Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

NHL (seria)

Polecane posty

Jeszcze nic nie sadze poniewaz gra nie jest jeszcze dostepna dla graczy. Uwazam ze temat ten powinien byc zamkniety bo nie ma zbytniego sensu.

Zginiesz! Przepadniesz! Jeszcze raz zobacze taki text to sie nieprzyjemnie zdziwisz.- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie chodzi o to co podejrzewamy, jaki będzie nowy NHL. Dla mnie EA mogliby jedynie co roku dawać łatkę do składów, bo ja grałem niedawno w 2000 (albo 2001) i jakoś nie raziła mi w oczy grafika (widok z góry :) ), a grywalność była nieziemsko wysoka.

______________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie chodzi o to co podejrzewamy, jaki będzie nowy NHL.

Aha, to my sie mamy domyslac...no bardzo ciekawie.

No to ja SĄDZE że NHL 2004 to bedzie bardzo bombowa i odjazdowa gra i do tego beda uaktualnione sklady i naprawde swietna grafika. A muzyka...ehh...muzyka bedzie poprostu boska !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam NHL 2004 i mozecie to nazywac piractwem ale nie uwazam tego za piractwo skoro wiem ze kupie orginalna wersje gry w momencie w ktorym zostanie wydana w Polsce. Ale wracajac do samej gry to panowej z EA wreszcie sie postarali (wlasciwe to calkowicie nowa ekipa robila co sie chyba EA Black box nazwya a nie EA Sports) i w grze mamy full wypasione mecze, wspaniale pokazana walke, niezla muzyczke i co najwazniejsze opcje Dynasty Mode. Gdzie jestesmy GM swojego zespolu oczywiscie do CMa to temu daleko ale ogolnie cala gra robi wielkie wrazenie 9+/10

Otwarcie przyznajesz się do posiadania pirata, a to samobójstwo na tym forum. Nie rób tego, bo zwykle daje się za to ostrzeżenia - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey jestem własnie po prześciu 2 sezonu i moge powiedzieć że jest to zdecydowanie najlepsza część serii NHL (zaznaczam że kupuję każda od numeru 98 ) nie jest może przełomem ale gra się wyśmienicie. Dynasty mode jest dopracowny (ale zawsze mogło byc lepiej). Statystyki w miare wierne (teraz kupno Oliwy nie jest znaczne z trzymaniem go na ławie jest teraz przydatny i to bardzo). Sterownie jest może troszke za skąpkilkowane ale po 2-3 dniach każdy się przyzwyczai i będzie git. Ogólnie gra b. dobra myśle że spokojnie może walczyć o miano gry roku.

Dziękuje za uwage i oddaje głos do studia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpadce jaką była NHL 2003 niewielu wierzyło że następne części będą godne uwagi, a tu.....proszę MEGA WYPAS!

Gra jest po prostu świetna:) jeśli ktoś jeszcze w nią nie grał nie wiem na co czeka! Jest co prawda parę bugów związanych ze sterowaniem ale są małe i nie psują rozgrywki!

:wink: Polecam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i to mój 1 post. Jestem fanem NHL i mogę powiedzieć, że NHL 2004 roi się od błędów. Składy, AI, brak niektórych opcji...... Gra jest super, ale Panowie z EA chyba nigdy nie zrobią "ideału"Na szczęście można pościągać uaktualnienia. Bez tego było by krucho :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie :D Na klawiaturze na Difficult z Detroit na podrasowanych ustawieniach wygrywam więć można. 8) Próbowałem natomiast na padzie i to jest rzeź. Tylko miałem skurzcze ręki po 2 godzinnej grze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD

Grę w końcu zdobyłem. Według mnie najlepsza część w historii NHL. Niezwykle grywalna i taka bardzo "hokejowa". Normalnie cudo. Widać, że goście z EA się przyłożyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reamus

NHL 2004 jest troche nudne. Powinna ja wydac ta firma która jest

odpowiedzialna za Pro Evolution Soccer 3 !! Kto pogra przez neta w NHL??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA
NHL 2004 jest troche nudne. Powinna ja wydac ta firma która jest

odpowiedzialna za Pro Evolution Soccer 3 !! Kto pogra przez neta w NHL??

