Jump to content

Uprising

  • entries
    6
  • comments
    4
  • views
    12,481

Pomóż Polsce zniszczyć Niemcy!


Soap1922

824 views

 Share

Tak, jestem zdrowy. Nie, nie zamierzam rzucać się na Niemców. Nie, nie jestem nietolerancyjny(no może trochę, ale to w najbliższych wpisach).

Chcę Wam przybliżyć pewną bardzo, bardzo, bardzo wciągającą grę przeglądarkową. A jest nią(uwaga, trąby i fanfary) eREPUBLIK. Część z Was na pewno o niej słyszała(intensywnie prowadzona-i to z powodzeniem- kampania rozpowszechniająca przez polskich graczy), lecz sporo wciąż na wzmiankę o niej nie ma zielonego pojęcia "o co kaman". Już mówię. eRepublik to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w eObywatela jakiegoś państwa. Zazwyczaj tego, którym jesteśmy w realu. Początkowo gra jest nudna, ale gdy osiągniemy 6 lvl zaczyna się zabawa. Podejmujemy pierwszą prace w jednej z kilku specjalizacji. Pracę podejmujemy albo u prywatnego przedsiębiorcy(polecam) lub w przeludnionych zakładach państwowych(nie polecam). Za wykonaną pracę otrzymujemy pieniądze(jak w realu: PLN- w przypadku Polski, ofc) za którą możemy kupić sporo różnych rzeczy. Główne to CHLEB i BROŃ. Chleb potrzebny jest nam do przetrwania, konkretniej do utrzymania naszego Wellness na dobrym poziomie(o wellness w poniższym poradniku). Broń jest nam potrzebna oczywiście do walki. I tutaj przechodzimy do tego co "tygrysy lubią najbardziej" czyli WOJEN. W eŚwiecie ciągle zawiązywane są jakieś sojusze, pakty i wywoływane wojny. Od 6 lvl można w nich uczestniczyć. O wojnie(i o reszcie) poczytajcie sobie w poniższym linku:

PORADNIK

Naturalnie każdy eObywatel może startować do Kongresu, który wraz z prezydentem(wybierany przez kongres) pełni rolę wszystkich trzech władz państwowych(ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej :P). Wstępujemy do partii politycznych, możemy tworzyć własne gazety i dużo więcej. Poczytacie a się dowiecie.

Napisałem się, napisałem, ale nigdzie wyjaśnienia skąd taka nazwa wpisu. Już mówię. Obecnie, Polska, jest w stanie wojny z Niemcami. I to my ją wygrywamy!(TAK, POLSKA "jedzie" NIEMCÓW). Obecnie zajęliśmy ponad połowę Niemiec i wciąż toczą się następne bitwy o kolejne terytoria. Jeszcze trochę i Helmutów nie będzie na mapie. Tylko jak my to zrobiliśmy skoro Niemcy mają 8 sojuszników(w tym Rosję) a my zero? A no tak, że jesteśmy(po wcześniej wspomnianej kampanii reklamowej) NAJLICZNIEJSZYM państwem eRep. Jest nas 38k :) W ciągu 2-3 dni przybyło 15k nowych eObywateli i wciąż przybywają.

Chcesz lać Niemców po kasku? Odwdzięczyć się za II wojnę? Chcesz pomóc stworzyć Rzeczpospolitą z przed 400 lat? DO DZIEŁA. LOGUJ SIĘ I WESPRZYJ SWÓJ NARÓD!!

KLIK

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...