• Ogłoszenia

• yojc

Smugglerki 2017   07.01.2018

https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

1. Ostatniej godziny
  2. Nie zrobisz z tym nic. Nie formatuj, nie reinstaluj, nie sprawdzaj spójności, to się nazywa magia creation clubu. Greedhesda namieszała z tym badziewiem i jakoś od połowy grudnia masa graczy z Europy ma ten problem a oni nic, chociaż dobrze wiedzą o problemie. Jedyne co możesz zrobić to albo odłączać kabel od internetu przed włączeniem fo4, albo (jak ja zrobiłem) zablokować fo4 firewallem. Spokojnie, zablokowany fallout nadal ma naliczany czas na steamie i osiągnięcia wpadają normalnie, tak na wypadek jakbyś się chciał zapytać
  3. Wczoraj
  4. Ja od siebie polecam Brainwavz Delta. Korzystam z nich na co dzień ponad rok i jestem zadowolony. Były przechowywane w różnych warunkach i nawet biegać da się mając je w uszach.
  5. Hej Rozwaliłem sobie brainwavz m1, co najlepiej widać na załączonym obrazku, i tego się już raczej nie naprawi :C A szkoda bo był to pod względem dźwięku mój ideał. Ale niestety po paru miesiącach zaczął kabel przerywać a potem się otworzyły i jakoś tak wyszło, że je rozwaliłem. Największą wadą było dla mnie, że plastik z metalem nie był sztywno połączony i już zaraz po zakupie się obracała ta część, a ja jak poprawiam w uszach słuchawki to nimi kręcę i się wykręciły trochę. Nie chce już kupować takich drogich słuchawek, może później. Potrzebuje coś na przeczekanie za około 70 zł. Ważne by były to słuchawki dokanałowe a nie douszne i by grały nie najgorzej. pozdrawiam
  6. Takze proponowalem cos zblizonego raptem kilka dni temu:
  7. Final Fantasy XIII jest niesamowite. Z każdą godziną wciągam się coraz bardziej. Właśnie tego mi brakowało. Właśnie takiej liniowej gry, z wieloma przerywnikami filmowymi i tak świetnie zarysowanym klimatem. Obecnie jestem na statku-bazie i zrobiłem screena, bo tak bardzo przypomina klimatem Gwiezdne Wojny... Bardzo dobra gra, nie wiem ile jeszcze godzin mi zostało, ale z tego co pisaliście, to raczej dużo. No chyba że nagle postanowią uciąć historię i graj se w XIII-2. To by było chamskie. Tak czy siak, bardzo dobra gra z niezłą historią, która potrafi przykuć na długie godziny... Zobaczymy, co jeszcze mnie czeka...
  8. W nienajnowszych i średnio oraz mało wymagających produkcjach - pełna zgoda. Jednak biorąc coś świeższego, to już tak pięknie nie jest: https://pclab.pl/art75967-4.html A biorąc pod uwagę, że i5 stały się procesorami 6 rdzeniowymi i pewnie stosunkowo niedługo możemy się spodziewać zapowiedzi nowszych konsol, to te różnice z czasem mogą być coraz większe. Oczywiście nie oznacza to, że jest źle, czy że coś nie będzie grało. Jednak generalnie GTX 1070 będzie się nudził, a to procesor będzie mocno obciążony, co momentami może powodować dropy.
  9. Na chłopski rozum to jak się chłop przez miesiąc po jajach drapie, to pewnie ma mendy. W innych sprawach rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana. Cóż, może mój dyplomik, który leży od paru ładnych lat w szufladzie, jest mało warty, ale jakie takie pojęcie o prawie mam. I mam tę możliwość, z racji wieku, że jestem w stanie porównać nastające po sobie rządy. I konstatuję (wiem, trudne słowo), że obecny jest nowym wcieleniem komuny. Już ładnych parę lat temu ktoś określił takie rządy jako kato-komunę. Obowiązkowy ateizm zamieniają na obowiązkowy katolicyzm, natomiast w reszcie spraw nie różnią się zbyt wiele. Odnośnie kwestii prawnych - w 2007 r. byłem bliski przejścia na emeryturę, przez projekty ustaw, które chciał uchwalić PiS przed przedterminowymi wyborami. Pod pozorem walki z terroryzmem chciał wprowadzić ograniczenia swobód obywatelskich. Wtedy odrzuciły to sądy. Dlatego teraz zaczęli od góry. Przejecie TK, SN, KRS ma zapewnić, że wszelkie zastrzeżenia co do praworządności zostaną uwalone.
