Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Assassin's Creed 3

Polecane posty

rozumiem że mamy miejsca akcji?

najbardziej odpowiada mi oczywiście egipt. azja niee, konkwistadorzy też, bo gralibyśmy cywilizacjami amerykańskimi, a to brudasy trochę były, chociaż technicznie rozwinięte wspaniale.

z drugiej strony jakby udało się ładnie wprowadzić motyw broni palnej, wtedy byłbym za wiktoriańską armią. ale to baardzo trudne by było, szczególnie dla gości którzy od 3 lat mają takie same gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nawet oficjalnej zapowiedzi 'trójki' nie było, zatem temat czysto w formie spekulacji i domysłów. Dużo do myślenia daje oczywiście ostatnia ankieta dotycząca potencjalnego miejsca akcji. Moi faworyci? Przede wszystkim Egipt! Pustynne miasta, piramidy, grobowce faraonów, burze piaskowe itd. - dla mnie bomba i kolejna po Uncharted 3 gra, w którą chciałbym pograć dla scenerii. Drugi wybór? Oczywiście, że komunistyczna Rosja! Mroźne scenerie, faceci w uszatkach i my jako asasyn, który przetrzebia szeregi komunistów. IMO to bardziej logiczne miejsce akcji, bo w świecie AC istnieje już rosyjski asasyn, bynajmniej nie w grach, ale istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

był i egipski asasyn na jakiejś grafice ^^ i jeszcze w jednej z zagadek 'prawdy' z ac2 jest informacja, że

stalin albo lenin (chyba, albo rasputin) mieli fragment edenu. miał go też hitler, więc czemu nie pójdziemy dalej - zabójstwo hitlera to by było coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja chciałem poczekać aż będzie oficjalna zapowiedź i więcej informacji od Ubisfotu... nie dali ;] W każdym razie ze wszystkich opcji jakie były podane w ankiecie - naturalnie to wszystko spekulacje, nie wiadomo czy cokolwiek z tego jest prawdziwe - szczerze nie chciałbym żadnej z nich, bo może poza okresem rewolucji to Ubi tak naprawdę nie musi robić specjalnych zmian w mechanice, bo nadal używanie broni palnej będzie minimalne a walka ciągle będzie nastawiona na miecze, sztylety itd. Co prawda z samej scenerii i potencjalnej fabuły ciekawa byłaby opcja z konkwistadorami albo Brytyjczycy podczas amerykańskiej rewolucji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że "szybko" pojawi się cokolwiek oprócz spekulacji. Pierwszych teasów możemy się spodziewać dopiero wiosną przyszłego roku, tak jak to było z Revelations. Marzec najwcześniej, chociaż raczej kwiecień, przygotowania do E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, jaką ja bym widział zmianę w tej grze, by nadać jej nieco nowości?

To, że nas główny protegowany przejdzie operację ... zmiany płci! Granie zabójczynią to to, czego mi w Singlu brakuje. Po prostu był Altair, potem Ezio. Czekam na Assassin's Creed, w którym będzie można zawojować kobietą. Powiedzmy, Europejka, nieco śródziemnomorska cera, niebieskie oczy, i dość długie włosy, powiedzmy, do połowy pleców(Tak, najlepiej Włoszka :trollface:)? Wydaje mi się, że kobieta jako główna protegowana nadałaby serii nieco blasku świeżości. Zaś pancerz Ishaka Paszy z Assassin's Creed Revelations. Rewelacja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie z Assasynadrugiego/ej Shepard istotnie mogło by wyjść serii na zdrowie.

W końcu reakcja Desmonda w sekwencji z Altairem, który to na wieżę się wspina w wiadomym celu była bezcenna :D Inne problemy, inny styl walki, inne podejście do gry poprzez uwarunkowanie fizyczne - flexibility over strenght xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalna informacja - Assassin's Creed III w Ameryce. Sam nie wiem co o tym sądzić - z jednej strony to zupełnie inne klimaty niż średniowiecze czy renesans, z drugiej - nie wiem czy taka otoczka będzie pasować do Asasyna. Liczę jednak, że Ubisoft pokaże klasę, serii zdecydowanie potrzebne są zmiany. Ale co z bieganiem po budynkach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z bieganiem po budynkach ?

Nie bardzo rozumiem... Sądzisz, że w czasach wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych nie było tam miast? ;p

Ubisoft przy okazji Revelations, zabił moje zainteresowanie serią. Obecnie mogą wysłać zabójce nawet w kosmos. Nie bardzo wierzę w jakieś przełomowe zmiany, bo też nie kupuję bajeczek o dwóch zespołach tworzących gry z serii AC (wystarczy zresztą porównać napisy końcowe w ''dwójce'', Brotherhood i Revelations). Z drugiej strony brak dużych modyfikacji w mechanice może okazać się niebezpieczny. Przy tak znaczącej zmianie otoczenia i czasu akcji przerzucenie systemu walki z 4 poprzednich części do ''trójki'' będzie absurdem i gracze to po prostu wyśmieją.

hype level - 0%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze wzmianki o grze zaliczam na plus. Jedynie czego się obawiam, to żebyśmy nie dostali powtórki z Brotherhooda i Revelation, bo te części powoli pogrążały serię. Revelation nawet nie mam ochoty przechodzić, mam nadzieje, że ze względów fabularnych nie ucierpię na tym za bardzo. Jeśli tylko twórcy wprowadzą jakieś zmiany w mechanice gry, to sam pomysł na Amerykę, Indian ( ? ) wydaje mi się bardzo trafiony. No i wreszcie wraca ta baddasowość głównego bohatera ( patrząc na plakat promujący ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu będzie miliard dodatków przed premierowych :/

