Jump to content
  • entries
    664
  • comments
    11,854
  • views
    417,155

MMo to syf ! Przeszeldem King Bounta !

Sign in to follow this  
Dariusxq

198 views

Dokladnie :dry: szkoda czaaasu :sleep: czekam dalej na reset laderka w diablo :wub: :wub: :wub: I pamietajcie by nie grac w koreanskie wymioty :wallbash: :wallbash: Tak przeszedłem kong bounty magiem i głownego bossa rozwalilem dwoma amagedonami :wub: :wub: JEJEJJEJEJ :wub:

Sign in to follow this  


4 Comments


Recommended Comments

MMo są fajne najlepsze 4StoryPl i NostalePl( podobne do tego twojego ale chyba lepsze i po polishu) Diablo2 fajny ale straszny. :ohmy::unsure: a najlepszy Torchlight tylko że single. :klaszcze:

Share this comment


Link to comment

@bamarcin

4Story widziałem jak brat i jego dwóch kumpli grało. Nieudolna próba podrobienia WoWa (który i tak nie jest grą idealną), mnóstwo noobów. Oni po doświadczeniu z gry na prywatnych serwerach WoWa i 15min gry grali lepiej niż wszyscy gracze, których spotkali.

Wogóle oficjalne serwery ej gry były gorzej zarządzane niż private'y WoWa. Ludzie na kanale globalnym spamowali głupoty(jeden koleś przez ponad godzinę spamował na globalu "tanio oddam", ale zapytany co odda odpisywał tylko na globalu "tanio oddam". Zaś inny spotkany gdzieś w lesie zamiast rozmawiać normalnie pisał na globalu do osoby stojącej 3 metry od niej i nie dawał sobie wytłumaczyć, żeby tego nie robił), więc brat i koledzy (za moją namową) postanowili ostro spamować na globalu. Szły głupie teksty w stylu "Tanio oddam gacie starej", "Tanio [beeep] oddam" i takie inne. Wszystko po to by wypróbować adminów... Po godzinie pisania różnych głupot i wyzywania się z debilami na globalu nadal żaden admin nie zareagował. Brat i koledzy doszli do tego, że w takie "coś" grać nie będą :P

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...