Skocz do zawartości
Bethezer

Watch Dogs

Polecane posty

Tegorocznych targów E3 w ogóle nie wyczekiwałem, albowiem myślałem, iż nie zostanie zaprezentowane coś nowego, co wywoła spory huk, a raczej pokazanie gameplayów z wcześniej zapowiedzianych już gier. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że się myliłem - dla mnie właśnie takowym tytułem było Watch Dogs. Widać, że mają pomysł na tą produkcję, nie jest to kolejny oklepany już schemat. Jednak - na tę chwilę - nie ma co się na grę napalać, bo zapewne nieprędko pojawi się na półkach sklepowych. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza liczę na multiplayer, jednakże po oglądnięciu fragmentu z prezentowanej rozgrywki nie mam zielonego pojęcia na czym miałby polegać. W końcu strzelanie w tej grze nie jest podstawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś gra, która jest nową marką i ma naprawdę ciekawe pomysły. Pokaz gry wywołał na mnie niesamowite wrażenie. Bardzo się cieszę, że gra wychodzi na tą generację sprzętu, a nie na następną. Gra wygląda prześlicznie(wiadomo, że na PC) i rozgrywka bardzo przypadła mi do gustu. Czekam jak nie wiem co, mam nadzieję, że podadzą niedługo więcej szczegółów i orientacyjną datę premiery. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno zostanie okrzyknięta kolejną 'podróbą' GTA, ale nie obchodzi mnie to, ponieważ ma szansę stać się świetną grą. Gameplay mnie powalił. Z opadniętą szczeną przesiedziałem końcówkę, kiedy to zaczęła się zadyma na ulicy. Wszystko wyglądało tam tak realistycznie, że nie mogłem uwierzyć. Animacje, odbicia, a przede wszystkim samochody wyglądające o wiele lepiej, niż w GTA IV...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również gameplay rozłożył na łopatki - połączenie GTA z Syndicate i Blade Runnerem :) Jeszcze ten niby "bullet-time" dodał wisienkę na torcie. Ubisoft zmiótł konkurencję na tych targach i czekam z niecierpliwością na pojawienie się Watch Dogs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek11 Fizyka ubrań rodem z Mafii II też jest! Grafika prezentuje się lepiej niż GTA IV + wszystkie ENB Series połączone ze sobą, lepiej niż Battlefield 3, jak dla mnie. Z tego co zrozumiałem na konferencji to grę tworzono już rok, ładnie, zero przecieków :D. Czekam na grę z niecierpliwością, muszę kasę na porządną kartę graficzną zbierać :/. Samo strzelanie jest równie piękne... Czekam z niecierpliwością!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była największa niespodzianka tegorocznych E3. Ciekawy klimat i pomysł na rozgrywkę. W sumie to wolałbym, aby gra nie miała multiplayera, a twórcy skupili się na singlu. Nie chcę po prostu, by zrobili je od niechcenia, co psułoby ogólne wrażenia z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że byłem jedną z osób dosyć głośno wołających o temat to wypadałoby w nim coś napisać a zatem... w jednym zdaniu nazwałbym Watch Dogs dzieckiem Grand Theft Auto z Max Payne'm doprawionym/z udziałem Deus Ex'a, zresztą IMO te elementy cyberpunku i możliwości hakowania ogromnej ilości rzeczy są największą nowością dla takiego sandboxa gdzie widać iż akcja będzie ważną częścią całej gry ^_^ Bardzo spodobało mi się to, że nie było żadnych przecieków i produkcja Ubi jest jedną z niewielu prawdziwych niespodzianek tegorocznego E3 co - mam wrażenie - przełożyło się pozytywnie na odbiór gry przez graczy, którzy chcieli czegoś nowego i to dostali bez sztucznego nadmuchiwania hype'u jakimiś teaserami trailerów, kontrolowanymi wyciekami itd. Wystarczyło, że pokazano zajawkę i właściwy gameplay, który spodobał mi się od pierwszej chwili... klimat, postać, jeszcze niech tylko nie zwalą fabuły to IMO szykuje się jeden z większych hitów biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego porównujecie tą grę z serią GTA? Bo można kraść auta? Podróbka gta? :P Przecież widać od razu, że gra ma inne założenia...

I dużo ciekawszy gameplay. W gta można było tylko strzelać i jeździć autem a tutaj mamy więcej opcji. Dużo więcej i tego właśnie mi brakowało w gta IV.

Nadal jednak czekam na warjacie GTA z czarami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek11 Fizyka ubrań rodem z Mafii II też jest! Grafika prezentuje się lepiej niż GTA IV + wszystkie ENB Series połączone ze sobą, lepiej niż Battlefield 3, jak dla mnie. Z tego co zrozumiałem na konferencji to grę tworzono już rok, ładnie, zero przecieków biggrin_prosty.gif. Czekam na grę z niecierpliwością, muszę kasę na porządną kartę graficzną zbierać confused_prosty.gif. Samo strzelanie jest równie piękne... Czekam z niecierpliwością!

Gra jest w produkcji 2 lata. Po roku nie da się zrobić takiej prezentacji, chyba, że ma się team kilkuset osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blik: Nikt tutaj nie nazwał, iż jest to podróba GTA. Moim zdaniem te dwa tutuły łączy jedynie otwarty świat i nic poza tym.