A dla mnie jest odjazdową gierką z super graficzką i muzyczką.

Pokrzywu coooooooool gierka(grałem tylko w demo he he he)

Ale i tak odjazd!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duckser? Kogo ja widzę... Witaj w naszych skromnych progach, znajomq. :)

Ale do rzeczy:

Kto pogra przez neta w NHL??

Paręnaście tysięcy ludzi. Drobiazg.

Ale jak juz chce sie grac wyzszych poziomach to te dodatkowe klawisze staja sie niezbedne :!: naprawde trudno porzadnie skonfigurowac sterowanie na klawiaturze.

Tak się śmiesznie składa, że difficult to właśnie NAJWYŻSZY poziom trudności... :wink: A chcesz się przekonać, że da się grać (i to bardzo przyjemnie) na klawiaturze na jakimkolwiek poziomie trudności? http://forum.nhl.pl. Tam większość osób gra na dif i klawikordzie, a więc, jak widać, wszystko się da. :)

A moja opinia? Zdecydowanie najlepsza część cyklu. Dobry multiplayer (oczywiście na EA Sports Online), znakomity singiel (Dynasty Mode rockssss :twisted: ), a to wszystko okraszone świetną grafą i dobrą muzyką. Z resztą: jak komuś nie leży muza, to może sobie importować co chce za pomocą NHL Ditty Importera. Wnerwia mnie tylko to, że więęęększość breakaway'ów (dla qmatych inaczej: ucieczek, sytuacji sam-na-sam z goalie'm [bramkarzem :lol: ]) kończy się golem, a to za sprawą sposobu na gola na uczieczce, który sprawdza się w ich 99%. Jednak jest to tylko mały burok i wszystkie zalety gry detronizują go. Gorąco polecam!

PS. Zapomniałbym: Go, Calgary, go 4 the Stanley Cup!

playoffsmilie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojecia jaki jest NHL2004,nie mialem dostepu do tej gry,ale wiem cis o NHL2005,kuz ja mam.05 jest to swietna gra,piekna grafika,niezla jakosc i swietne efekty.Ja jestem fanem tej gry i moge przy niej siedziec po kilka godzin dziennie.To fakt juz dopatrzylem sie kilku niedociagniec ktore raza w oczy,ale gra sama w sobie jest super.EA Sports sie postaralo. :D

Gdybyś tak rozwinął tą część o niedociągnięciach to post byłby o wiele lepszy -RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojecia jaki jest NHL2004,nie mialem dostepu do tej gry,ale wiem cis o NHL2005,kuz ja mam.05 jest to swietna gra,piekna grafika,niezla jakosc i swietne efekty.Ja jestem fanem tej gry i moge przy niej siedziec po kilka godzin dziennie.To fakt juz dopatrzylem sie kilku niedociagniec ktore raza w oczy,ale gra sama w sobie jest super.EA Sports sie postaralo. :D

Gdybyś tak rozwinął tą część o niedociągnięciach to post byłby o wiele lepszy -RoZy

Nie grałeś w NHLa 2004? Żałuj, z pewnością spojrzałbyś na edycję 2005 inaczej. W 2004 jedyne znaczące błędy, to rozjeżdżanei się obrońców i to, że bardzo łatwo jest wbić bramkę w sytuacja sam na sam (trzeba jeno znać sposób, ale prędzej czy później każdy do niego dojdzie ;) ). Natomiast w 2005 skaszaniono naprawdę wiele: od menusów (pomijam brak zdjęć zawodników w ustawianiu linii, ale już sposób ich ustawiania jest bardzo niewygodny [tylko PADalce będą zadowoleni :D ]). Kolejne błędy to np. nieco nienaturalne ruchy graczy, którzy zachowują się troszkę, jakby robili zwód, wreszcie błąd, który rzutuje na wydajność gry: bardzo często przegrywa się jedną bramką. Po prostu czasem mam wrażenie, że w danym meczu zwycięstwo kompa jest przewidziane i nic nie możemy na to poradzić! Oddajemy 40 strzałów, a komp broni wszystko, AI wyprowadza 3 kontry i dwie kończą się bramkami! Szczególnie mnie to wnerwia, bo gram New Jersey Devils, czyli drużyną z najlepszą defensywą i dysponującą jednym z najlepszych (dla mnie najlepszym) bramkarzy w historii, Martina Brodeur! Do tego dochodzi nienaturalna ilość hitów (czyli uderzeń, najprościej mówiąc). Kto oglądał kiedykolwiek mecz NHL, ten wie, że jest tam dużo tego typu starć, ale na pewno nie aż tyle.

