Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. MikaelDorren

Rozwiązany: Windows 10 - przeniesienie licencji

Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
  3. MikaelDorren

Temperatury Kart Graficznych - GeForce GTX 1080

Wedle nvidii maksymalna temperatura tego GPU to 94oC, zatem nie ma co się obawiać.
  4. Today
  5. eyeyey4545

Upgrade PC - 200-300zł

Ok, a poleci mi ktoś jeszcze jakąś w miarę dobrą, taniutką obudowę,która bedzie pasowac do mojej płyty głownej i reszty podzespołow, gdyż moja obecna to już ledwo sie nadaje.
  6. Yesterday
  7. Witam. Założyłem ten temat bo mam drobne zapytanie. Czy w przypadku Ge-Force GTX 1080 temperatura w stresie 80c i w spoczynku ok. 39c - 40c jest normą? Obudowa zamknięta. PC od zakupu rzadko używany. Pytam dla pewności bo znalazłem wiele tematów ale większość dotyczyła GTX'a w wersji Gaming. Pozdrawiam ;) P.S Dobrze byłoby gdyby ten temat przypiąć dla ogółu z edycją na temperatury kart graficznych (z tego co widzę nie ma takiego tematu a na pewno więcej osób z innymi kartami może mieć podobne pytania, to tylko sugestia, jeśli popełniłem błąd prosiłbym o edycję, długo mnie na forum nie było :P )
  8. Dirian

Upgrade PC - 200-300zł

Dokup drugą taką samą to największa pewność, że będzie to dobrze działać.
  9. Palit GeForce GTX 1050 Ti kupiony. dam znać gdy przyjdzie czy cała historia znalazła szczęśliwy finał serdeczne dzięki za wsparcie
  10. cali

Zestaw mysz + klawiatura

Klawiatura + mysz Microsoft Wireless Desktop 2000 (M7J-00015) - Interfejs: USB, Radio 2.4 GHz - Rodzaj myszy: BlueTrack https://www.morele.net/klawiatura-mysz-microsoft-wireless-desktop-2000-m7j-00015-412015/ lub Klawiatura + mysz Microsoft Wireless Desktop 2000 (M7J-00006) - Interfejs: USB, Radio 2.4 GHz - Rodzaj myszy: Optyczna https://www.morele.net/klawiatura-mysz-microsoft-wireless-desktop-2000-m7j-00006-1008261/ Obie posiadają blok numeryczny. Zasięg to 10 m.
  11. eyeyey4545

Upgrade PC - 200-300zł

@Dirian ok w takim razie ostatnie pytanie, czy warto kupic taka sama kosc ram 4gb za 60zl czy lepiej kupic jakas nową (jakas propozycja) 8GB kosc?
  12. Orion

Zasilacz do ~200 zł

Jak znajdziesz za 199zł, to do 200zł nie ma lepszego niż Corsair CX450.
  13. cali

Playstation Classic. Czy warto kupić?

- solidna i lekka konstrukcja, - kabel pada długości 140 cm - 2 lekkie pady ale podobne do pierwotnych - zapisywanie save jest prostsze niż dawniej - dużo gier kultowych ale są też twz. "zapchaj dziury" - brak ładowarki - ładowanie przez usb Typu A - połączenie kablem HDMI - 200 cm - brak możliwości dodawania gier (są sposoby nieoficjalne) - waga Konsola – ok. 170 g a Kontroler – ok. 140 g - wymiary konsoli mniejsze niż pierwotne - brak czytnika płyt CD - gry uruchamiane przez emulator z PC twz. PCSX Reloaded - jako że emulator jest na licencji GNU modyfikacja jego kodu została opublikowany przez Sony przy przeniesieniu na ARM - wejścia memory card służa do podłączenia padów - umożliwia utworzenie 1 punktu wznawiania na grę - brak interfejsu w języku polskim - instrukcje gier w wersji cyfrowej - brak możliwości podłączenia do internetu - dźwięki startowe pierwotne - źródło wyjścia wideo to 720p i 480p - skalowanie wyłącznie przez telewizor - brak osiągnięć - brak połączenia z PSN - brak odczytu kart pamięci - wszystkie dane gier i gry są wewnętrzne przechowywane "zmieniono sposób działania przycisków: Power włącza lub wyłącza konsolę z pominięciem zapisu punktu wznawiania (ang. Resume Point) dla danej gry Open nie otwiera pokrywy dysków, tylko symuluje ich zamianę Reset powoduje przejście do głównego menu oraz umożliwia zapisanie punktu wznawiania" - cytat wikipedia
  14. Dirian

