Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

AR - komentarze cz. II

Polecane posty

He, he! Rozbawił mnie list z „Panopticum”, szczególnie myśl, że twórcy sami się zgodzili na piracenie, bo wydali grę. Skąd się takie bukiety biorą? Ciekaw jestem, czy gdy mu oklepią facjatę na ulicy, też będzie twierdził, że to jego wina. Przecież sam się zgodził, kazał mu ktoś z domu wychodzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak ostatnie ponopticum mnie też rozwaliło. Przeważnie to, że twórcy są winni piractwu bo robią za słabe zabezpieczenia... tiaa to tak jak by ostakrzyć twurców alarmów domowych o to, że ktoś cię okradł bo oni za nie zrobili dobrego alarmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw skąd sie takie buraki biorą jak autor nowego 'panoptikowego' listu. A le z drugiej strony co tu sie dziwić skoro równie głupie głupoty potrafią wymyśleć "nasi kochani" rządzący:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4202800.html

albo:

http://wiadomosci.onet.pl/1545148,11,item.html

a tu bonusik:

http://wiadomosci.onet.pl/1546859,11,item.html

Jak to powiedział bodajże Einstein: 'Tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota'

Rzycze wszystkim produktom buraczanym przeróbki na ćwikłe (przynajmniej pożytek będzie) ! O!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do Panopticum. I to nie w kwestii samego listu, a stylu w jakim odpowiadal Smuggler. Nie przypominam sobie, zeby w taki sposob dotychczas uzywal wulgaryzmow, zawsze raczej gnoil (aczkolwiek bez wulgaryzmow) ludzi lobbujacych za ich uzyciem. A tu nagle - trach. Po prostu jestem bardzo zaskoczony in minus. :?

Druga sprawa to list niejakiego Psydusia. Zzzz, ilez mozna czytac te same, bezsensowne argumenty.

W koncu ostatnie - niepokojaco maleje rubryka Ludzie i Ludziska (wole te nazwe duzo bardziej niz "LoL"), czy naprawde juz nie ma ludzi z "oryginalnymi" (:P) pomyslami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do Panopticum. I to nie w kwestii samego listu, a stylu w jakim odpowiadal Smuggler. Nie przypominam sobie, zeby w taki sposob dotychczas uzywal wulgaryzmow, zawsze raczej gnoil (aczkolwiek bez wulgaryzmow) ludzi lobbujacych za ich uzyciem.

Nie czytałem tego AR, ale przypominam sobie numery w których używał przekleństw/a. Może ma mniej cierpliwości wraz z biegiem czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do Panopticum. I to nie w kwestii samego listu, a stylu w jakim odpowiadal Smuggler. Nie przypominam sobie, zeby w taki sposob dotychczas uzywal wulgaryzmow, zawsze raczej gnoil (aczkolwiek bez wulgaryzmow) ludzi lobbujacych za ich uzyciem.

Nie czytałem tego AR, ale przypominam sobie numery w których używał przekleństw/a. Może ma mniej cierpliwości wraz z biegiem czasu.

Panowie, ja bluzgow uzywam swiadomie i po namysle, wtedy gdy chce maksymalnie podkreslic ekspresje zdania. Bluzgi tez dla ludzi, byle uzywane z wyczuciem, umiarem itd. Czasem w dowcipie (poincie) trzeba wrecz wtawic "k****" zeby bylo naprawde smiesznie. Gorzej gdy sie te samo slowo wstawia zamiast przecinka nwet gdy sie pytasz :"a ktora k*** godzina"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie, to uwazam, ze wlasnie w zdaniu "(...) co byscie, #$^%^, piracili?" wulgaryzm jest niczym wiecej niz przecinkiem... To jest moja interpretacja.

Slowka "to co byscie piracili"? to prostu pytanie.

A "co byscie, @#$^%, piracili?" to juz oskarzenie prawie ze, zawiera to znacznie wiekszy ladunek emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rozumiem wzburzenie Smugglera. Cholera, było juz z pińćstet milionów listów o piractwie, ale jakoś ten był wyjątkowo denerwujący. Sam nie wiem co to było, ale jak go czytalem to sie we mnie gotowało. Moze to dlatego, że glupota tego człowieka nie opiera sie na braku umiejętnosci pisania, wyrażania swoich mysli(jak to na ogół ma miejsce przy glupkach w AR), a na tym w jaki sposób on myśli. Jest w tym cos pokrewnego do panów Wielkie G, naszego MENa narodowego czy pana WW, czołowego tępiciela wszystkiego co "zboczone i niepolskie". Jakieś takie przekonanie o tym, co prawi, i to jak mniemam głęboko przemyślane przekonanie. Tacy ludzie są bardziej niebezpieczni i wkurzający...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że Facet piszący w AR o piractwie albo dobry w innym znaczeniu.

" A to,że grę za 130 zł kupi jakiś 10 latek i skopiuje [...] to już sprawa twórców gry,nie nasza".

