Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,781

Linkin Park 8-bit!


melon1992

300 views

Od dłuższego czasu LP pracuję nad grą na iPhone'y i inne platformy. Gra nosi tytuł: "8-Bit Rebellion", niedługo powinna pojawić się do nabycia przez posiadaczy multimedialnych telefonów 3G. Jednakże nie o tym chciałem tu pisać. Wraz z rozpoczęciem prac nad grą, oficjalna strona strona zespołu została odpowiednio przerobiona, pod względem graficznym, na wersję 8-bitową. Widząc te zmiany nie miałem wątpliwości, iż da mi to możliwość stworzenia czegoś nowego.

Nad tym projektem myślałem już od dawna, ale nigdy nie udało mi się go zrealizować... aż do teraz. :) Z dumą, a zarazem z obawą prezentuję sygnaturkę Linkin Park w 8-bitowym stylu:

ru3405_th.jpg

Niewiele w tym mojej pracy, jednakże pomysł już jak najbardziej ;) Zapraszam do oglądania, komentowania, oceniania i używania ;)

Pozdrawiam

5 Comments


Recommended Comments

Not bad. Ale trzeba już było być konsekwentnym i zrobić logo zespołu w pikselkach. No i dlaczego raz logo nakłada się na fryzury ludzików, a raz nie - tak miało być?

Link to comment

Raczej tak (bo regularne). Jeśli chodzi o logo, to moim zdaniem zderzenie dwóch różnych stylów wygląda lepiej, więc nie zmieniaj. :)

Moja uwaga: napis "8BIT" wyglądałby lepiej w prawym dolnym rogu (poziomo).

Link to comment
Not bad. Ale trzeba już było być konsekwentnym i zrobić logo zespołu w pikselkach. No i dlaczego raz logo nakłada się na fryzury ludzików, a raz nie - tak miało być?

Tak, chciałem na przemian to zrobić, to było celowe. Sprawdzałem jak by to wyglądało, jakby było przed i za. W efekcie jest jak jest ;)

Dzięki za komentarze!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...