Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Shank

Polecane posty

Genialna gra, choć odrobinkę za droga jak na te 4 godzinki ;]

Piękna, epicka rzeźnia. Nawet podstawowe ciosy i używanie pierwszych dostępnych broni robią wrażenie. Przeróżne kombosy w zależności od tego jaką broń trzymamy są bardzo fajne, a finiszery... Miodzio. Szczególnie finiszer "shotgunowy".

Jest parę momentów frustrujących (tzn. takich, które trzeba powtarzać sto razy, bo po prostu nie da się nie zginąć :P), ale ogólnie nie jest trudna, szczególnie kiedy opanujemy wszystkie ruchy - wtedy możemy podziwiać brutalny spektakl a'la Tarantino. Bo właśnie klimat jego (Kill Bill! Jest nawet katana ;P) i Rodrigueza filmów czuć w Shanku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO - czyli mówisz, że opłaca się zagrać w Shanka? Hmm, po sreenach stwierdzam, że gra nie wygląda źle.. Ma swoją ciekawą, dla mnie ładną grafikę ^^ Ale tylko 4 godzinki? Troszkę szkoda, ale jak sobie przypomnę stare dobre czasy spędzone przy serii Metal Slug na automatach (tak, wiem, te gry są zupełnie inne, ale tak jakoś mi się MS skojarzył :tongue: ), to chyba się jednak skuszę na Shanka.. Ale to w przyszłości, bo z kaską na gry cieniutko :confused:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny? W sumie po MW2 nie jest to aż tak mało... w sensie, że to nie pierwszy raz :P a w sumie gra nigdy nie aspirowała do miana długiej. Wygląda mi po prostu na solidną bijatykę 2D z masą krwi [po screenach i trailerach] oraz właśnie klimatem z filmów Tarantino. Jakieś nawiązanie do Pulp Fiction było? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treser - Czy się opłaca? Trudno powiedzieć. Ja chciałem zagrać w tą grę, odkąd zobaczyłem pierwszy trailer... Po prostu lubię takie oldschoolowe sieczki :P Nie zawiodłem się i nie żałuję 50 złotych, pomimo niedługiego scenariusza.

@Black - Duch Tarantino przejawia się głównie w efektowności przemocy i w tym, że jest ona taka piękna :P Nawiązań do filmów nie ma, ale najbardziej zalatuje Kill Billem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO - może kiedyś Shank znajdzie się na coverku CDA :rolleyes: Byłoby miło :happy: Wtedy obeszło by się bez wydawania kasy na grę.. Poza tym jest wiele innych gier, które zamierzam nabyć w najbliższej przyszłości, które bardzo chciałbym mieć, także będę zmuszony odstawić Shanka na dalszy plan :rolleyes:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Shank'a i powiem tak"RZEŹNIA!!!" świetna gra, pograłem 2 h i powiem że extra, za te cene się opłaca. Po pierwsze można wykonywać świetne kombosy, przyjemne sterowanie (na padzie o wiele lepiej), fajna grafika, całkiem dobry dźwięk, przerywniki filmowe cudne, ogólnie czuć tutaj olbrzymią dawkę klimatu. Więc szczerze polecam. Zastanawiam się jeszcze nad DEADTH SPANK, ale to później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę miałem w dniu premiery :D

Jest naprawdę super szczególnie podoba mi się retro oprawa graficzna ;] Która buduje klimat całej gry :)

Fajne są też kombosy, od dawna nie widziałem tak dobrej gry w 2D...

Więc grę polecam, szczególnie ze aż tak droga nie jest.

@HermeT

Aj widzę że myślisz jak ja...

Ja też po zagraniu w Shanka mam ochotę zagrać w DEADTH SPANK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, trzeba było kupić "Shank and Spank". : )

A Shank jest świetny. Od dłuższego czasu narzekałem, że nie ma na PC żadnej fajnej "chodzonej bijatyki". Jedyne czego mi tutaj brakuje, to opcji podnoszenia elementów otoczenia i rzucania nimi we wrogów (a może się da...?), ale wygląd i ilość kombosów tę niedogodność wynagradzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - store.steampowered.com -> szukasz "Shank" -> Add to Cart -> Purchase for Myself - instalujesz klienta Steam -> ściągasz grę -> grasz. :)

Oczywiście trzeba mieć konto bankowe, które zezwala na transakcje w Internecie (np. eKonto z mBanku) lub kartę kredytową (tudzież specjalną kartę "pseudokredytową", która działa jak karta pre-paid - wpłacasz na nią kasę, ją rejestrujesz w Steam i z niej są zabierane pieniądze na grę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienta Steama mam (i całą masę gier na nim... tylko kupionych pudełkowo) tylko właśnie to konto bankowe to dla mnie trochę za dużo zachodu. XD Posprawdzam co nieco bo gra kusi (może przyda się ta karta Visa którą swego czasu dali w CDA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zrobisz przelew, albo dasz kasę, to Ci mogę to kupić (opcja "kup jako prezent). : )

Widzieliście te filmiki z combosami? Goście robią nieprawdopodobne rzeczy w tej grze! Czuję, że jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, zanim moja gra przestanie przypominać chaotyczne naparzanie w mniej lub bardziej losowe klawisze... : )

A z innej beczki - jak gracie? Klawa, czy pad?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Shanka na PS3, więc siłą rzeczy gram na padzie :P

Fakt, kombosy są genialnie zrealizowane. Najlepsze jest to, że nic nie przeszkadza w płynnej zmianie broni w trakcie wykonywania combo. Noże, shotgun, pistolety, maczety - bohater żongluje tym wszystkim po prostu genialnie. I finiszery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i na piecyku i na PS3 i powiem... że kupię grę w wersji na konsolę. Bo to, co zobaczyłem w PCtówce, rozbroiło mnie kompletnie. Sterowanie nie ma tego czegoś... to gra czysto pod konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia, jak sądzę. : ) No i pamiętaj, że na PC też można podłączyć pada. Teraz pewnie będę tak próbował.

A, właśnie -co-op! Ktoś jest chętny do przetestowania tego trybu jakoś pod wieczór dzisiaj? Powiedzmy, w okolicach 20?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się Shankiem już od jakiegoś czasu, więc postanowiłem ściągnąć demko tej gierki. Cóż, powiem, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. System walki był bardzo dobry, a kombosy piękne. Zastanawiam się, czy jutro nie kupić pełnej wersji. Jeśli kupię, dam znać jak było w dalszych zakątkach gry. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś sterowanie ie pasuje to co za problem podłączyć pada albo zmienić sterowanie w grze....

Mi osobiście przeszkadzało bo wiecie co się dzieje po kilkakrotnym, szybkim naciśnięciu klawisza shift.

Ale nie wiem czemu gra mi się nie zapisała :/ A odnowa przechodził nie będę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, ściągnąłem, wszystko pięknie. Przejście gry zajęło mi 3 i pół godziny. Trochę mało. :dry: Przymierzałem się na harda, ale chyba sobie odpuszczę. Zero checkpointów i do tego trudniejsze potwory. Co-op'a nie przetestowałem, ponieważ nie ma chętnych do gry w multi. Jeśli ktoś chce przetestować, to niech mnie doda do znajomych na steamie (Alaknar?).

@Alaknar - Tak, mam taki sam nick jak tutaj. Sygnaturka mówi sama za siebie. Niestety nie znajduje mi żadnego gracza o nicku "Celeblhach". :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...