Jak to nie nasza?? Przecież to my-obywatele płacący podatki zapłacą za aresztowanie 10-letniego przestępce. :wink:

Gościu wymiata-Trzeba więcej takich listów w ACtion Redaction :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że Facet piszący w AR o piractwie albo dobry w innym znaczeniu.

" A to,że grę za 130 zł kupi jakiś 10 latek i skopiuje [...] to już sprawa twórców gry,nie nasza".

Jak to nie nasza?? Przecież to my-obywatele płacący podatki zapłacą za aresztowanie 10-letniego przestępce. :wink:

Gościu wymiata-Trzeba więcej takich listów w ACtion Redaction :)

On sam ma pewnie 10 i nie wie jak to wszystko działa ale tak czy siak to jeden z lepszych listów do AR ostatnio :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie można by było uruchomić Numeru telefonowego pod który byśmy wysyłali odpowiednie maile (vide LoL z numeru 140).

Z pieniędzy uzyskanych można dać na cover jakieś hiciory. :P

Pozatym jeśli Ktoś widzi grę za 130 złotych i szanuje to że twórcy wysoko cenią swoje umiejetnosci,ale kupuje pirata to równie dobrze mozna mówić o tym iż osobnik x ceni swoje zdrowie ale i tak pali papierosy i pije dużą ilość alkoholu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam i tak najbardziej śmieszy prostota w stylu :

"-Czy kiedzykolwiek dacie na DVD jakąś megaprogukcje w czasie jej wydania na rynku? Coś w stylu Spore lub Assassin's Creed"

by Adi

Ile to takim młokosom (sądze po tym jak uważnie czyta ze zrozumieniem i jak "fajnie" pyta - "Pokłuciliście się o coś, czy po prostu EA was nie lubi?") można tłumaczyć kwestie oczywiste ;] Jak coś to mam 14 lat i sam uważam się za młokosa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR 05/2007

Nadzwyczaj dobre wydanie :) A to z racji kilku naprawdę fajnych tekstów. Poczynając od rozpoczynającego celami w grach (bardzo mnie ubawił) poprzez poprzez Anomalie i skończywszy na Popsuła się - który IMO jest najlepszym txt w AR od.... no w tym roku na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muehehehe... "Piractwo[...]to wina twórców gier, nie nasza"... Jak to przeczytałem to zleciałem z łóżka, (taki mam nawyk, że CDA w łóżku czytam - żeby nie było podtekstów, w tym łóżku jestem sam) co nie wpłynęło dobrze na stan mojej czaszki. Stary, (to do autora listu i tych, którzy popierają jego tok rozumowania - bo myśleniem tego nie nazwę) weź ty może pomyśl, zanim coś napiszesz... Piractwo to wina twórców, bo robią za słabe zabezpieczenia... No przepraszam, ale gdyby jeden z drugim pajace nie piratowały ciągle, to twórcy NIE MUSIELIBY ROBIĆ ZABEZPIECZEŃ. W końcu one są TYLKO dlatego, że piratujecie... piractwo, choćby nie wiem jak usprawiedliwione, dalej piractwem będzie. A piractwo to JEST kradzież - co prawda niby "nic namacalnego nie zabieracie", ale przez was i tak grafik, dystrybutor czy inny wydawca tejże kasy nie dostaną. Czyli efekt ten sam. Nagrywarki CD/DVD służą do robienia kopii zapasowych płyt - ale tylko NA WŁASNY UŻYTEK. Nagrywanie płyt na sprzedaż jest zabronione, co jest opisane w licencji użytkowania, którą to podpisujesz przy instalacji. A więc łamiesz przepisy prawne już na czysto.... tego typu dyskusje można prowadzić w nieskończoność - ja nie mam zamiaru. Potraktujcie ten post jako marudzenie 16-latka o godzinie 05:13 rano. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na jakieś forum antyfanów CDA i wybuchnąłem smiechem, kiedy zauważyłem, że tym dziwakom ( trudno ich ludzmi nazwać ) przeszkadza to, że CormaC ma wystylizowaną fryzurę, że Smuggler to inteligentna osoba ( a nie??? ). Poza tym, te wypowiedzi to tylko próba sprowokowania fanów i redaktorów do skopania im czterech liter. W SwS na łamach pisma zamieszczani są totalni idioci, ale na tych forach to raczej typy nudziarzy, ktorzy oprócz paplania o tym, dlaczego Eld słucha metalu, nie mają żadnych racjonalnych wyjasnien, dlaczego aż tak bardzo nienawidzą CDA. Może chcą być zamieszczeni w AR? A może chcą ponasladować Giertycha i jego bezsensowne teksty? Pozdrowienia redakcjo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler to inteligentna osoba

Na pewno czegoś takiego nie powiedzieli. Skąd wiem? BO wiem :D

antycda.prv od czasów ,,Tyranii Adminetowskiej'' to sterta śmieci...

Smoog szaleje, Admineta bawi się w Stalina..

życ się nie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...