Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BountyHunterPL

Rozwiązany: Skrzynka-2700zł-głównie do gier

Polecane posty

Witam starych wyjadaczy:)

Nastał czas, kiedy to trzeba przysiąść 4 litery i ogarnąć sobie jakiś sprzęt do gier(laptop ledwo ciągnie AC Revelations, a stara skrzynka zaledwie sapera;).

Jako, że czas ogarnięcia w temacie sprzętu minął ok. 3 lata temu(wcześniej wszystkie nowinki, sam złożyłem kompa), to teraz nie wiem nic, a przecież jak wiadomo technika skoczyła niesamowicie szybko:)

Szukam jakiejś stacjonarnej skrzynki głównie do gier(do prac biurowych itp. pozostaje laptop).

Aktualnie fundusz jaki mogę przeznaczyć to ok. 2,7 k.

Poszukuję samej skrzynki bez monitora, bez systemu.

Co do O/C na razie nie jestem pewien, ale w niedalekiej przyszłości mógłbym spróbować swoich sił.

Jeżeli chodzi o miejsce zakupów to jest to dla mnie obojętne.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz weź ten

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-atx-smart-530w-120mm-80-apfc-sp-530pcweu-442655/

reszta w jak najlepszym porządku.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziękuję serdecznie wszystkim za pomocdaje_kwiatka.gif

Zamówienie zostało złożone, więc czekam tylko na realizacjęklaszcze.gif

Jeszcze tylko takie małe pytanie:

Albo mi się zdawało, albo na stronie morele przy karcie graficznej(poprzedniej propozycji i obecnej) jeszcze do niedawna był napis: + Bordeland 2, czy mi się zdawało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...