Skocz do zawartości

Dota 2


M4GIK

Polecane posty

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja gram, głównie agi, czasem intem. Funkcje i pozycje różnie, chociaż nigdy nie supportuję i rzadko jungluję narazie. Docelowo będę junglerem, ale narazie uczę się rozkładu jungli. W LoL'u jungler i solo top to były moje główne funkcje.

Nie dziwi mnie że narazie DOTA2 jest mało popularna, bo jest w fazie CB. W sumie to jak na CB to jest uber popularna. Jaka gra w tej fazie ma zawody z pulą nagród 2mln $ w Las Vegas?

Jak ludzie zobaczą że community jest dużo lepsze (narazie) i że dostają ponad 100 bohaterów za darmo, zamiast 10 na tydzień, to przejdą szybko na DOTA2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak swoją drogą...nie ma to jak kiepy które nie rozumieją "2-1-2" i pakują ci się na mida...i weź tu wygraj grę....na dodatek dają się zabijać jak leci. Miałem dzisiaj mecz gdzie przez długi czas było 5vs4, potem 4vs3. I co ? I [beeep], bo łosie się pakowały na moje farmy i weź się tu wycarruj...skończyłem na 15 lvlu podczas gdy carry przeciwnika miał 24 i jechał wszystkich jak chciał (pozostała dwójka 11 i 12, u mnie mieli 12-13)

Pół biedy jak po jakimś czasie typ zrozumie "och, mam iść na topa, no tak"...ale jak już od początku siedzi na midzie i nic do niego nie dociera (ruskie....) to nie pozostaje nic tylko wyjść z gry :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...