Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Alpha Prime

Polecane posty

No cóż gra zapowiada się wyśmienicie, grafika ładna fabuła też powinna być dobra skoro odpowiedzialny za nią jest jakiś czeski pisarz Science-Fiction. Jak dla mnie będzie to gra warta uwagi szczególnie, że cena to nieecałe 30 zł. A i jeśli ktoś chce to http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/alph...me_demo_cz.exe/

tu można ściągnąć demo Alpha Prime, ale po czesku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś już w to :?: co sądzicie o tej grze :?: Zastanawiam się nad jej kupnem (kase już mam) warto :?: piszcie swoje uwagi dotyczące tej gry :wink: pozdro :D

Najlepiej będzie, jeżeli sam się przekonasz:

http://www.3dgamers.com/games/alphaprime/downloads/

Oto link do dema gry i paru innych bajerów. Wprawdzie demko jest po czesku, ale zawiera dwa levele gry.

Moge dodac, że gra zbiera nawet niezłe oceny, więc jeżeli brakuje ci jakiegoś FPS'a, to kupuj śmiało :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeśli ktoś chce to http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/alph...me_demo_cz.exe/

tu można ściągnąć demo Alpha Prime, ale po czesku :wink:

Bardzo fajne demo. Gra odznacza sie ladna szata graficzna, ale mozna rzec ze ogolnie spoko sie gra. :) Chyba skusze sie na pelna wersje, zwlaszcza ze kosztuje zaledwie trzy dychy... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że gra może być niezła, więc chyba się skuszę :wink: ale chciałbym najpierw się dowiedzieć od osób które grały w demo lub pełną wersję, jak się w to gra :?: czy jest to gra typu Soldier of Fortune lub jakiegoś innego Serious Sama, że chodzisz i rozwalasz wszystko co się rusza :?: czy jest to bardziej Far Cry, Half-Life, itp. czyli oprócz strzelania są jakies zagadki, misje w których tylko chodzimy - bez walki itd. Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że gra może być niezła, więc chyba się skuszę :wink: ale chciałbym najpierw się dowiedzieć od osób które grały w demo lub pełną wersję, jak się w to gra :?: czy jest to gra typu Soldier of Fortune lub jakiegoś innego Serious Sama, że chodzisz i rozwalasz wszystko co się rusza :?: czy jest to bardziej Far Cry, Half-Life, itp. czyli oprócz strzelania są jakies zagadki, misje w których tylko chodzimy - bez walki itd. Pozdro :D

Gra to praktycznie kopia Doomka 3 tyle, że wg. mnie duuuuuużo lepsza. Grafika prezentuje się bardzo świetnie, jak jesteś na powierzchni to musisz pobierać tlen ze specjalnych automatów. Zagadek nie ma (no czasami jakieś przejście kanałem wentylacyjnym) etapów ze skradaniem się, w demku nie ma. Jak dla mnie miłe zaskoczenie, a za trzy dychy grzech nie kupić. Tylko narazie nawet tych 3 dych nie ma :wink: całe kieszonkowe (z premią świąteczną...) poszło na prezenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem zawiedziony demkiem, niestety...

Pierwsze wrażenie sprawia znakomite: ładne menusy (czeski język wymiata hehe), niezły wstęp, grafika na poziomie Chronicles of Riddick; ogólnie rzecz biorąc: fajnie.

Niestety im dalej tym gorzej: przede wszystkim fatalne odgłosy strzałów (zwłaszcza shotgun, w ogóle nie czuć mocy, bardziej to przypomina pistolet na kulki), dziwnie tłukące się szkło, wygląd postaci taki sobie (plastikowy strasznie; chociaż grafika w sumie niezła), no i przede wszystkim grywalność na dość niskim poziomie.

Gra może na poziomie Quake'a IV, ale do Project: Snowblind (właśnie skończyłem :D ) nie dorasta, do Riddicka to już w ogóle.

Dość fajnie wygląda bullet time, ale całej gry nie uratuje.

Niestety, po demku się zawiodłem i chyba nie kupię pełnej wersji, a miałem taki zamiar wcześniej. Szkoda, wielka szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie to czeskie demo i cóż... szału nie ma :) Dobrze prezentuje się grafika. Oświetlenie i tekstury mogą robić wrażenie - w dodatku bardzo ładnie działa :). Jeśli chodzi o grywalność.. no tu jest gorzej. Animacja postaci jest jakaś taka trefna. Faktycznie szkło się jakoś nienaturalnie tłucze. Na moje oko to gierka dobra jeśli się naprawdę nie ma co robić :)

PS: ale grafika naprawdę ładna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha prrime

Tytuł ten to : dużo z Riddicka i Dooma 3 (grafika, klaustrofobiczne pomieszczenia), odrobinka Half life (fizyka, pojazdy) , uśmiech i puszczenie oka do deus exa i system schock'a

Według mnie gra wymaga dużego samozaparcia. Są momenty, gdy człowiek klnie, są momenty, gdy wychwala pod niebiosa. Przede wszystkim brawa za fabułę. Nie jest to cudo na miarę np. Kotor-a, ale taki solidny wieczór przed telewizorem. Ciągnie gracza jakoś do przodu przez te kolejne fale przeciwników do ostrzelania. Oprawa audio-wizualna również zrobiła na mnie spore wrażenie.

Kolejny duży plus za A.I. Przeciwnicy główkowali i to ostro. Uciekali mi sprzed lufy, chowali się za skrzynkami. "Próbowali" współpracować.

Niestety rozczarowała mnie fizyka. Nawiązując do recenzji z Cd-action - rzeczywiście czeskie chłopaki tak się bawili piłką odbijaną od ściany, że zupełnie zapomnieli o ważniejszych aspektach jak np: wykrywanie kolizji, model jazdy.

Na początku dałbym grze solidną 7. Jednak jeszcze tego samego dnia po przejściu Alpha prime odpaliłem Pariaha. Gra wydała mi się brzydka i banalnie prosta. Wróciłem zatem do Alphy. I stwierdziłem, że zasługuje na 8 (również za stosunek jakość/cena).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha Prime to fajna gra. Juz sama cena robi wrazenie a potem jest jeszcze lepiej. Grafika prezentuje się nie najgorzej. Dżwięk jest klimatyczny. Dla mnie największe wrazenie zrobil moment gdy wychodzimy na planete i chodzimy po niej. Tutaj grafika prezentuje się wspaniale!! Duzo przeciwnikow do zabicia. Robi wrazenie widok porozrzucanych glów ludzi po pokojach. Broni jest w sam raz. Dla mnie mogly byc tuz lepiej zaprojektowane. Dobrze ze mozna jezdzic pojazdami i uzywac np. dzwigow. Warto wspomniec o dobrej fizyce gry.

Poziomy zostaly zaprojektowane aby gracz mogl korzystac ze swojej wyobrazni i pomyslowosci. Mi spodobal sie panel do naprawiania uszkodzonych drzwi. Fabula jest takze mocną stroną gry. Gra przypomina troche dane pozycje(Doom 3, System Shock). Najpowaniejsza wadą jest wedlug mnie dlugosc gry. Powinna byc dluzsza. Japrzeszedlem gre w dwa dni. Warto wspomniec o fajnych zabawach z czasem.Dla mnie bomba! Wystawiam grze mocna 8, bo zdarzaly sie drobne problemy z wrogami. Za grafikę 8+, za audio 9, a za grywalnosc 8+ Polecam tą grę wszystkim fanom kosmicznych FPS-ów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...