Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zawek

Battlefield: Bad Company 2 - migające tekstury

Polecane posty

Witam ! Mam problem z teksturami, mianowicie najczęściej kiedy wchodzę na serwer, ale podczas rozgrywki także zdażają się takie przypadki (

). Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej. Przy okazji kiedy jest dużo pyłu (np. kiedy wyskakuje z pojazdu i wybucha czołg, śmigłowiec) i stoję blisko płynność derastycznie spada ( z 60 fps do 22-30). Najgorzej jest kiedy próbuję kogoś zabić z przyrządu do naprawiania (20-23 fps).

Intel Core i5-750 2.66 - 3.20 Ghz

ATI Radeon HD5830 1gb 256bit ddr5

Goodram 2x2Gb 1333 Mhz

Bequiet! 530W

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twój pierwszy raz z BC2 ?

Czy wcześniej (jeżeli grałeś) też były problemy na tych samych/innych sterownikach ?

Kiedy ostatnio odkurzałeś kompa, może po prostu za mocno się grzeje ?

Jeżeli podkręcałeś to czy zostawiłeś oryginalny cooler na procku ?

Czy w innych grach też występują takie same/podobne błędy ?

Pierwsze co bym zrobił to spróbował odrobinę starszych sterów do grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do migajacych tekstur to spróbuj reinstalnac sterowniki do karty graficznej .

Spadki plynnosci moga byc albo od slabego kompa , albo karta graficzna ma zapchany wentylator kurzem i sie przegrzewa (min ja tak mialem ) zalecam wyjac karte i odkurzyc wentyl .

Edit Sry za slaby komp , nie doczytalem do konca ;) ale z tym zapchanym wentylatorem to moze byc prawda , jezeli jeszcze nie czysciles wnetrznosci blaszaka .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp ostatnio był odkurzany w tamtym roku na początku grudnia. Tego typu problemy nie występują u mnie w innych grach. Grałem wcześniej i nie było tego typu problemów. Miałem stare sterowniki karty graficznej i nie dawno zainstalowałem najnowszej aby sprawdzić czy to coś pomoże. Gra tylko dużo szybciej się wczytuje i troszkę lepiej chodzi. Być może rzeczywiście komp jest zakurzony spróbuję w najbliższym czasie go odkurzyć i wtedy zobaczymy : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie dało. Czy są jakieś inne powody dlaczego tak się dzieje ?

Witam

Tez mam radka 5830 . ale procek to athlon x3 przerobiony na x4

i mam podobnie . jak nikogo nie ma na sewrwie to jakos idzie jak wejdzo troche wiary to tnie ze szok . nawet wlasciwie jak ikogo nie ma to jakos przycina i cos sie pierdzieli ..

Moim zdaniem to wina Radeona . zanim go zamontowalem to mialem slabego geforca gt240 i nic takiego nie bylo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypne się do tego tematu, bo mam również problem z teksturami w tej grze. Mam przezroczyste kawałkami zniszczone ściany budynków ( widoczne są krawędzie ) i co jakiś czas jest tak, że widzę tylko menu i mape, a reszta ekranu jest czarna. Mam Radeona HD 6870, Athlona II x3, 2 GB DDR3, sterowniki zainstalowałem teraz nowe i jest tak samo ( Win XP SP3 ). GGJrH.jpg

Jaka jest przyczyna ( dodam jeszcze, że w grach mmorpg np. Allods i Battle of the Immortals mam artefakty co jakiś czas )??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...