Jump to content

RustinBlog '

Sign in to follow this  
  • entries
    7
  • comments
    5
  • views
    7,375

Święta

Sign in to follow this  
Rustin

114 views

Święta powinny być czasem radości spędzonym z bliskimi. Wszyscy wspólnie przygotowują potrawy, sprzątają dom, cieszą się czasem wolnym, który w końcu można spędzić z najbliższymi. Bardzo ładnie wygląda to na papierze i ekranie monitora, jak ma to miejsce w tym przypadku.

Niestety nie każdy z nas może cieszyć się tymi trzema dniami świętowania. Wiele osób choruje, święta spędzi w szpitalu z dala od najbliższych. W ostatnich dniach ciągle słyszę od znajomych, jakie to nowe problemy przygotował dla nich los na te ostatnie tygodnie tego roku. Nic nie mogę z tym zrobić. Chodzi mi tutaj jednak o coś innego. Wiele młodych osób z mojego otoczenia narzeka, że musi sprzątać, pomagać w przygotowaniach i są ograniczone przez świąteczne obowiązki. Nikt z nich nie pomyśli, że są ludzie, którzy wiele oddaliby za to, aby robić porządki i pomagać rodzicom w gotowaniu. Rodzicom, którzy w wielu przypadkach spędzają święta z dala od dzieci, w szpitalu, ze strachem o życie swoje oraz swoich dzieci.

Po co to piszę? Powód jest prosty. Doceniajcie to, co macie, bo nagle możecie wszystko stracić. Dlatego zamiast spędzać kolejne godziny przed komputerem, wypadałoby ruszyć cztery litery o spędzić czas z najbliższymi, choćby przy przygotowaniach lub sprzątaniu. Nigdy nie wiadomo, która z życiowych chwil będzie dla was lub dla nich ostatnią...

Zapraszam :

Photoblog

Deviantart

Na koniec, mimo wszystko, Wesołych Świąt drodzy gracze :wink:

Sign in to follow this  


0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...