Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

[Nominacje 2012] Platynowa Kostka... Rubika

Polecane posty

Nie wiem, która strona podręcznika o tym mówi, ale ja i tak wiem, że ten cholery smok powinien zginąć od mojej kuli anihilacji!

Tutaj nominujemy najlepszych RPGowiczów z Grajdołu biggrin_prosty.gif

PS. Zgodnie z zasadą "honorowego odstąpienia" w tym roku mój nick jest poza nominacją ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Blacka już nie można nominować, a poza tym to dorobek P_aula jest zbyt powalający, chociaż masz tu swoje miejsce :P. Veldrashu nominuję cię byś miał więcej motywacji, by przypominać graczom o odpisach do swoich sesji! No i jeszcze nominuję... brylanta, bo aktywniejszy w sesjach się zrobił ;p

Let's play a game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głosy lecą do...

1. Doxtradus, za rozkręcenie sesji dla początkujących i przyciągnięcie do działu więcej nowych niż obecnie niedziałająca Realms Beyond.

2. Shaker, za to, że rozumiem dziś, ile kosztowało go odpisywanie aż przez 5 miesięcy klasy maturalnej rok temu oraz za trzymanie Law of Talos przy życiu.

3. Veldrash, za styl pisania, niesamowicie ambitne i ciekawe pomysły i najlepszy stosunek długości odpisów do jakości. A wiecie... Są baaaaardzo długie.

P_ za całokształt oraz eksperymentowanie z formułą sesji "Gościnnych" dostaje ode mnie wyróżnienie, ale cóż.... swe Smugglerki już dostał smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bla...argh, nie mogę. :/ W takim razie Veldrash - przed rozpoczęciem zabawy w forumowe sesje to jego wpisy czytałem najchętniej.

2. Brylant - Lubię czytać jego wpisy, poza tym pomagał w temacie dyskusyjnym wdrażać się moim początkującym graczom w zasady sesjowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veldrash - bo znam go osobiście i wiem jak bardzo długie posty pisać lubi. Sesja RPG jest mi niemalże całkowicie obca, ale wiem że na nominację zasłużył.

DoxtraduS - swoje sesje prowadzi z niemałym zaangażowaniem. Obawiam się że za dwa lata to na niego nie będzie można głosować, tak jak teraz na Cienia.

Shaker - poznany osobiście podobnie jak Veldrash. Dobre wrażenie na mnie zrobił, w sesji się udziela nie od dziś i chyba nie zamierza rezygnować - zasłużył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnej sesji udziału nie biorę, jestem więc neutralny jak Szwajcaria.

Nominacje lecą do brylanta i Veldrasha - niezwykle przyjemnie czyta się ich posty. Obaj piszą ciekawie i z polotem, teksty są na bardzo wysokim poziomie pod względem językowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DoxtraduS, tak jak pisano powyżej rozkręcił sesje dla początkujących i chwała mu za to. A po drugie ściągnął sporo ludzi do działu RPG z sesji FM (gdyby nie on, może nadal nie byłoby chłopaków i mnie w grajdole).

2. Crunchips - Zawsze pierwszy w odpisach, można powiedzieć, że nadaję tempo w sesjach w których biorę udział. A teraz jeszcze rozkręca własną sesje, która zapowiada się świetnie. Bez wątpienia zasłużony głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał nominować za całoksztalt to pewnie poleciałoby do Cardiego, niziołki i Radyana :P Za ostatni rok natomiast mogę z czystym sumieniem nominować Bla... aaa. To w takim razie pozostaje mi... Chwila, kto właściwie teraz grywa na sesjach poza Shadowem? Bo zaczynam mieć wrażenie, że on tak naprawdę sam gra ze sobą na czterech kontach.

Aiden - bo robi bardzo dobre KP

Rankin - SRW

Doxtradus - bo dużo noobasów nowych graczy ściągnął ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadou - utrzymuje przy życiu i w zdrowiu* wiele sesji, na których zawsze dzieje się coś ciekawego. I podjął się SCIONa smile_prosty.gif

P_aul - za całokształt twórczości i bycie na miejscu, kiedy jest potrzebny.

Mateusz (stefan) za kreatywne wymyślanie różnych settingów do mafii i wprowadzanie ich w życie biggrin_prosty.gif

* - co brzmi szczególnie zabawnie w kontekście sesji Dead Rising

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak...

Black Shadow - gdyż jest jednoosobową Jamą: w tym momencie jego odejście z działu byłoby niemal równoznaczne z odejściem samej Jamy... ;)

P_aul - gdyż niegdyś, jeśli wierzyć podaniom, był tym, kim teraz jest BS... ;] No i nadal jest świetny w tym, co robi (przy sesjach).

Shaker - nie tak "mocarny" jak wyżej wymienieni, ale cenię go jako gracza i mistrza również. Jest w tym dobry i zasługuje, więc niech ma. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziękuję za głosy na mą skromną osobę, ale ja już Smugglerkiem nacieszyłem się dwa lata z rzędu, więc lepiej by było wskazać kogoś innego z Grajdołu wink_prosty.gif

Aiden - co prawda z mistrzowaniem miewa pewne problemy natury czasowej, ale karty postaci robi pierwszorzędne... no i fajnie odgrywa ;]

Brylant - bo widać, że w przyszłości swoimi działaniami celuje w zajęcie mojego miejsca (a tak naprawdę to jedno z tych czterech kont, o których wspomniał Time Lord ^_^)

Veldrash - niby frekwencja dosyć mocno spadła ostatnimi czasy (a jedna sesja ciągle czeka na start), ale za jakość dotychczasowego działania nominacja należy się jak psu buda

Poza tym wspominki honorowe:

- Rankin - głównie za SRW, ale pamiętam o całokształcie jego twórczości

- Shaker - bo sporo robi, tworzy fajne postaci a jego jedyna sesja ma czasami szybsze a innym razem wolniejsze tempo... choć gra mi się w niej przyjemnie =)

- DoxtraduS - za ściągnięcie dużo nowej krwi do działu i trzymanie sesji przy życiu, oby tak dalej to za rok z mojej strony może liczyć na "właściwą" nominację

- P_aul - a to już niejaka tradycja i wiadomo - za całokształt, mogłoby mu się tylko chcieć częściej odpisywać a nie tracić czas na "gupie" gry biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w wyniku pewnych okoliczności nieco zapomniałem o naszym grajdołku, ale swoje typy mam:

P_aul - nominuję go chyba co roku, bo po prostu zasłużył, nawet jeśli chęci na aktywne sesjowanie nachodzą i opuszczają go falami :P

Rankin - SRW to jedno, ale on po prostu dobrze gra i ma ciekawe pomysły

DoxtraduS - bo mu się chce z nowymi użerać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...