Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

1. Wczoraj
  2. No można wrzucić 1600 MHz 8GB pojedynczą kość. Taka kość byłaby ok - https://www.emag.pl/pamiec-crucial-ballistix-sport-ddr3-8gb-1600mhz-cl9-box-pl-834176-bls8g3d1609ds1s00ceu/pd/DZ9FPMBBM/ 2x4GB to Dual Channel, ale przy tej platformie nie daje to większych korzyści.
  3. @BlackBum Project Nomads
  4. Ram myślałem żeby po prostu stary wyjąć i wstawić 8GB nowe, teraz pytanie czy jest spora różnica między 1333 a 1600 i jaki ram wybrać. Jest różnica między 1X8GB a 2X 4GB?
  5. To lepiej jak wezmę goodram iridium pro/ samsung evo 850 czy na m.2 ADATA SU800? Nic szczerze mówiac nie wiem o tym dysku, opócz tego że na gorszych kościach niż goodram i pewnie gorszy wydajnościowo od samsunga.
  6. Nie pamiętam tytułu, grałem kiedyś z 6 lat temu w taką grę, miałeś do wyboru 3 postacie jedna z nich to robot, druga to coś w rodzaju jokera, a trzeciej nie pamiętam. W tej grze przemieszczałeś sie na latającej platformie z hangarem, którą mogłeś rozbudowywać, pomiędzy latającymi wyspami. Wykonywało się różne misje. Można było latać. Gra była w 3D. Jeśli ktoś pamięta tytuł to proszę o pomoc, chodź nie sądzę bo gra dosyć stara. Gra było podobna do wiedżmina, troszkę.
  7. Zasilacz o ile sprawny to nie ogranicza wydajności, 500W do tego zestawu spokojnie wystarcza. Natomiast być może coś się w zasilaczu uszkodziło i nie daje stabilnego zasilania, Deusy specjalnie udane nie były na dłuższą metę. Najlepiej byłoby jednak podpiąć jakiś inny porządny zasilacz i sprawdzić, czy to na pewno wina zasilacza, bo problem może leżeć gdzie indziej. RAM kup po prostu identyczny - szybszy nie ma sensu bo i tak zwolni do parametrów obecnego. Zasilacz, np. https://www.x-kom.pl/p/364861-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-500w-vero-l2-bronze.html - co prawda możesz mieć uraz do SilentiumPC po tym Deusie, no ale niczego ciekawszego w tym budżecie się nie wyczaruje, a Vero zdaje się być pozbawiony większych wad, w przeciwieństwie do Deusa.
  8. Jako wieloletni uzytkownik iPhone 4, 4S, 5 i 6S powiem, ze raczej nie musisz sie martwic o to, ze przycisk home Ci sie "latwo" zepsuje. Mnie osobiscie szwankowal (czyt. nie odnotowywal klikniecia raz na 5-6 wcisniec) tylko w iPhone 4, a to i tak dopiero po ponad roku intensywnego uzywania. Wsrod znajomych mam kilka osob korzystajacych od minimum 5 lat z telefonow Apple i zadna z nich nigdy na niedzialajacy home button nie narzekala.
  9. @kazimierzowieThank you Cpt. Obvious!
  10. Kiedyś w CDA wspomniano, że umowy na pełne wersję mają co najmniej na 2 dwa lato do przodu, chociaż dodali że jak coś się super trafi to chcą to umieścić jak najszybciej. A z mojej strony o prośbę pełnych wersji - może dacie jakąś pełną wersję bijatyki? Może coś z serii Guilty Gear lub Blazblue lub ewentualnie King of Fighters.
  11. No wiadomo gry mocno nie przebudujesz, możesz ją sobie właśnie utrudnić, żeby Cię nie znużyła po 20 min. Jasne do Wiedźmina 3 nie ma nawet podejścia, ale gra jest, hmm... sympatyczna, odpowiednie podejście i naprawdę nie żałuję tej decyzji, mało tego w miarę regularnie lubię ją sobie odświeżyć, no ale oryginalna walka to ewidentnie pięta achillesowa tej gry, dzięki modowi wciąż nie jest idealnie ale za to muszę już bardziej się postarać w tym elemencie. No nie wiem, powiedzmy że mnie ten mod zadawala, patrząc że gra ma swoje lata, oraz sentyment do tego uniwersum jak i do CDPR sprawia, że mogę na ten element przymknąć oko.
  12. @Ronaldo9 tylko że większość modów zmienia stopień trudności, obrażenia, ilość potworów itp. a żaden niestety nie sprawi że walka z zaklikiwania przeciwników zmieni się w taką w stylu z Wieśka 3 czy choćby z drugiej części
  13. Ja myślałem o limitowanej wersji za 400zł akurat. Wiadomo, że ta po ponad 1000zł miała mały nakład, bo kto to kupi xD
  14. Witam, Mam ostatnimi czasy problem z PC, mianowicie resetuje się notorycznie z niewiadomych przyczyn, sądzę że to zasilacz wiec chyba kupie nowy. Co do tematu, mój pc: R9 380 4GB I5 3570 4gb ram ddr3 1333 Zasilacz SPC deus g1 500W Czy to, że zasilacz ma 500W i mam tylko 4GB ramu może wpływać na wydajność w grach, tzn. Jestem świadom że 4GB ram może i to znacznie ale czy jest możliwość aby 500W zasilacz ograniczał wydajność podzespołów? Pozostaje ostarnia kwestia, jakie Ram dokupić oraz jaki zasilacz do 150-200zł?
