Jump to content

Blog mój

  • entries
    4
  • comments
    2
  • views
    1,480

Auto marzeń


palec

195 views

 Share

Tak, tak :)

Ostatnio zastanawiałem się, jeśli miałbym możliwość złożenia samochodu moich marzeń, jaki to byłby model? Czy już istniejący, czy też może zbudowany całkowicie od podstaw, oparty na mojej dzikiej wyobraźni ? Jaki miałby silnik? Ile mocy ? 0-100? Czy byłby to wóz wyścigowy, czy też drogowy, a może street-legal-racer? Jaką dać myu skrzynię biegów? Jaki cel miałoby zbudowanie takiego pojazdu? Są to dla mnie ważne pytania, i mogę się namyślać cały dzień, oglądać fotografie wyścigówek z LeMans, Formuły 1, czy też hardcorowych wozów ulicznych jak Bugatti, Pagani, Lamborghini czy Ferrari :)

Ktoś zapyta, a jaki to ma związek z grami? Ano taki, że już od jakiegoś dłuższego czasu pykam w Gran Turismo 2, które jest jedną z moich ulubionych gier w ogóle, a jak wiadomo samochodów, a zwłaszcza takich, o których można marzyć jest naprawdę sporo.

I tutaj prośba i zaproszenie dla Was wszystkich :) Jeśli miałbyś możliwość złożenia samochodu swoich marzeń, jakie to byłoby auto? Proszę, nie krępujcie się ze szczegółami :D

Pozdrawiam

PS. W następnej notce umieszczę swoje typy, chyba, że będzie mało Waszych propozycji ;)

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Hmm... tez sie kiedys nad tym zastanawialem i doszedlem do wniosku, ze nie da sie wszystkiego wpakowac do jednego wozu. Co na to poradzic? Trzeba miec ich kilka :)

Dla mnie bylyby to Maserati GranCabrio jako auto na przejazdzki i na lans (a co!), Audi RS6 Avant lub Mercedes E63 AMG T-Modell jako auto rodzinne, i oldtimer, jako hobby. Z wyborem tego ostatniego mialbym najwiekszy problem, ale najpewniej bylby to jakis amerykanski Muscle Car z przelomu lat 60-70-tych, np. Dodge Challenger... albo Charger... Plymouth Barracuda... albo Roadrunner... Chevy Camaro... lub Chevelle... albo El Camino... Pontiac GTO... wybor w kazdym razie na pewno nie bylby latwy.

Chcialbym miec tylko takie sprawy na glowie w zyciu :D

Link to comment

NIezawodne, działające. Takie, że jak sprawdzę historię pojazdu po VIN, to wyjdzie, że nic z nim się nie działo. A takie możliwości weryfikacji jak najbardziej są - https://www.historiaszkod.pl/ Co mi po drogim aucie, skoro drobna naprawa w nim kosztuje więcej niż ja zarabiam? ;-)

Edited by mondziu
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...