Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Latadełko-strzelanka, za darmo w CDA. No czego chcieć więcej? Przyjemny trzeci pełniak, zaraz szukam recenzji.

O znalazłem w CDA 12/07. Wielka szkoda, że Ghost zakazał wrzucania skanów recek, bo ta jest huraoptymistyczna. Qn'ik dał 8. Zobaczymy jak ta super grafika z 2007 będzie się prezentować teraz. Jedyna krytyka jest od Elda - zarzucił jej wtórność. Poza tym same pochlebstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo trollface.gif Za darmo to będzie jak ktoś zapuka do drzwi mego domu i powie: "- Oto gra dla pana. - Ale ja nic nie zamawiałem. Ale ona jest za darmo, ot tak :). " Ta darmowość gier z CDA jest złudna, bo jakby nie patrzeć to płacisz te 16 zeta bez grosza za pakiet pismo + gry + ew. coś tam jeszcze. No chyba, że jesteś już totalnie zafiksowany i ubzdurasz sobie, że gry są za friko. W takim razie - żyj w swoim matriksie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, brak (na razie) Steama. Nie spodziewałem się, że to samoloty, ale cieszę się. Heroes Over Europe było niezłe, więc w to zagram również. Fajny sposób na przecieki- alfabetycznie. Czyli gra numeru będzie zaczynała się na literę późniejszą w alfabecie. Ale jak na razie jestem z-a-d-o-w-o-l-o-n-y. Tak trzymać! :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daveNWN Podejrzewam ze bez dodatków typu gry + "coś tam jeszcze" Pismo CD Action kosztowałoby tyle samo, no może kilka groszy mniej. Te 16 zł bez grosza to moim zdaniem niewielki wydatek, którym choć w taki sposób możemy uhonorować pracę piszących tam redaktorów. Pomijając twoje czysto komercyjne, zimne kalkulacje, traktowałem i będę traktował dołączane do pisma gry, jako darmowy bonus, stanowiący miłą niespodziankę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze bez dodatków typu gry + "coś tam jeszcze" Pismo CD Action kosztowałoby tyle samo, no może kilka groszy mniej. Te 16 zł bez grosza to moim zdaniem niewielki wydatek, którym choć w taki sposób możemy uhonorować pracę piszących tam redaktorów.

Playbox, który był można powiedzieć bliźniaczym pismem CD-Action kosztował 10 zł - pisał tylko o konsolach, nie było coverów, stron troszkę mniej (choć mogę się mylić z tym niewiele) i może upadł dlatego, że kosztował za mało lub zbyt dużo, może z przyczyn konkurencji ze strony NEO Plus czy PSX Etreme - nie ważne. Ważne jest to, że oba pisma miały i mają swoje zyski z reklam i tu pojawia się kwestia różnicy 6 zł na numer. I co? Licencje same się kupują i są darmowe czy jednak coś kosztują? A może kosztują w jakimś malutkim ułamku te pi razy drzwi5-6 zł. Może się mylę, ale nie mówmy, że pismo bez pełniaków nadal by kosztowało 15 czy 16 zł.

A co do tego, że te 16 zł to nie wiele za trud włożony w pracę redaktorów, to masz absolutną rację i nie będę tego kwestionował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...