Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azog

The X-Ecutioners

Polecane posty

X-Ecutioners

X-ECUTIONERS.jpg

Skład

* Roc Raida

* Total Eclipse

* Mista Sinista

* Rob Swift

Obecny skład;

* Total Eclipse

* Mista Sinista

* Rob Swift

Byli członkowie;

* Roc Raida RIP zmarł 19.09.2009

Albumy studyjne;

X-Pressions 1997

Built from Scratch 2002

Revolutions 2004

General Patton vs. The X-Ecutioners 2005

przykładowe kawałki;

http://www.youtube.com/watch?v=V1bhovBlCQ4

Jedna z najbardziej utalentowanych grup turntablistycznych na świecie. Założona 1989 roku w Nowym Yorku przez Roc Raida. Pierwsza nazwą, jaką przyjęli była The X-Men jak podają źródła. Wynika również z nich, że nazwa X-Men wzięła się też z powodu pojedynku z inną grupą didżejską o nazwie The Superman, ale ten pojedynek nigdy się nie odbył. Jak pewnie większość z was się domyśla nazwa X-Men pochodzi od komiksu o tym samym tytule a wiec jest chronioną prawami autorskim przez wydawnictwo Marvel . Musieli zmienić nazwę, ponieważ naruszali prawa autorskie. W 1997 roku zmienili ją na X-Ecutioners i w tym samym roku wydali pionierski krążek pt. X-Pressions. W roku 2002 wydali bardzo doskonały album pt. Built from Scratch jest idealną formą połączenia Turntablismu z klasycznym hip hopem. Na tej płycie wystąpili miedzy innym; Kool G Rap, Xzibit, DJ Premier, Pharoahe Monch, MOP, Skillz, Everlast, Big Pun i wielu innych bardzo polecam ten album jest na prawdę doskonały. Jestem też zdziwiony i zaskoczy, że nikt wcześniej przed moim wspomnieniem o nich nic nie napisał o tej utytułowanej grupie w temacie Rap. Mogę też w moim temacie, wspomnieć również utytułowaną grupę Invisibl Skratch Piklz, która pojedynkowała się z X-Ecutioners. Polecam zapoznać się tym ekipami, bo to, co oni wyprawiają za gramofonami to mistrzostwo świata.

Zapraszam do dyskusji.

edit; dzięki za uwagę @Don

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę X-Ecutioners na Forumetalum Actionum. :D

Ja miło Cę zaskoczyć Tony :wink:

Powiem wam też, że reszta płyt czyli trzecia i czwarta z kolei to komercyjny szajs i radził bym omijać je z daleka i nie dotykać tego nawet kijem :wink: Strata czasu i kasy także posłuchajcie mojej rady bo na własnej skórze przekonałem się co ta za gnioty zrobili i szczerze odradzam te albumy a mowa o "Revolutions" i "General Patton vs. The X-Ecutioners". A jeśli chodzi o krążki "X-Pressions" i "Built from Scratch" to bardzo polecam to cała esencja turntablismu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich dzieło "It's goin' down" (czy też "It's going down" w sumie nie pamiętam, która wersja jest poprawna)

"It's Goin' Down" - featuring Mike Shinoda and Mr. Hahn of Linkin Park to jest poprawna wersja tego kawałka. Dodam też, że w tym kawałku oprócz Mike Shinoda i Mr. Hahn pojawił się gitarzysta i wokalista w jednej osobie Wayne Static, właściwie Wayne Richard Wells z kapeli Static-X i dał czadu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...