Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ekipa CD-Action przygotowuje się do ataku na rynek prasowy z nowym pismem za plecami ? poznajcie Playbox, obecnie absolutnie nieznany magazyn konsolowy.

Nieznany, bo prezentujemy te informacje jako pierwsi ? otrzymaliśmy je jako prezentację reklamową od wydawcy magazynu. Nowe pismo ? Playbox ? skupi się na grach konsolowych, miesięcznik przedstawi artykuły o grach na X360, PS3, PSP, iOS-a, Androida i Wii. Magazyn będzie miał 116 stron, nie znamy jego ceny, ale podobno ma być bardzo atrakcyjna.

Pierwszy numer pojawi się w kioskach 31 marca - spis treści, okładka i pozostałe informacje na jego temat zostaną ujawnione już wkrótce.

Ciekawe ciekawe... zobaczmy co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa CD-Action przygotowuje się do ataku na rynek prasowy z nowym pismem za plecami ? poznajcie Playbox, obecnie absolutnie nieznany magazyn konsolowy.

Nieznany, bo prezentujemy te informacje jako pierwsi ? otrzymaliśmy je jako prezentację reklamową od wydawcy magazynu. Nowe pismo ? Playbox ? skupi się na grach konsolowych, miesięcznik przedstawi artykuły o grach na X360, PS3, PSP, iOS-a, Androida i Wii. Magazyn będzie miał 116 stron, nie znamy jego ceny, ale podobno ma być bardzo atrakcyjna.

Pierwszy numer pojawi się w kioskach 31 marca - spis treści, okładka i pozostałe informacje na jego temat zostaną ujawnione już wkrótce.

Ciekawe ciekawe... zobaczmy co będzie dalej.

W CDA bedziecie mieli jego reklame. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to już kiedyś CD-Action wydało coś o tematyce wyłącznie konsolowej.

Może odciąży to trochę CD-Action z recenzji tytułów konsolowych. Mnie to nie przeszkadza, bo niektóre exclusivy na konsole są bardzo ciekawe ale sporej ilości ludzi to przeszkadza.

Pożyjemy, zobaczymy :wub: :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to już kiedyś CD-Action wydało coś o tematyce wyłącznie konsolowej.

Może odciąży to trochę CD-Action z recenzji tytułów konsolowych. Mnie to nie przeszkadza, bo niektóre exclusivy na konsole są bardzo ciekawe ale sporej ilości ludzi to przeszkadza.

Pożyjemy, zobaczymy :wub: :wub:

Tak, było wydanie specjalne CDA- "Konsole Next-Gen" z płyta DVD z trailerami i innymi filmiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczytałem i... spojrzałem na datę :P Nie, żebym miał coś przeciwko magazynowi o konsolach, ale czy CDA pozbawiało by się treści recenzji konsolowych gdy na PC posucha (gdyby była ;]) a tym samym obcinając ilość stron głównego pisma? Eee, podejrzewam, że nie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie nowego pisma w czasach, kiedy ludzie czytają prawie wyłącznie tytuły, do których są jakoś przywiązani (przez lata czytania), albo korzystają tylko z portali internetowych... Ryzykowne posunięcie :P Życzę sukcesu. W sumie nie będziecie już musieli upychać recenzji gierek na iPhone czy DS w malutkich ramkach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA na pewno nie pozostanie tylko z PC-towymi grami, bo tych by zwyczajnie nie wystarczyło, żeby zapełnić każdy numer. Nie wiem ile osób chciało by kupować czasopismo z opisanymi dwoma, trzema istotnymi tytułami i resztą recenzji budżetówek z kiosku.

Możliwe, że po prostu znikną działy o platformach przenośnych, które ostatnio były obfite w teksty. Zupełne wyrzucenie gier konsolowych sprawiłoby, że większość czytelników posiadających konsole i PC musiałaby albo wybierać między pismami, albo w ogóle przestać kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczytałem i... spojrzałem na datę :P Nie, żebym miał coś przeciwko magazynowi o konsolach, ale czy CDA pozbawiało by się treści recenzji konsolowych gdy na PC posucha (gdyby była ;]) a tym samym obcinając ilość stron głównego pisma? Eee, podejrzewam, że nie ^_^

A co szkodzi zapełnić te strony publicystyką okołogrową? Dla mnie to najlepszy smaczek pisma i nie obraziłbym się na taką podmiankę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh a już chciałem napisać, że rozdzielenie tych treści między CDA i PB to dobry krok :) .

Tym niemniej jeśli będzie podobnie fajnie pisane to ja z chęcią bliżej się zapoznam jako użytkownik obydwu "jedynych, słusznych" platform ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Cormac uspokoiłeś mnie :wink: Już myślałem, że jak pojawi się Playbox to konsole z CDA znikną. A choć konsoli nie mam i raczej nie będę miał, to o dobrych grach - tych konsolowych również - warto poczytać :wink: Czy Playbox będzie kosztował do 10 zł ? Jeśli tak, to może skuszę się na jeden, dwa numery, ale tylko tyle bo jednak co CDA to CDA i basta :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to szkoda, że pojawienie się Playboxa nie zaważy na usunięciu działu "Konsole" z CDA. Chociaż z drugiej strony, nawet jeśli żadnego next-gena nie posiadam, warto czasem zerknąć co w świecie konsol piszczy :wink: Boję się tylko, żeby nie było tak, że albo mała ilość osób skusi się na kupno Playboxa, albo że przez wydanie tego ucierpi samo CDA... Oby nie, trzymam za wszystko kciuki :happy:

Inna sprawa - to faktycznie może być jakiś fake. Sam chyba nie zwróciłbym uwagi na dziwnie podejrzaną datę wydania pisemka, ale to dobre spostrzeżenie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory WSZYSTKIE inne czasopisma prowadzone obok CDA przez ludzi z redakcji - padły. Tak było z Virusem, z "Wydaniami Specjalnymi" CDA (cienkie pismo o jednej grze), z "Nową grą" (bo gry z tego pisma po jakimś czasie trafiały do CDA), wydania specjalne o Konsolach które miały marną sprzedaż no i Click. Wyjątkiem był Action Plus który jako dodatek do CDA z samymi solucjami żył sobie spokojnie u boku starszego brata, póki ktoś wpadł na GENIALNY pomysł aby AP usamodzielnić. Wtedy padł po 1,5 roku.

Dlatego nie wróżę świetlanej przyszłości nowemu pismu. no chyba że będą dorzucać duże fajne plakaty (czego nie mają PSX Extreme i Neo). Ja wtedy bym kupił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród polskich pism o tematyce gier na PC konkurencji nie ma. Play to pismo, które czasem ktoś kupi dla pełniaków, a inne albo umarły śmiercią rynkową, albo są marginesem. Jednak wśród magazynów konsolowych jest NEO+ i PSXExtreme, więc pakowanie się z w taką niszę jest... odważne. Jeśli jednak będzie trochę więcej recenzji gier imprezowych i z konsol Nintendo, których jakoś w ''hardkorowym'' CDA nie ma (lol to by się dopiero lament podniósł), to może z jeden numer na próbę bym kupił... ;')

@Cormac's post

Ja się tam przychylam do poglądu, że lepiej byłoby gdyby CD-Action skupiło się na PC, a plejboks był konsolowy. Dla niektórych (tych najgłośniejszych) PCtowców kilka recenzji gier konsolowych miesięcznie jest opiłkiem pod powieką, a z rozmów ze znajomymi posiadaczami konsol (i z własnego doświadczenia) widzę, że CDA przez grających na konsolach nie jest kupowane/jest kupowane raz na kilka miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...