Upgrade PC - 200-300zł

1. Za 70 zł może być, choć jeśli planujesz dalsze rozbudowy komputera to raczej pomyślałbym o jakimś lepszym zasialczu. 2. MX500 jest nieco szybszy, ale w codziennym użytku ciężko zauważyć różnice. 3. 4GB to już bardzo mało nawet do używania przeglądarki internetowej, więc tak, jest znaczna.
  15. eyeyey4545

Upgrade PC - 200-300zł

@Dirian dzieki za odpowiedz:) Cena za ten zasilacz to bylo 70zl. Co do dysku BX500 czy jest duza roznica w szybkosci miedzy nim a powiedzmy MX500? Zastanawiam sie czy inwestycja 100zł wiecej w dysk o tej samej pojemosci ma sens. I ostatnie pytanie czy roznica miedzy 4gb a 8gb ram jest znaczaca?
  16. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem konsoli PSX Classic. Jednak nie wiem czy opłaca się wydawać 255 zł za konsole czy lepiej jest poszukać prawdziwego ,,Szaraka'' na allegro czy OLX? Doradźcie.
  17. To ja sobie odpuszczę . Zaoszczędzone pieniądze dorzucę do puli "na ANNO 1800, bożonarodzeniowa promka na Uplay 2019" . Dzięki za pomoc!
  18. @MajinYoda Mnie Banished sie podobalo, ale trzeba byc gotowym na stosunkowo wysoki poziom trudnosci, przynajmniej na poczatku poznawania rzadzacych gra zasad. Pamietam, ze za pierwszym podejsciem moja osada wymarla przez niewystarczajacy zapas drewna na opal, kiedy przyszla zima. Trzeba planowac z wyprzedzeniem, bo bledne decyzje lub nieuwaga potrafia sie po dluzszym czasie bolesnie zemscic.
  19. Czy warto kupić Banished w promocji na gogu? Jakieś opinie o tej grze?
  20. Arlekin

Mass Effect (seria)

@konio52 a to jasne, co komu pasuje . Ja jestem fanem rpg i wolę gdy twórcy idą w stronę rozwijania tej warstwy zamiast ją zubożać ale rozumiem dlaczego taki kierunek obrali. Z zadaniami pobocznymi jest w wielu grach rpg taki problem, że zabierając się za nie nigdy nie wiadomo czy będzie to rozbudowana misja z ciekawą historią, efektowną walką czy po prostu pozbieranie kilku marchewek z pola tudzież powciskanie kilku przycisków w oznaczonych miejscach. W trylogii Mass Effect nie ma jakoś dużo tych zadań pobocznych a lokacje są stosunkowo małe więc jak ktoś jest fanem przechodzenia gry na 100 % to się przez to przemęczy. Jednak gdyby świat rozmiarem i ilością zadań byłby porównywalny do takiego choćby Wiedźmina 3 to szybko porzuciłbym wykonywanie jakichkolwiek zadań pobocznych i zajął się tylko wątkiem głównym (ewentualnie zrobiłbym misje członków drużyny). Z tego wszystkiego chyba się w końcu przełamię i skończę "trójkę"
  21. Dirian

Upgrade PC - 200-300zł

RAM po prostu dokup identyczny. SSD, np. Crucial BX500 - ale weź wersję 240 GB, jest za ~ 140 zł. Mniejsze dyski są sporo wolniejsze i już ciężko o coś dobrego. Zasilacz ujdzie, ale ciężko nazwać go wybitnym. Jak po taniości to można wziąć, na pewno dużo lepsza opcja niż obecna Akyga.
  22. konio52

Mass Effect (seria)