  15. A jak mogę sprawdzić czy karta grafiki jest przylutowana? Wystarczyłby mi ten Core i5, GeForce jakieś dwa modele wyższy i z 8 GB. A myślicie, że jest sens montować dysk SSD? Czytałem, że można podmienić napęd DVD na właśnie dysk.
  16. Zacznijmy od tego ze w długie gry, tj rpgi, zasadniczo często nie gram. Granica mojego komfortu to 20 godzin, powyżej wchodzą tylko gry dla mnie wybitne*. Podstawę mojego grania stanowią akcyjniaki, platformówki i fpsy, a one do długich nie należą. Cieszę się że Skończyłem juz tę grę, bo od października studia i czasu nie będę miał praktycznie w ogóle na gry, a zwłaszcza długie. *Na ten moment to Dead Island Riptide, Kings Bounty Wojownicy Północy, Legacy oraz oczywiście Team Fortress 2. Wiedźmin 3 na dysku płacze i czeka na lepszą kartę graficzną. Xd
  17. Jeżeli równie ważnym jak fabuła jest dla ciebie system walki, to polecam zainstalować Ci do pierwszego Wieśka mod FCR (Full Combat Rebalance), łatwy do znalezienia. Bez niego możesz się szybko odbić, bo jako fanowi Wiedźmina fabuła, gameplay i ogólnie gra powinna ci się podobać to jednak walka potrafi szybko zniechęcić. Na szczęście jest mnóstwo zapaleńców, którzy wiedzą czego potrzebują gracze bo sami nimi są i dzięki temu mamy świetne mody poprawiające m.in. wiele bolączek i słabych punktów gier. Dlatego ten mod powinnien Ci mocno umilić czas z pierwszą częścią Geralta.
  18. Zrozumcie frajery, że redakcja cd-action wie, jaką płytkę da już z kilkunastomiesięcznym wyprzedzeniem, bo mają podpisane umowy z tym i tym wydawcą, ten "koncert życzeń" to tylko taki pic na wodę, JEDNAK może być tak, że ktoś z redakcji to przegląda i powie, "kurczę, spytajmy się tego wydawcę czy by nie dał tej gierki bo może się uda" więc macie jakiś wpływ ale jednak minimalny. Z mojej strony chciałbym Lara Croft and the Guardian of Light, jeżeli oczywiście już tej gry nie "dali" bo nie sledziłem numerów z ostatnich 2 lat za dobrze.
  19. Nawet jutro
  20. Kilka dni temu kupiłem iPhona SE i mam pewne pytanie odnośnie jego użytkowania. Wiem, że w starszych iPhonach problemem był łatwo psujący się home button. Czy tak samo jest w SE i czy wobec tego powinienem całkowicie przestawić się na assisitive touch?
  21. Weź poprawkę jedna kosztowała 300 i jest to średnia gra , a druga 1100 więc nakład mały w Polsce.
  22. Ehh, co jakiś czas próbuję się nakłonić do zagrania w pierwszego Wiedźmina jednak zawsze coś mnie powstrzymuje. Mam grę już od blisko dwóch lat ale nie mogę się przemóc. Wczoraj już już miałem instalować a tu bum! i nagle wciągnęła mnie znowu druga część. Zawsze też żeby się przekonać próbuję też oglądać jakieś filmiki z gry na youtubie ale nie przynosi to efektu. Wiadomo że po zagraniu w Dziki Gon ciężko znaleźć coś równie dobrego ale nie tak dawno wróciłem też do Gothica 3 - gry bądź co bądź starszej niż pierwszy Wiedźmin - i bawiłem się świetnie. Najbardziej chyba mnie odstrasza system walki który u mnie jest na drugim a nieraz nawet na pierwszym miejscu gdy decyduję się czy w jakąś grę zagrać lub nie. Liczę że w końcu uda mi się przełamać i zagrać bo myślę że to wstyd dla fana Wiedźmina nie znać pierwszej części. Jak myślicie? Jest tu ktoś kto był w podobnej sytuacji? Udało się komuś przełamać i po ograniu dwójki i trójki spróbować z jedynką?
  23. najnowsza wersja Dzikiego Gonu według GoGa Galaxy i oficjalnych notek patchowych to 1.31 (A)
  24. 25-30 godzin to za długo? well albo masz zbyt krótką dobę, albo nie poznałeś naprawdę długich gier :v
  25. Raczej nie bo gdy mikrofon przestał działać "wejście na mik" to nie miałem podłączonego panelu przedniego. Tylko potem go podłączyłem aby sprawdzić czy na panelu przednim mikrofon zadziała i zadziałał.
  26. Na screenie nie widać żadnych pasków, co oznacza, że problem jest najpewniej z monitorem lub kablem sygnałowym. Najlepiej byłoby sprawdzić co się stanie na innym monitorze oraz na tym samym monitorze, ale podłączonym za pomocą innego kabla.
  1. Pokaż więcej aktywności