Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin1821

Rozwiązany: Company of Heroes: Opposing Fronts - Problem z zalogowaniem

Polecane posty

Siema, zakupiłem dzisiaj w Empiku gre Company of Heroes opposing fronts z eXtra klasyki za 19zł i mam problem gdy włączę grę wyskakuje okienko włóż płytę gry Company of heroes.... i klikam pierwszą dostępną opcje w tle widzę okno rejestracji gry ale ono znika i nie wiem jak zarejestrować grę gra się uruchamia i widzę okienko zaloguj wiec na nie klikam i pisze jakiś komunikat klikam tak coś się wczytuje i okienno znika jak się zalogować do tej gry?

EDIT

zauważyłem że wyskakuje takie małe czarne okienko "straciłeś połączenie z Relic Online" czy jakoś tak POMOCY

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Company of Heroes: Opposing Fronts ,a nie Company of Heroes Online opposing fronts...

Po drugie - to jest ekran aktualizowania. Jeśli chcesz pograć przez neta musisz zaktualizować grę do najnowszej wersji.

Edit

Musisz mieć stabilne łącze. Aktualizowanie trochę potrwa. Możesz też popykać na offline wyłączając neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej poczekać aż gra zaktualizuje się automatycznie (trwa to od 1godz. wzwyż), ale jak chcesz się bawić w ręczne ściąganie patchy to musisz je instalować po kolei, od Company of Heroes: Opposing Fronts (v.2.100 ? v.2.101 PL) jeżeli posiadasz wersję v2.100 - a taką powinien posiadać ten dodatek bez aktualizacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...