Zapomniałem wspomnieć o dwóch rzeczach kilka postów wyżej, a mianowicie urzekająca grafika oraz niesamowite animacje. Te drugie wydają się bardzo naturalne. Do tego dochodzi, w pewnym momencie, falująca marynarka pod wpływem wiatru - niby nic, a jednak uwielbiam takie smaczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa niespodzianka na tegorocznych targach E3, świetny i świeży pomysł na grę aż dziw bierze, że wcześniej nikt nie wpadł na to. Fajna sprawa z Hackingiem urządzeń, szczególnie jak zmienił sobie światła i za chwilę był wypadek. Tylko jestem ciekaw ile w tym prawdy w tej grze? w grafice? na ile naprawdę świat jest otwarty? czy będzie do bólu liniowy? noi najważniejsze pytanie ile pozostanie nam do czekania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa niespodzianka na tegorocznych targach E3, świetny i świeży pomysł na grę aż dziw bierze, że wcześniej nikt nie wpadł na to. Fajna sprawa z Hackingiem urządzeń, szczególnie jak zmienił sobie światła i za chwilę był wypadek. Tylko jestem ciekaw ile w tym prawdy w tej grze? w grafice? na ile naprawdę świat jest otwarty? czy będzie do bólu liniowy? noi najważniejsze pytanie ile pozostanie nam do czekania?

1:na 100% zabić cel na różny sposób w sanbox.{tak gadał żabojady na grasz.pl w artykuliku}

2:każdy gracz dołączy do naszego serwera bez naszego zezwolenia jak to było w "demonicznych duszach EX PS3"

3:gra ma premierę w roku 2013 jak dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powstał temat o największej "niespodziewajce" targów, szczerze przyznam sam zbierałem szczękę po obejrzeniu tego gameplay'u. Wiadomo jak to w takich przypadkach bywa, fragment rozgrywki był przed pokazaniem odpowiednio wyreżyserowany, ale to i tak nie umniejsza jego siły miażdżącej, wink_prosty.gif tym bardziej, jeżeli mistrzowsko zaanimowana scena miejskiego karambolu nie była oskryptowana, to za fizykę należą się brawa i to na stojąco z owacjami. Żeby nie ulegać zbytniemu hype'owi, trzeba nieco przystopować, bo ocenianie gry po jej krótkiej zajawce, jest khem! khem!, dziecinne, by nie użyć bardziej niekorzystnych określeń. Czyli innymi słowy pojawia się nowa interesująca pozycja, aczkolwiek nie przekonało mnie to jeszcze do złożenia pre-ordera. tongue_prosty.gif

Rzekłem. rolleyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również nadzieję, że pomysły Ubisoftu nie kończą się na prezentowanym gameplayu, a jest ich wiele więcej - chodzi tutaj o możliwości hakowania. Jeśli będziemy to samo robić przez całą grę po dwóch godzinach stanie się nużące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To co powiedzieć o GTA IV? Bo jak widzę nie uniknie się porównywania tych dwóch gier. W grze Rockstara nie było za dużo możliwości działania plus powtarzające się misje. Wiało nudą i na siłę skończyłem tą grę.

Sama możliwość hackowania to już dużo. A zabawa sygnalizacją świetlną da zapewne masę filmików na yt. Ci co lubią trollować w takich grach już zapewne zacierają ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Dla mnie GTA IV również było nużące, do tej pory nie udało mi się go ukończyć, ze względu na ciągle powtarzające się misje, od których na kilometry wiało nudą. Jednak w przypadku Watch Dogs gra - moim zdaniem - będzie kręcić się wokół hakowania, więc chciałbym zobaczyć znacznie więcej możliwości, rzeczy które można shakować niż na prezentowanym gameplayu, albowiem w stosunku do całej gry to jest za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na AC3, Ubi przy okazji E3 pokazał sporo rozgrywki. To samo będzie tyczyć się Watch Dogs. Dostaniemy więcej w odpowiednim czasie. I kolejna rzecz, Ubi ma w tym roku do wydania AC3 i FC3 a WD wychodzi w 2013 więc na razie można zapomnieć o tej grze. Chyba, że w jakimś Game Informerze dostaniemy o niej jakieś spore info no albo w CDA :P. Francuzi nas lubią prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty cząsteczkowe w tej produkcji łamią wszystkie kości każdemu kto na to popatrzy. Może nie biją tego, co pokazał nam Epic Games w Unreal Engine 4 jednak mają bardzo wysoki poziom. Ta gra będzie trochę jak Mirrors Edge, w tym sensie, że to raczej artystyczny przekaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą produkcję czekam z wielkim nerwem, bo po E3 zbierałem szczęke do kupy zaraz po tym jak padła mi na glebę po nowej części Assassins Creed . Te dwie gry będą naprawdę niesamowite ..

To co mnie zachwyciło w Watch Dogs to pozornie otwarty świat(mówie pozornie, bo to był krótki pokaz i może być tak jak z mafią II) i połączenie tego co najlepsze w GTA z elementami Deus Ex co naprawdę na plus takie produkcje jak Crysis 3 mogą się chować a WAtch Dogs to coś czego jeszcze nie było chyba trzeba będzie w końcu kupić porządnego kompa albo konsole w przyszłym roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Wydaje mi się, iż nie było takiej produkcji w stylu Crysis, więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Do tego nie ma co porównywać Crysisa i Watch Dogs, to są dwie zupełnie inne produkcje, które nie mają kompletnie nic-a-nic ze sobą wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...