Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Civril

Wiedzmin 1, nie mozna wczytac save

Polecane posty

Otoz zainstalowalem sobie wiedzmina "pierwszego" na moim laptopie Win Vista 64 bit, wlaczylem nowa gre po wybraniu levelu i rodzaju sterowania nie chciala sie odpalic. Tzn. pojawia sie ekran wczytywania jest rysunek medalionu i napis wczytytwanie a nie ma paska, dodam, ze gra sie nie zawiesila bo mialem ruchomy kursor i byla reakcja na "Alt+F4" (komunikat czy na pewno chce wyjsc). Wylaczylem gre i odpalilem od nowa za pomoca "launchera" (pierwszy raz za pomoca "Witcher.exe") i wszytko bylo ok wczytalo sie i tak dalej.

Zamknalem laptopa (stan hibernacji) i poszedlem zjesc, gdy przyszlem mialem ten sam problem ze wczytaniem gry i rozpoczeciem jej od nowa. Przy wczytywaniu save jak i uruchamianiu nowej gry jest ten "martwy ekran wczytywania".

Coz poradzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo mam sprawe. Otoz gre uruchomilem w trubie zgodnosci z Win Xp i jako administrator gra sie odpalila. Ale drugi raz juz za nic (to samo z save'ami).

Na necie znalazlem takie cos w wymaganiach gry: Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje). Moja Vista jest kompletnie nie aktualna, bo na sprzecie do grania nie mam obecnie netu. To moze byc realna przyczyna?

W najblizszym czasie oczywiscie to zaktualizuje (jak bede mial dostepny net) ale teraz pytam was po prostu o zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...