Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

54Damian

Call Of Juarez: Więzy Krwi - gra się wywala i ścina do pulpitu

Polecane posty

Mam dokładnie tak samo kurde. HEH......

UWAGA!!!

Dla tych, którym wywala grę w filmiku początkowym. Dokopałem się w archiwum CDA ( po premierze CoJ WK tongue_prosty.gif ), że rozwiązaniem jest zmiana czestotliwosci probkowania na 16 bit ----> nalezy wejsc w zakladke Start=>Panel sterowania=>Dzwiek=>klinknij na Urzadzeniu=>Zaawansowane=>zmienic czestotliwosc probkowania na 16 bit 48000Hz (jakość DVD).

link do tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=103447

Zrobiłem i działa gra bez najmniejszego problemu smile_prosty.gif ( CDA rządzi) pozdrawiam redakcje i wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomóc coś takiego:

Wejdź w panel sterowania\ sprzęt i dźwięk\ dźwięk\ głośniki\ zakładka zaawansowane\ i zmień częstotliwość na: 24-bitowe, 48000 Hz (Jakość studyjna). Lub 16-bit, nie pamiętam jak to było. Jeżeli nie pomoże, to ustawić 41000 Hz.

Instrukcja dla Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem, kupiłem CDA, zainstalowałem CoJ, zainstalowałem patha, uruchomiłem grę :-) Po wybraniu stopnia trudności, zostało zainicjowane intro i gra bez żadnego komunikatu wychodziła do pulpitu :-) Trochę mnie to zmartwiło, na szczęście ulead i stig44 przedstawili skuteczne rozwiązanie tego problemu. Gra śmiga w najwyższej rozdzielczości i detalach - fajny prezent zrobiło CDA na 15 - lecie

Pozdrawiam!

Mam dokładnie tak samo kurde. HEH......

UWAGA!!!

Dla tych, którym wywala grę w filmiku początkowym. Dokopałem się w archiwum CDA ( po premierze CoJ WK tongue_prosty.gif ), że rozwiązaniem jest zmiana czestotliwosci probkowania na 16 bit ----> nalezy wejsc w zakladke Start=>Panel sterowania=>Dzwiek=>klinknij na Urzadzeniu=>Zaawansowane=>zmienic czestotliwosc probkowania na 16 bit 48000Hz (jakość DVD).

link do tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=103447

Zrobiłem i działa gra bez najmniejszego problemu smile_prosty.gif ( CDA rządzi) pozdrawiam redakcje i wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu smile_prosty.gif

Może pomóc coś takiego:

Wejdź w panel sterowania\ sprzęt i dźwięk\ dźwięk\ głośniki\ zakładka zaawansowane\ i zmień częstotliwość na: 24-bitowe, 48000 Hz (Jakość studyjna). Lub 16-bit, nie pamiętam jak to było. Jeżeli nie pomoże, to ustawić 41000 Hz.

Instrukcja dla Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...