myśli, że po prostu takiego trybu nie będzie, jak zresztą, zdaje się, mówili wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby zrobili w zasadzie 3 gry w ramach jednej (jak Far Cry3 czy Black Ops2) i zrobili oddzielną kampanię w co-opie dla dwóch nieznanych bohaterów. Nie jestem jednak pewien czy ND mają tyle zasobów, żeby zrobić to dobrze. Ciekawi mnie też multi. W sumie i tak grę kupię od razu, więc równie dobrze mogę trochę w nim czasu spędzić. Liczę, że pokuszą się o coś oryginalnego. Może jakieś wolniejsze tryby rywalizacji nastawione na przetrwanie i współpracę w ramach zespołów? Brak regeneracji HP, bardzo mało amunicji, nastawienie na ciche poruszanie się. Szkoda, że w czasach pseudo-szybkich casualowych CoD takie coś jest praktycznie niemożliwe.

Fajnie, że ND skupiają się na postaciach drugoplanowych. U3 miało scenariusz pisany wyraźnie na kolanie i w porównaniu do Lazarevica czy Flynna z "dwójki", takie postacie jak Marlowe, Talbot i ten losowy arab, którego imienia nie pamiętam to anonimy bez charakteru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie najbardziej liczę na singla, multi mnie nie obchodzi za bardzo. Mam nadzieję że historia będzie dobra, dla mnie to jest najważniejsze. Jakość każdy widzi, gameplay jest dopracowany i ciekawy, jeśli dodadzą tereny leśne, jakieś bazy ocalałych to już wogóle poezja. No i jazda konna intryguje, może lokacje będą większe niż nam się wydaje. Ja nie widzę żadnych wad na ten moment. A co do multi - liczę na ciekawe tryby, sam mam parę pomysłów jak mogłoby to wyglądać, byleby tylko żadnych głupich dominacji z innych FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arne twardo odpisywał jak mógł, ale w końcu dał spokój, z ciekawszych rzeczy:

Almost all of the bonuses provided in the Gamestop-exclusive Survival Pack are giving you early access to content or boosters you would be able to get through normal playing.

Fajnie, że nie doprowadzają do sytuacji, gdy trzeba kupić w trzech sklepach naraz, żeby mieć absolutnie wszystko.

I chyba nawet ciekawsze:

We actually haven?t announced if it?s co-op or competitive or both. Only that we were working on MP. Stay tuned for more details!

Trochę zamotali, ale MP oparte tylko/głównie na współpracy wydaje się świetnie pasować - horda, albo tryb na kształt multi z K&L to byłoby coś świetnego.

A okładka imo szału nie robi. Liczyłem na coś bardziej... sam nie wiem na co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle brzydsza co młodsza. Ponoć scenariusz im się nie kleił i musieli odmłodzić Ellie.

może lokacje będą większe niż nam się wydaje.

Dostępne gameplaye (a zwłaszcza ten jeden z E3) pozwalają sądzić, że będzie to trochę bardziej otwarta gra niż Uncharted i na poszczególnych poziomach będzie można pokombinować ze skradaniem i pozbywaniem się przeciwników na różne sposoby. W połączeniu z najwyższym poziomem trudności (wg Twittera Neila Druckamanna można zginąć od jednej celnej kulki mając pełny pasek HP) może to dostarczyć naprawdę satysfakcjonującą rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i młodsza i brzydsza. Mogli dać tej Ellen Page w łapę i zostawić starą wersję. Ja ofc od razu ustawiam najtrudniejszy możliwy poziom trudności, chcę mieć wczuwkę. Obok nowego Metala i GTA V najlepsza gra na 2013.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zajawki na zajawkę i z każdą nową udostępnianą informację gra zapowiada się coraz lepiej, aczkolwiek sam nie będę specjalnie szafował od razu GOTY 2013 (głównie dlatego, że w tymże roku może GTA V też się pojawić) i innymi takimi :D Całość zapowiada się jednak świetnie, nie da się zaprzeczyć - fabuła, setting, animacja, bohaterowie, system walki, który nie opiera się na tym kto ma więcej amunicji... Naughty Dog tym tytułem kolejny raz pokaże, że tworzy jedne z najlepszych gier na PS3 a jednocześnie nie będą już tylko twórcami Uncharted ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że od pierwszego newsa byłem zaciekawiony jak będzie wyglądać nowa marka ND. Po zwiastunie z VGA i informacji że The Las of Us będzie posiadało tryb wieloosobowy jestem pewien że zakupie ThLoU w dniu premiery. Po wczorajszym ogłoszeniu przez Sony edycji specjalnej byłem trochę zawiedziony że ta edycja będzie taka trochę biedna , postanowiłem wiec poszukać w necie jakiś informacji o innej wersji i okazało się że ciekawość to dobra cecha :P . Na Gamestop można nabyć zarówno grę w podstawowej wersji jaki wczoraj ogłoszoną edycje specjalną ale również Post-Pandemic oprócz wszystkich dodatków z edycyj specjalnej zawiera 12 calową statuetkę przedstawiająca Ellie i Joela.

Dla zainteresowanych link http://www.gamestop.com/ps3/games/the-last-of-us-post-pandemic-edition/107705

Pomimo sporej ceny 160 $ plus koszty wysyłki rozważam zakup edycji pos-pandemic , pytanie do was ktoś może zamawiał może jakieś gry z Gamestop a o jeszcze jedno czy ta wersja będzie wersji PAL ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergi dzięki za odpowiedź posiadaczem PS3 jestem od paru miesięcy i jakoś nigdy nie miałem okazji sprawdzaj jak to jest z regionami w konsoli Sony :P . Wracając do tematu kolekcjonerki to rzeczywiście po dodaniu przesyłki cła itp robi się nieprzyjemnie dla portfela. Od grudniowego pokazu obiecałem sobie że nie będę czytał żadnych newsów żeby nie psuć niespodzianki jaką szykują nam ludzie ND ale jedno mnie trapi. Jak będzie wyglądał multiplayer, o ile w Uncharted 3 grało mi się całkiem przyjemnie to przy The Last of US liczę na coś poważniejszego np:

-brak śmiesznych tauntów i skinów dla pośtaci

-rozgrywka bardziej nastawiona na walkę wręcz

-limitowa ilość amunicji gdzie czuć że każdy nabój jest na wagę złota

To chyba najważniejsze rzeczy jakie bym chciał zobaczyć w multi ,teraz tylko oby do maja :] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawi się kilka nowych zapowiedzi i nowy gameplay. O ile gameplay sobie daruję to przeczytałem jedną krótką zapowiedź. Spoiler nie dotyczy fabuły, a raczej szeroko rozumianego lore.

- Zbieranie zapasów i crafting ma być konieczny do przetrwania.

- Trzy rodzaje zainfekowanych. Runners, Clickers i jeszcze nie znany typ. Atak Clickersa - insta-death.

I need it now...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...