  10. Ja tam w Elite jakoś nie zagrzałem miejsca. Escape From Tarkov też okazał się chyba nieco zbyt hardkorowy i wymagający jak na mój każualowy zasobnik czasowy. PUBGa za to odpalam regularnie, ostatnio wyszły nowe skrzynki, więc wpadło już z 60zł z nich. Wyprzedałem też cały ekwipunek z TF2, bo umar. Kolejne złocisze wpadły. Tym oto sposobem jeszcze 15zł i kupię Nioh. W międzyczasie zacząłem ogrywać Salt and Sanctuary, jest o wiele lepiej niż się spodziewałem, faktycznie to takie soulsy 2D. Grę po prostu dobrze 'czuć'.
  11. Witam. Mój problem polega na natychmiastowym wyłączeniu się gry Fallout 4 po jej uruchomieniu, a właściwie po ekranie "Naciśnij dowolny przycisk, aby rozpocząć". Po naciśnięciu dowolnego przycisku, gra przenosi mnie do głównego menu gry na dosłownie jedną sekundę, po czym automatycznie się wyłącza. Po jej zamknięciu nie wyskakuje żaden komunikat, ani error, nic. Posiadam nowy, świeży dysk, więc formatowanie go raczej nic nie da. Grę posiadam na Steam, próbowałem sprawdzać spójność plików gry, lecz nic to nie dało. Sterowniki do karty graficznej mam aktualne. Dodam, że nie miałem problemów z grą na starym dysku. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam i życzę miłego dnia!
  12. @Spooky Albert To nie ta gra, pozycja, którą wspominam miała bardziej poważniejszą oprawę, chociaż robioną w 2D.
  13. A ja mam nadzieje, ze jednak nie. Call of Duty ukazuje sie co rok, seria rozmienila sie na drobne i kolejne jej odslony sprzedawaly sie coraz gorzej. Assassin's Creed mial dokladnie ten sam problem, swietna skadinad rozgrywka zaczela sie ludziom przejadac, bo poza setingiem niewiele sie w niej zmienialo. To samo tyczy sie kolejnych gier o d TellTale. Pierwsze The Walking Dead mialo efekt wow, ale pozniej rozpoczeli wypuszczac po kilka interaktywnych opowiesci rocznie z dokladnie ta sama mechanika, na tym samym silniku, z tymi samymi pseudowyborami, tyle ze osadzonych w innych universach i ludzie maja obecnie dosc. Moim zdaniem jeden dobry Hitman co 3-4 lata w zupelnosci wystarcza.
  14. Tak na dobrą sprawę Twoja karta nie mogła znaleźć gorszego momentu na padnięcie - gdyby rynek kart nie był spustoszony przez górników, w okolicach Twojego budżetu mógłbyś liczyć na RX 570. A tak wielkiego wyboru nie ma i właściwie jedyna opcja to polowanie na GTX 1050 Ti w cenach zbliżonych do ~750 zł, najlepiej z porządniejszym, 2-wiatrakowym chłodzeniem (choć tak na dobrą sprawę w co popularniejszych sklepach nie widzę obecnie nic ciekawego poniżej GB za 790 zł z zadowolenie.pl, czy tej samej karty za 820 zł z moreli*). Alternatywnie możesz pomyśleć o zakupie używanego GTX 970, choć z drugiej strony szanse na dorwanie go poniżej 900 zł nie są zbyt duże, no i prawdopodobnie nie miałbyś żadnej gwarancji. Jakby jeszcze było wiadomo, że za jakiś czas ceny i dostępność kart wrócą do normy, to zasugerowałbym pomęczenie się na integrze, ale jak na razie możemy jedynie żyć nadzieją, że być może pod koniec marca coś się ruszy... Pamiętaj, że nową kartę będziesz mógł podłączyć jedynie do złącza HDMI, więc zaopatrz się w odpowiedni kabel, o ile takowego jeszcze nie posiadasz. *W morelach od czasu do czasu pojawia się Palit za 709 zł - co prawda chłodzenie mnie nie przekonuje, no ale cena nie jest aż tak absurdalna.
  15. Jak masz stalowe nerwy to instaluj. Prawda jest brutalna ale jeśli chcesz się cieszyć grą to sprzęt musi być porządny. Chcesz grać bezstresowo inwestuj w bebechy.
