Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

Myślałem, że WRC to jakieś gó... gniot, a tu miłe zaskoczenie. Jakby nie patrząc na dobrą grafikę to gra trochę przypomina stare Coliny. Naprawdę polecam ! Szczególnie do gry przez neta, bo tylko wiatr i pustka szaleje na serwerach.

Dlatego tak się dzieje, bo "samochodziarze" przerzucili się na inne platformy i wcale nie jest to PC. Smutne, ale prawdziwe.

Co do World Rally Championship, to całkiem przyjemna pozycja.

A tak z innej beczki, to jak oceniacie hostessy z sesji robionej podczas E3 2012 (zainteresowani wiedzą, gdzie szukać :trollface:)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotreksik23 - Mam ten sam problem co ty i nie zdaża mi się to pierwszy raz. Płyta na której znajdowała się seria Oddworld i Nail'd z marcowego wydania również mi nie działa tyle, że tam wląćza się chociaż menu ale nic poza tym. Jeżeli kliknę w jakąs zakładkę to płyta się zawiesza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej! Widzę, że na forum znów panuje wesoła wymiana wrażeń z wojen gracz vs płytka z CD-A. Obecnego numeru jeszcze nie kupiłem, ale już po wpisach mogę się domyślać co mnie czeka gdy włożę płytkę do napędu. A może jednak oszczędzę sobie sukcesywnie nadwątlanego od parunastu miesięcy zdrowia i jednak tej płytki do napędu nie włożę... Co radzicie waszmość państwo, jest aby po co psuć sobie dzień? W WRC bym sobie nawet i zagrał, ale jeśli czekają mnie takie przygody jak z (żeby daleko nie szukać) ostatnim numerem, to ja chyba podziękuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem w markecie zakupiłem owy numer CDA,ogólnie jestem nawet zadowolony z pełniaków,Najpierw zainstalowałem WRC,gierka ujdzie można poszaleć na szutrze i śniegu,tylko irytuje mnie to że ekran gry ma na górze i dole czarne pasy,no ale cóż co zrobić..aha i wymaga płytki w napędzie

Potem nadszedł Afterfall którego również zainstalowałem i uruchomiłem bez problemów,czuć polszczyzne ;) ale grałem krótko bo jak wgrałem ją było po 0:00,więć dzisiaj wezme się za nią,może to nie świetna gierka,ale również można pograć

Reszta?

Hm..przygodówki to nie dla mnie...ahh redaktorzy dzięki za towarki na coverku z E3,szkoda że trochę ich mało,więcej wiary w siebie i śmiało podchodzić do dziewczyn ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, niżej napisałem krótką instrukcję jak spolszczyć CD-Actionową wersję Afrerfall InSanity.By to zrobić nie pobieramy żadnych spolszczeń z internetu - gra będzie się wykrzaczać.

1.Pobieramy pliki: a)http://www.sendspace.com/file/pzr298 b)http://www.sendspace.com/file/ninkuq

2.Zawartość archiwum "int rascal game" wypakowujemy do folderu Afterfall InSanity\RascalGame\Localization\INT i podmieniamy pliki (u mnie wygląda to tak : D:\Program Files (x86)\Nicolas Games\Afterfall InSanity\RascalGame\Localization\INT

3.Zawartość archiwum "engine locaizaion" wypakowywujemy do folderu: Afterfall InSanity\Engine\Localization\INT i oczywiście podmieniamy pliki.Napisy w grze są już spolszczone smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem poprosić o opinię na temat A new beginning. Chodzi o to, że nie jestem fanem przygodówek, jednak chciałbym spróbować. Podobnie było w przypadku Braid czy World of Goo, podchodziłem niechętnie a gry okazały sięrewelacyjne. Wiem, że ANB to zupełnie inny klimat, ale czy ktoś kto zna tą grę mógłby szepnąć słówko czy warto od niej zaczynać przygodę z gatunkiem. Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziwna sprawa. Stronę i kilka dni temu pisałem o problemach z płytą nr 1 (steam error i zamulanie). Naprwdę, nie mam najzieleńszego pojęcia, ale dziś włożylem płytke i zadziałała juz normalnie. Oczywiście się z tego cieszę, ale musze przyznać, że dziw nad dziwy to jest i z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem.

