Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Brick-Force

Polecane posty

Ze względu na fascynację Minecraftem jestem bardzo ciekaw połączenia tego typu gry z FPS'em zachowując większość możliwości ingerowania w otoczenie znane z MC. Zobaczymy co z tego wyjdzie jednak po obejrzeniu ostatnich materiałów wideo jestem spokojny o los tej gry a największy problem będzie leżał chyba w kwestii strzelania :).

Szkoda tylko że mimo tego ze zarejestrowałem się na betę dawno dawno temu to klucz'a nie otrzymałem a na forum rozeszły się momentalnie :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem klucza do bety i po odpaleniu gry zwyczajnie się zdziwiłem. Zdziwienie wywołał u mnie poziom, na jakim jest zrobiona. Myślałem, że to będzie jakaś durna strzelanka, która mnie nie wciągnie. Po paru rundkach zacząłem się powoli ogrywać i radzę sobie coraz lepiej. Gra jest swoistą parodią CSa nawet poprzez grafikę. Można ją porównać do Minecrafta, choć gry ze sobą nie mają nic więcej wspólnego.

Brick-Force to nie produkcja dla hardkorów, ale ma szansę stać się kultowa. Zapowiada się świetnie, choć fragowanie nie sprawia przeogromnej przyjemności. Niemniej jednak na odstresowanie jest idealna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się nieźle ale z tego co widzę zapowiada się kolejna gra typu BF P4F gdzie większość itemów można jedynie wynająć na kilka dni ,a żeby mieć je na stałe potrzebna jest realna kasa. Czyli kolejna "darmowa" gra w której żeby mieć jakieś szanse trzeba płacić :icon_sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z kumplem i tworzenie poziomów jest bardzo zabawne.Szczególnie spodobała nam się zabawa w gonienie i usuwanie klocków z pod nog przeciwnika tak, żeby spadł :P Co do walki to narazie grając zauważyłem, że lagi są potworne.Na razie zgłębie sobię tajniki budowania a potem wezmę się za strzelanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klucza, otrzymałeś przez CD'a czy raczej ze strony BrickForce'a ?

Zostałem obdarowany przez kochaną cdaction.pl ;) W ogóle już chciałem komuś oddać ten klucz, ale jak przeczytałem, że gra podobna do Minecrafta, to musiałem zobaczyć. Muszę sprawdzić Brick-Force'a od strony budowania, bo jak na razie, to rozgrywka nie przypomina za bardzo MC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...