  16. Hitman to klasa sama w sobie i dzięki ze istnieje i ciągle się rozwija. Oby robili kolejne odcinki. Mam nadzieję że będą wypuszczać co rok nową odsłonę.
  17. Witam według mnie to całkiem dwie odmienne gry i nie ma sensu ich porównywać. Ja osobiście wolę Wiedźmina ale to mój wybór. Jeden lubi Star Wars a drugi Wiedźmina. Ważne że jest wybór i każdy coś znajdzie dla siebie.
  18. Witam Serdecznie kilka lat temu dzięki pomocy szanownego grona użytkowników tego forum złożyłem i zakupiłem zadowalającą "skrzynkę" która sprawowała się bardzo dobrze. Niestety w połowie stycznia karta graficzna MSI Radeon R9 270 wyzionęła ducha dlatego bardzo proszę o pomoc, którą z obecnie oferowanych najlepiej i najopłacalniej wybrać w ramach budżetu 800-900 zł. Składowe "skrzynki" Dysk Seagate 1TB Pamięć Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz Płyta główna MSI B85M-E45 Procesor Intel CORE i5-4460, 3.2GHz Zasilacz Corsair VS 550W ATX Obudowa Zalman Z11 PLUS HF1 Monitor Asus VZ249HE
  19. Nie wiem nawet jak do końca to określić drobne elementy lo-fi, perkusja i perkusjonalia z sampli z lat 80-tych z phaserem, trochę synthu... ale efekt ciekawy
  20. Według filmu od blackwhite procesor sobie radzi z gtx 1070. Minimalne spadki fps tylko w miejscach procesorowych.
  21. Witajcie, Przydatna byłaby nie tyle wersja pdf ale pełna wersja z wyszukiwarką gier, porównaniami - np adventure z ostatniego roku, poszeregowane np wg ocen, rankingi sprzętu do wyszukiwania - kupuję Was regularnie ale nie trzymam wszystkch numerów, zwyczajnie nie pamiętam gdzie był opis czego, oczywiście wszystko wymienione w wersji płatnej.
  22. Czasy gdy GTX 980 Ti / GTX 1070 były przesadą do Full HD to już raczej bezpowrotnie minęły. Oczywiscie GTX 1060 tam sobie radzi ale jak komus zalezy na detalach wysokich-ultra lub w ogole ultra i 60 klatkach, to dopłata jest wskazana (przy normalnych cenach), bo GTX 1060 takich osiągów często nie zapewni (widze to u siebie i znajomego, który mimo mocniejszego CPU od mojego ma GTX 1060 w stacjonarce i mi zazdrości 1070-tki w lapku ). Bardziej bym się o procek martwił, bo jednak 2500k to trochę mało pod takie karty.
  23. GTX 980 za te 1200 zł broni się tylko tym, że obecnie wśród nowych kart nie ma zbytnio konkurencji (normalnie byłby do dostania szybszy GTX 1060 6GB, czy RX 580), choć nawet to nie jest takie pewne, bo sam bym się długo zastanawiał, czy mała pojemność pamięci w GTX 1060 3GB nie jest mniejszym minusem, niż brak gwarancji (?) w 980tce. Z GTX 980 Ti jest dość podobnie, przy czym tu kwestie gwarancyjne bolą jeszcze bardziej, nowej konkurencji zbytnio nie ma (bo do normalnej półki cenowej GTX 1070 zawędrowały obecnie GTX 1060 6GB) i zakładając rozdzielczość FullHD, to jednak delikatna przesada. PS Ashrock?
  24. Zapomniales dodac "jeszcze". Bardziej chodzilo mi o ich wyglad, dzwiek, mozliwosci i kokpit. Jesli sa z jednej frakcji systemowej i robisz to za dlugo, to moze tak byc. Oczywiscie. Jeszcze sie nie zdecydowalem, ale moze stanie sie to szybciej niz pozniej.
  25. Przywilej oddania głosów wykorzystany. Może by tak jakiegoś newsa o tym na główną, coby forum rozruszać i żeby moderatorzy mieli coś do roboty?
  26. Mój głos ma grz Może jak znowu dostanie nagrodę, to nie opuści forumae i będę mógł jeszcze poczytać jak to przykro, że przegrali z Legią
  27. crouschynca
  1. Pokaż więcej aktywności