Dałem co prawda NHLowi 2005 drugą szansę i zacząłem dynastię od nowa. Początkowo było spoko, ale potem grywalność zaczęła spadać na łeb, na szyję. Odpadłem z play-off w drugiej rundzie z Toronto i przyszedł czas na draft. I tutaj kolejna skaszaniona sprawa: jedynych sensownych graczy wyciągnąć możemy w I, II i może III rundzie. Poniżej są już tylko same "odpadki" z overallem mniejszym niż 60 albo w granicach 60. Lekka paranoja...

Zacząłem nowy sezon, ale gra szybko mnie znużyła, po prostu stała się monotonna. Każdy mecz przebiegał wg podobnego schematu: tracę bramkę na samym początku (albo trochę później, ale najczęściej to ja pierwszy tracę, nie strzelam), a potem cały mecz gonię. Oczywiście zwykle idzie to na marne, bo komp i tak wygrywa jedną bramką.

Natualnie nie jest tak zawsze, zdarzają się mecze z dużą ilością bramek oraz niezwykle wyrównane, ale niestety dosyć rzadko. :/ Dlatego ostatecznie wnerwiłem się i zainstalowałem starego, dobrego NHLa 2004, pobrałem rostery może nie najświeższe, ale z dopracowanymi umiejętnościami zawodników (wychodzę z założenia, że nie ma po co ściągać najświeższych, bo jest lokaut i w razie startu sezonu i tak większość zawodników powróciłaby ze Szwecji czy niższych lig amerykańskich) i gram nową dynastyjkę, jest lux.

Uch, ale się rozpisałem... Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem, ale NHL jest aktualnie moją ulubioną serią gier i po prostu nie mogłem napisać mało. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie z Toba zgodze,w meczu jest tyle agresii ze sendzia w prawdziwej grze posylal by wszystkich na lawke kar :lol: .Ale czasami i to sie podoba,ja tez uwielbiam ta gre i zaluje ze nie moglem sprawdzic wersii NHL2004.Obecnie gram w 2005 i staram sie odkrywac nowe zeczy.Narazie mi sie nie nudzi.Fajne sa bójki gag i mozna sie bic.Pozdro 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kubanov

Żadne demo mnie nie wciągnęło na tyle godzin ,co demo NHL 2004. Ta gra jest boska! Nigdy mi przez myśl nie przeszło żeby EA zrobiło tak świetną grę (z 2 strony po tych wszystkich FIFAch to nic dziwnego). Grałem dniami i nocami, mimo ,że można było grać tylko jeden mecz, i były tylko 2 drużyny do wyboru. Grą byłem i jestem oczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo groł tylko w demo, ale i tak bardzo mnie wciągnęło. Gra jest o wiele lepsza od poprzedniczki z numerem 2003, ładniejsza graficznie, grywalniejsza. Podobają mi się też komentatorzy - nie to, co w FIFIE.

Przy demie spędziłem trochę czasu, więc pełna wersja jest zapewne jeszcze bardziej wciągająca. Chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko zdarza mi się grać w NHL - ostatni raz było ta za sprawą 2004. Szło mi nieźle, ale jakoś mnie to nie porwało tak, jak FIFA. Po prostu mi hokej nie leży.

PS. Bójki rlz! ;]

PS.2. RoZy, teraz możesz bez przeszkód przemianować topić. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...