Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Gotham City Impostors

Polecane posty

I jak, kupił ktoś? Gra ktoś? Naoglądałem się filmików i poważnie zastanawiam się nad kupnem. Problem z tym że recenzje i opinie graczy są bardzo różne. Niektórzy zachwalają styl i tempo rozgrywki, inni narzekają na małą ilość contentu, map itd. I teraz jestem w kropce :P

Przetestował już ktoś ten tytuł? Warto kupować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem okazji zagrać, ale czytałem dużo i...

nie widzę na rynku miejsca dla tej gry. albo ktoś się zagrywa w coda albo w bfa, a jak chce relaksator to ma team fortressa 2. + nonsensowne wprowadzenie w batmanowey świat - lepiej by wyszło, jakby dali jakąkolwiek inną warstwę fabularną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w triala i to tuż po premierze więc ilość graczy nie była powalająca, bawiłem się jednak przednio. Nie wiem jak teraz jest gdy zapewne gra tam większość high leveli a z tego co zdążyłem zauważyć lepsze bronie, dają niezłego kopa. Nie ma się chyba tym co martwić bo lvle się bije dość szybko, poza tym, za cenę podajże 60 zł można trochę po ryzykować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu tą grę na steamowej promocji, i jestem mocno rozczarowany. Niestety, filmiki nie oddają wszystkich wad i zalet gry.

Sama gra nie jest zła. Ba, jest całkiem ciekawa, taka linia łącząca CoD i TF2. Z jednej strony mamy normalne bronie, porządne mapy, dynamiczną akcję itd. a z drugiej jajcarskie gadżety (skrzydła), odzywki, czy masę innych, humorystycznych elementów. Gra się w to naprawdę fajnie, na tyle że mimo większości wad dalej odpalam sobie kilka runek od czasu do czasu.

Niestety, lista wad jest o wiele dłuższa. Przede wszystkim optymalizacja leży i kwiczy. Może i nie mam najlepszego kompa, ale na boga, BF:BC2 działa mi na full detalach, a BF3 na mocno średnich. A GCI, mimo że wygląda jak produkcja z poprzedniej epoki, to ledwo działa na średnich detalach. W miarę płynnie działa na minimalnych, ale wygląda wtedy jak kupa. Tragedia.

Idąc dalej, odblokowywanie przedmiotów. Osobiście lubie gry w których trzeba odkrywać różne bajery, czuje się wtedy pewien progres i kolejne elementy zachęcają do dalszej gry. Ale tu to już zahacza o parodię. Odblokowuje się praktycznie wszystko, od broni, przez gadżety, wygląd postaci itd. Trzeba się mocno natrudzić żeby zdobyć kluczyki do odblokowania broni. A stroje to już w ogóle miazga. Nie dość że musimy odblokować możliwośc zmiany stroju, to jeszcze chcąc dokupić dowolny element trzeba zebrać kosmiczne ilości odpowiedniej waluty, która oczywiście leci jak krew z nosa (przykładowo za rundę dostaje średnio 10 pkt. a spodnie ninja kosztują 1500). Mało tego, co za gość wymyślił konieczność kupowania elementów osobno dla batmanów i jokerów, skoro większość i tak się powtarza? Jedyna odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy to sławne "for money". Taki model sprawdziłby się w grze f2p, ale tu jednak grę trzeba kupić.

Długo by można było jeszcze wymieniać: skopany matchmaking (1 level walczący z 81 to tutaj norma), mało map i broni, niestabilne serwery itd. Ale mimo wszystko gra się na tyle fajnie że czasami zapomina się o tych wadach. Jak pojawi się na steamie na promocji -75% to można kupić, w przeciwnym wypadku raczej nie poleca, zwłaszcza że można za darmo pograć np. w TF2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...