Także zalogowałem się, by zwrocić honor, aczkolwiek dziwne to było, tym bardziej, że wtedy sprawdzalem płytw jeszcze wieczorem. No nic, mam nadzieję, że już tak zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas coś naskrobać

smile_prosty.gif

Po pierwsze, w przeciwieństwie do większości z was... BARDZO CIESZĘ SIĘ z Afterfall InSanity.

Dlaczego? Nie kupił bym tej gry za 80zł, a CDA tak czy siak kupuję "w ciemno".

Afterfall na pewno mnie zainteresuje (chociażby ze względu na Post-Apo).

Co do reszty pełniakłów, przygodówki nie ruszę (przynajmniej na razie), WRC odpalę bo dawno nie grałem w grę wyścigową smile_prosty.gif

A co do wersji językowej Afterfall-a, faktycznie trochę szkoda, że nie dodaliście spolszczenia oddzielnie

(chociaż nie znam się na tym, może się nie dało?)

Tak czy siak, CDA kupuję co miesiąc i nic tego nie zmieni.

(No chyba, że będzie drukowane na papierze toaletowym

tongue_prosty.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeszedłem Afterfalla, jako ostatniego, bo tym razem zacząłem od przejścia przygodówki, która jest świetna, trzyma klimat ;). Co do AI to po recenzjach byłem trochę zniesmaczony, ale jak to się mówi, " wyjdzie w praniu " no i wyszło, gierka przypadła mi do gustu, i zagram w nią nie raz, co prawda bohater jest lekko ślamazarny ale to wybaczyć ;). Dzięki CD-A za miłe rozpoczęcie wakacji !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem poprosić o opinię na temat A new beginning. Chodzi o to, że nie jestem fanem przygodówek, jednak chciałbym spróbować (...)

"A New Beginning" jeszcze nie ograłem do końca, więc póki co nie będę się wypowiadał na jej temat, lepiej żeby doradził ci ktoś, kto spędził z tą grą nieco więcej czasu. Póki co początek mnie nie porwał. Jest jednak sporo bardzo fajnych przygodówek, które wciągają od samego początku do końca. Przygodę z tym gatunkiem gier polecam rozpocząć od takich pozycji jak: "Still Life" czy "Black Mirror". Fabuła i klimat w tych grach są świetne, a rozwiązania zagadek nie są wzięte z kosmosu, przez co osoba stawiająca pierwsze kroki w grach przygodowych nie powinna się zniechęcić trudnością czy abstrakcyjnością stawianych przed nią zadań, polowaniem na piksele czy używaniem wszystkiego na wszystkim (najczęściej to właśnie te elementy zniechęcają ludzi do przygodówek). Ze względu na ciekawy, filmowy klimat poleciłbym też nieco zapomnianią i chyba niedocenioną grę "In Cold Blood", będącą w zasadzie hybrydą przygodówki i gry akcji (bondowskie klimaty), choć dzisiaj może ona być trudna do zdobycia. Kolejna gra, którą warto bliżej poznać to moim zdaniem "The Whispered World", wyróżniająca się piękną oprawą graficzną i muzyczną oraz ciekawą fabułą i klimatem. Jeszcze z nieco luźniejszych, przesyconych humorem produkcji, warto poznać grę "Ceville" czy serię "Sam & Max" oraz "Runaway". Nie zapominajmy też o klasykach gatunku: "Syberia 1 & 2", "The Longest Journey", seria "Monkey Island" i wiele, wiele innych ciekawych i wciągających gier smile_prosty.gif.