@Tesu Pomogłem Kroganom w tej misji z Mordinem. @Scouser może dla Ciebie takie queściki nie sa zapychaczami, ale dla mnie tak, po jednej wizycie na Cytadeli wysypało mi się z 10 zadań w dzienniku. Gdyby to jeszcze były ciekawe zadania...a nie w stylu " idź porozmawiaj z chorym Batarianinem, i zdecyduj co z nim zrobić", wszelkie zbieractwo to rak dzisiejszych sandboksów, tak bardzo nienawidzę zbierania czegokolwiek, dobija mnie to i nudzi po prostu ( Wiedźmin 3 do twoich pytajników piję tutaj ). Może gdybym przechodził grę po premierze to miałbym inne odczucia, dzisiaj, po ograniu dużej ilości gier z otwartym swiatem jestem po prostu zmęczony zbieractwem. Co do towarzyszy - kwestia gustu, mnie Tali czy ta Asari kompletnie nie przypadły. Miranda natomiast od pierwszego kontaktu jestem potwornie zawiedziony doborem towarzyszy w ME3, tylko Garrus jest okej. DLC zakupię pewnie na promocji. Bo bankowo będę jeszcze raz chciał przejść ME2 i ME3, do jedynki po prostu nie mogę się przekonać, a grać na siłę nie zamierzam. Wiem, dziwnie trochę, przecież w jedynce wszystko sie zaczęło, ale no po prostu nie dam rady. Meh. @Arlekin klimat mi się podoba, ta świadomość "przegranej" non stop mi towarzyszy, jednak całościowo ME2 wspominam po prostu lepiej. Zobaczymy co będzie dalej, właśnie zabieram się za granie
  23. Arlekin

Mass Effect (seria)

W pierwszej części wybrałem Tali. Może przez ucięcie romansu z Asari w drugiej części mniej osób wybierało ją w "trójce"? Ja akurat polubiłem Mirandę. Tylko ten jej głos w polskim dubbingu... Tak wiem, ogólnie dużo ludzi narzeka na to jak wyglądał w całej trylogii. Mi szczerze mówiąc przeszkadzał tylko głos Mirandy i Sheparda w drugiej części. Zawsze robiłem wygląd postaci po swojemu i do mojej wersji komandora trochę bardziej pasował ten głos (choć nadal był strasznie drewniany) ale przy domyślnym wyglądzie postaci to już zupełnie nie trzymało się kupy.
  24. Scouser

Mass Effect (seria)

W sumie Arlekin ma rację, chodzi o zakończenie lepsze dla samego Sheparda czy jego drużyny Bo co jest dla gracza lepsze to już jest kolejna sprawa.
  25. iSoyer

Chłodzenie i SSD

Fortis jest "przesunięty" do tyłu w taki sposób, że zamontowany wentylator nie powinien w ogóle kolidować ze slotami pamięci RAM.
  26. Witam, chciałbym zakupić zestaw mysz + klawiatura bezprzewodowa. Chciałbym małą klawiaturę najlepiej coś w stylu klawiatury Apple z niskim skokiem bez klawiatury numerycznej. Musi być na USB - nie na Bluetooth. Co do myszy nie mam jakichś specjalnych wymagań. Cena powiedzmy do 150 - 200zł - czy jest szansa na coś rozsądnego?
  27. eyeyey4545

Wycena Dysku HDD

Prosze o wycene dysku HDD, ktory posiadam z laptopa(dysk jak nowy, od razu wymieniony na ssd) jest to Dysk 2.5" TOSHIBA MQ04ABF100 1TB SATA, oraz prosze o wycene karty RX 460 2GB
  28. Dzień dobry, posiadam komputer o takiej specyfikacji: AMD A8-5600K 3.60 Ghz -Plyta glowna: A68HM-P33 V2 -RAM 4GB DD3 GOODRAM 1333 CL9 1,5V -RX 460 2GB -HDD 500GB -Zasilacz Akyga 230V/50hz Prosze o porady co warto na poczatek wymienic (budzet to 200-300zl), zalezy mi glownie na poleceniu jakiegos DYSKU SSD 120GB oraz ramu. Zasilacz chce zamowic uzywany be quiet system 7 400 wat, czy jest to dobry zasilacz?
  1. Load more activity