Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lucasfcinter

Emeli Sande

Polecane posty

Adele Emeli Sande, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko to brytyjska wokalista soul i R&B.

Urodziła się w 1987 roku w Szkocji. W wieku 11 lat napisała swoją pierwszą piosenkę na potrzeby szkolnego talent-show. Gdy miała 16 lat poznała Adriana Sykesa, który później został jej managerem Rzuciła studia medyczne po 4 latach nauki dla kariery muzycznej.

Swoje pierwsze solowe dzieło wydała w 2011 roku dzięki kontraktowi z wytwórnią Virgin. Singiel "Heaven" zdobył ogromną popularność na całym globie. Jej pierwsze długogrające studyjne wydwnictwo ujrzało światło dziennie w lutym 2012 roku i zajęło pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii.

W 2012 zdobyła za swój debiut nagrodę Brit Awards.

emeli-sande-240x340.jpg

Album nazywa się "Our Version of Events".

W Emeli zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Piękna i genialna. Świetne utwory na płycie. Polecam My kind of love, Daddy, Breaking the law.

Jeżeli już przesłuchacie (i zakochacie się) to obowiązkowo musicie przesłuchać 3 piosenki, które się na płycie nie znalazły ,,Wonder", ,,Read all about it" i duet Labrinth ft. Emeli Sande - Beneath Your Beautiful.

Na początku byłem trochę sceptyczny, ale wystarczyła jedna piosenka akustyczna w wykonaniu Emeli smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj, zapoznaj. Jak najszybciej. Już niedługo o niej usłyszymy :) Wszędzie jest znana tylko nie tutaj. Nasze nienormalne radia puszczają to samo od 50lat i tak jest. No pomińmy radiową trójkę ( i czwórkę?) bo tam lecą piosenki Emeli :)

Wczoraj zresztą na inauguracji Olimpiady w Londynie zaśpiewała genialnie ,,Abaid with me". Luknij bo jest na jutubie wersja studyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz przekonałem się, że Emeli jeszcze lepiej brzmi na żywo. Dzięki jutubowi mogłem obejrzeć jej wykonania na Bestivalu. Bardzo fajnie wyszło. Polecam znaleźć później może chociaż szczątkowe kawałki. Tegoroczny Bestival na prawdę mocny. Jeszcze jutro czekam na Bena Howarda.

Tak BTW - Emeli wyda płytę jeszcze raz, ale z dodanymi utworami z Igrzysk. Ogólnie to co wyżej pisałem, że się nie znalazło, to znajdzie się teraz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Emeli zgarnęła 2 nagrody na Brit Awards. Podniosła statuetki w kategoriach Album roku i wokalistka roku. Bardzo duże osiągnięcie. Musiała pokonać silną konkurencję. Obstawiałem dwie nagrody dla niej i się sprawdziło. Tyle samo nagród otrzymał Ben Howard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...