Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Pozytyw dla Samuraj1369 za wymiane steamową (HIB #3 za węgielek świąteczny)... http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=2527511

Pozytyw dla uniseb za wymiane steamową (HIB #3 za węgielek świąteczny)... http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=2527318

Pozytyw dla Cryobraz za wymiane steamową (zniżki za free)... http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2527642

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, lecz NEGATYW dla użytkownika flaxlou51

Wczoraj wieczorem zamieścił swoją ofertę o chęci sprzedaży Left 4 Dead 2 i Half Life 2 na Steamie. Napisałem do niego PW, zaproponowałem mu cenę - zgodził się. Zaprosiliśmy się do znajomych na Steam. Poinformował mnie on, że gry będą wysłane w postaci Steam Gifta. Powiedziałem, że zgadzam się, lecz najpierw dam mu część z węgli, resztę dopłacę po otrzymaniu gier, flaxlou51 zażądał trzech węgielków więcej, tłumacząc się chęcią zabezpieczenia. Przystałem na jego warunek. Dałem mu 12 węgielków, po czym poprosił mnie o podanie mojego maila. Sprawdziłem, czy aby daję mu poprawny adres, a następnie wysłałem go. Zacząłem czekać, 5, 10, 15 minut. Wysłałem mu wiadomość na PW, z pytaniem czy długo to jeszcze potrwa. Powiedział, że ze Steamem ma problemy i cały czas stara się wysłać gry. Okej, owszem - Steam w tym momencie chodził wolno, często nie wczytywał stron. Jednak, poczekałem jeszcze kilkanaście minut i posłałem kolejną wiadomość. On napisał, że gry wysłał i, że to albo moja poczta szwankuje, albo Steam ma problemy. Powiedziałem mu, żeby spróbował jeszcze raz, a jeśli się nie powiedzie to zmienię maila na konto. Nie wiem, czy gry wysyłał, po tym kontakt się urwał. Kiedy rano wstałem sprawdziłem maila, gier jak nie było tak nie ma. Wysłałem mu wiadomość, że czekam na gry lub zwrot węgielków do godziny 16:00, nie doczekałem się, w związku z tym wystawiam ten komentarz.

Uważajcie na tego oszusta, jeszcze ma czelność perfidnie kłamać, że gry "wysłał". Tacy ludzie powinni mieć zakaz wstępu na takie fora internetowe, eh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowany NEGATYW, dla użytkiownika FreeHugs. Zwykły oszust, który dalej próbuje oszukiwać użytkowników na forum CD-Action. Dostał klucz, a później znikł. Nie raczy nawet oddać rekompensaty za niedotrzymaną umowę. Będę zmuszony interweniować w tej sprawie. Nie będzie ci wesoło kolego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] - nie cytujemy poprzedniego posta. Zapoznaj się z zasadami poprawnego cytowania.

Chlopczyku co ty [CIACH] za przeproszeniem? Dostałes gre? Dostales wiec o co ci chodzi? Nie polecam wyłudzacz i tyle.

Daruj sobie tego chłopczyka, bo za wycieczki osobiste osta dostaniesz. I nie przeklinaj. Zapoznaj się z regulaminem forum. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] - nie cytujemy poprzedniego posta w całości. Zapoznaj się z zasadami poprawnego cytowania. - Stillborn

Tak jasne, że dostałem. Umawialiśmy się, że za klucz HIB3 dostanę DOTE 2, a dałeś mi tylko DoD Source. Zgodziłem się na tą grę po to by oszczędzić ci tyłek. Ale węgla, który obiecałeś, już nie raczyłeś zwrócić. I przestań wreszcie łgać, bo jak widzę, nie tylko mnie oszukałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością jestem zmuszony wystawić komentarz NEGATYWNY dla użytkownika Kruczek11 za sprzedaż gry Street Fighter IV na PC z TEGO tematu.

Dlaczego? Otóż sprzedający napisał, że gra jest w stanie idealnym, natomiast dzisiaj otrzymałem przesylkę i okazało się, że pudełko jest połamane w dość nieprzyjemny dla oka sposób. Uszkodzenie nie nastąpiło w trakcie dostarczania przesyłki, gdyż odłamanego elementu w kopercie nie znalazłem, więc gra musiała już tak wyglądać gdy sprzedający z pełną świadomością zapewnial o jej świetnym stanie. Tyle. Reszta elementów bez zarzutu, płyta jak i instrukcja w stanie bardzo dobrym. Ale pudełko niestety miast zdobić półkę będzie ją szpecić. Przykro mi, bo z Kruczkiem11 utrzymywałem do tej pory bardzo dobre relacje, jednak to oszustwo na pewno zepsuło obraz wiarygodności tego forumnowicza w moich oczach.

Na prośbę sprzedającego, zamieszczam jego komentarz. [wies.niak]

Rozumiem, że pudełko było uszkodzone, ale jak wynika z Twojej wypowiedzi, kiedy to kontaktowałeś się ze mną, nie było pęknięte w pół, ani jakoś mocno uszkodzone. Z resztą to i tak mało ważne, bo grę w stanie nienaruszonym przekazałem pracownikowi poczty, aby zakleił kopertę i wysłał ją. Nie wiem co się działo z pudełkiem, że zostało tak pokiereszowane. Jako, że nic poważniejszego się nie stało, a gra została sprzedana za grosze, naprawdę nie wiem za co ten negatyw. Nie oszukałem w żaden sposób kupującego, a negatyw zostanie na moim koncie. Tego komentarza pewnie i tak nikt nie przeczyta, a ludzie będą myśleć, że kogoś oszukałem. Ślicznie panu dziękuję :dry:
Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW zwrotny dla 2real4game

http://forum.cdaction.pl/Gry-komputerowe-i...or-t103584.html

Świetny kontakt i bardzo szybka wysyłka. Co do gier - to, co miało być stanie idealnym, takie było faktycznie, a to, co w złym, niejeden na allegro wystawiłby jako dobry (i miałby rację) :) . Oczywiście polecam interesy z tym użytkownikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...