@DonDomino: polecam używanie innego koloru czcionki, gdyż czerwony jest zarezerwowany dla administracji forum :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odinstalowywania programów najlepiej korzystać ze specjalnych, przeznaczonych do tego aplikacji, gdyż domyślne deinstalatory dostarczane wraz z programami lub systemowy Dodaj/usuń programy bardzo często zostawiają sporo pozostałości i zaśmiecających rejestr wpisów. Polecam TEN program - przed deinstalacją wykonuje punkt przywracania (więc w razie problemów można operację cofnąć), ma też specjalny tryb Forced Uninstall służący do odinstalowywania aplikacji, których z jakichś względów nie da się usunąć w tradycyjny sposób (uszkodzonych instalacji). Dodatkową jego zaletą jest fakt, że sam nie wymaga instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy miał ktoś może podobny problem z grą A New Beginning: Odrodzenie tj. w momencie kiedy w bodajże drugim rozdziale rozwalamy gruz zasypujący przejście i chcemy przejść przez przejście, grę wyrzuca do Windowsa ? Wie ktoś jak to naprawić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie dlaczego dodajecie wadliwe gry. Grałem w A New Beginning PL i doszedłem do 5 rozdziału ponieważ dalej się przejść nie da. Chciałem również pograć w WRC FIA World Championship ale nie da się nawet zainstalować(wyskakuje mi informacja o jakichś błędach CRC). Nie wiem czy każdy tak ma ale błagam zróbcie coś z tym ja chcę normalnie sobie pograć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem ze daliscie niedawno stalker2 i wszystko fajnie z ta gra ale chcialem jeszcze raz przejsc pierwsza czesc tej gry i okazuje sie ze po wlozeniu do napedu wlaczam to menu i akurat gry stalker juz na tej plycie nie ma (wszystkie pliki procz scrennow nie dzialaly)! (co ciekawe wczesniej zainstalowalem ja ale dysk nie jest bezdenna przepascia i odinstalowalem ja)

teraz cos nowszego - kiedy to wlozylem plytke z sierpnia iinstalator afterfalla uruchomil sie po 10 minutach i dysk bardzo spowolnil - ale jakos sie uruchomil (dodam ze podczas czynnosci instalacji wszystkie inne programy mam wylaczone), a instalatora WRC FIA... nie ma wogole na plycie!!! stalker dzialal kiedys - teraz ma focha i przestal ale jestem na tyle pechowy ze teraz w folderze pelne/WRC znajduja sie jedynie screeny, instalator patcha oraz autorun (informacje instalatora - to co wyglada po otworzeniu jak plik .txt) gra New Beginnig dziala chyba tylko dlatego (ze na tej grze zalezalo mi najmniej - najbardziej na wrc -.-'' ) ze to inna plyta jest.

Dzieki za czytanie i pozdr

jak znajdzie sie kto mily z forum lub REDAKCJI (!!!) moglby mi odpowiedziec jakie kroki mam poczynic w celu zagrania w WRC (to najpilniej) oraz mozliwosci ponowneg ukonczenia stalkera1

MAM!! mam rozwiazanie dotyczace WRC FIA (TAK! TAK! TAK!) trzeba wejsc w moj komputer i otworzyc plyte (w XP eksporatorem chyba) wczesniej szukalem gry w jej folderze a tu okazalo sie ze pliki gry sa wywalone do glownego folderu (tam gdzie normalnie znajduje sie tylko aplikacja "cda_menu") klikamy na aplikacje "setup" i instalujemy gre (narazie jestem podczas instalacji - troche powolnej ale jednak) patch mozna zainstalowac juz przez cda_menu

jest to rozwiazanie jednego problemu, rozwiazanie problemu z pierwszym stalkerem - nadal oczekiwane

mam nadzieje ze pomoglem osoba z podobnymi komplikacjami jakie mam ja smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC-nie gram w samochodówki(prócz NFS MWtrollface.gif )

A New Beginning-najlepsza chyba przygodówka z cda, którą mam.Szybko zapomina się o upływającym czasiezegar.gif .Dzięki za tę gręklaszcze.gif

Afterfall Insanity-pograłem, pograłem i... jeśli to ma być horror, to jestem Św Dygdy, który nie umiera nigdyaniolek.gif .Jednakże, jak na debiut małego studia, jest dobrze(5+).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...