A na serio, to mam obawy, co do miejsca i czasów. System walki muszą całkowicie przeprojektować (kontry itp. mogą zostać, oby haka nie zabrali!), ucieszyłbym się z bardziej rozbudowanej walki wręcz i skradania się. Tak, brakuje mi trybu, w którym przodek sobie kuca i skrada się do przeciwnika, w poprzednich częściach wystarczył trucht, by wzbudzić czujność strażników na dachach - do poprawy. Okładka jest po prostu zaje*ista. Widać na niej, że dojdą toporki! Co dalej - muszkiety (raczej oczywiste, że będą używane, ale jak będzie wyglądało strzelanie? Kto się interesuje ten wie, że były one strasznie niecelne.)?

Czekam na możliwość pre-orderu kolekcjonerki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś czytał AC upadek (the Fall) to wie, że asasyn może się wpasować w broń palną bardziej zaawansowaną. Jestem jak najbardziej za tym by akcja była w ameryce w XVIII wieku. Więcej dowiemy się na E3 (już nie mogę się doczekać 1st traileru. Oby był takich samych, a nawet lepszych lotów niż AC:R z woodkid-iron w tle.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy setting, nowy bohater - tego brakowało najbardziej. Ubi ma okazję do wprowadzenia odrobiny świeżości w mechanice. Przydałaby się eksploracja otwartych terenów, a nie tylko bieganie po mieście.

Zobaczymy, zapowiada się ciekawie. Na poprzednie dwie odsłony specjalnie nie czekałem, na AC III patrzę z większym zainteresowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@theMarianek

Będzie tak samo dobry, Ubi to mistrzowie (IMO oczywiście) trailerów z E3. W renderowaniu filmików są świetni, ale czy gra pójdzie dalej? IMO Revelations tylko podrzucił poprzeczkę (sterowanie) w wygodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdeniO

O to właśnie chodzi z tą Ameryką i z wojną o niepodległość, że gra dostanie trochę świeżości.

News z cda zbija z tropu bo newsman nic nie wnosi od siebie. Podaje suche fakty. NP na kotaku autor tamtejszych newsów dodał masę tekstu od siebie i aż chce się grać. A nie to co u nas "jest i okładka" (u don't say? - wiem, wiem :D).

Kotaku wspomina o tym, że Konstantynopol nie był przecież odpowiednio zeskalowany. Nie dało się go normalnie przejść w jeden dzień. A Ameryka tamtych czasów miała już dość duże miasta. Niby nowy York posiadał 50 tysięcy mieszkańców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię nie, ale pytaniem pozostaje nadal to czy Ubi będzie w stanie dokonać podobnego skoku jak w przypadku przejścia z jedynki na dwójkę czy też sromotnie zawiedzie oczekiwania fanów na powiew świeżości :D Wojna o niepodległość wydaje się ciekawa, powinno się pojawić tam szersze użycie broni palnej a przy okazji IMO będzie gdzie tam się wspinać... a poza tym może wreszcie nastąpi znaczna zmiana architektury ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc inaczej - gra ma zasługiwać na trójkę w tytule, a nie po Brotherhoodzie i Revelations - czyli odpowiednio wersja 2.5 oraz 2.75 - być wersją 3.0, a nie 2.9 jeśli czaisz o co mi chodzi ;) Jest nowy bohater, nowy teren. Jeżeli dodadzą nowe mechanizmy, zmienią system walki a także architekturę miast to uznam to za poprawę jakościową ;] Poprzednio było męczenie materiału, teraz jest szansa na odnowienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, nie nastawiajmy się od razu tak sceptycznie. Fakt że teren akcji zmusi Ubisoft do zmian w mechanice rozrywki, nie sprawi że ta gra będzie w jakiś sposób gorsza. Prawdą jest, że Revelation było odconaniem kuponów, ale wizja zabijania kolonistów (zapewne z Krzysiem Kolumbem na czele - takie małe nagięcie histori) wydaje mi siię nader obiecująca. Fakt, może i nie będzie latania po ścianach i dachach, ale kto wie - może assassyn "przesiądzie" się na drzewa. Mimo pewnej monotoni, która towarzyszy serii od początku, trzymam za nią kciuki. Skoro nie bedzie Arkham World (chlip, chlip :sad: ) to na coś muszę czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekiwanie mógłbym opisać podobnie, co Szadou. Chociaż, po poście lubro, a zwłaszcza tym fragmencie:

(...)nie kupuję bajeczek o dwóch zespołach tworzących gry z serii AC (wystarczy zresztą porównać napisy końcowe w ''dwójce'', Brotherhood i Revelations).

Revelations sobie odpuściłem (czekam, aż wydadzą wersję GoTY i będzie ona w miarę tania), więc nie mogę popatrzeć na listę płac u siebie, ale to bardzo zachwiało moimi oczekiwaniami. Mam nadzieję, że ACIII w pełni zasłuży sobie na "trójkę" w tytule.

Miejsce i czas akcji trochę mnie zawiodło, ale nie bardzo. Wojna o niepodległość JuEsEj zwiastuje mała ®ewolucję w terenie działań. Red Dead Assassin's Creed? Dla mnie bomba, jeżeli Ubi tego nie spartoli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...