Skocz do zawartości

mp4 do ok. 70 zł


jacekw123

Polecane posty

cześc!

Chciałbym kupić sobie mp4 do powiedzmy 60-70 zł na allegro raczej.

I tu pytanie: Jaki model polecacie?

Wiem, że mój próg cenowy niski ale nie chcę jakiegoś wypasionego sprzętu tylko mały, zgrabny odtwarzacz nastawiony głównie na muzykę. Filmy i zdjęcia będę przeglądał sporadycznie ale chcę mieć taką możliwość.

Czekam na wasze odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie który z tych "ipodo podobnych" odtwarzaczy jest godny poleceniia w tej cenie

bo na allegro dziesiątki aukcji chyba tego samego odtwarzacza i sam już nie wiem bo ten sam jest za 40 zł i za 60 zł wieć proszę o radę żeby nie przepłacić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej dołożyć trochęi kupić używanego Fuze - http://allegro.pl/sansa-fuze-4gb-odtwarzac...2019419074.html. To bardzo przyzwoity odtwarzacz, dobry muzycznie, do zdjęć i filmów też się nada.

Napisz do gościa, może zjedzie trochę z ceny.

Kupowanie takich chińskich ajpodów to chyba najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Nie dość że mają badziewne oprogramowanie, badziewny wyświetlacz, to jeszcze są fatalnie wykonane. O fatalnym dźwięku chyba nie muszę wspominać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sansa to i tak okazja, myślę że jakbyś dogadał się z gościem to by za 80 zł puścił. Taniej już masz tylko szmelc pokroju tych chińskich ajpodów.

Co do MM to nie mam pojęcia, ale nowego Fuze to nawet z wyprzedaży poniżej 100 zł nie dostaniesz. A alternatywy w tym zakresie cenowym raczej brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra

na razie czekam do jutra na media markt a później zobaczymy

ps teraz coraz częściej widuję model manta shark coś takiego

http://allegro.pl/manta-sh202-shark-player...1972834447.html

jest on w sklepach za ok. 70 zł

czy jest on warty polecenia czy to tylko "chińska podróba tyle że z manty"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był warty polecenia to bym go polecił. Pisałem już, że nie ma sensownej alternatywy dla używanego Fuze w tym zakresie cenowym. Zresztą... spójrz na Fuze i spójrz na te badziewia co się o nie pytasz. Chyba widać gołym okiem, że Fuze to sprzęt porządny, a te chińskie grajki to typowa tandeta. Dalej cię przekonywać nie będę, bo zwyczajnie mi się nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...