Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    25
  • comments
    131
  • views
    11,855

Powrót do przeszłości

Sign in to follow this  
Ryu222

462 views

Pewnie każdy z nas chociaż raz w życiu chciał przypomnieć sobie jak to mu się kiedyś żyło, co interesowało go kilka lat temu, albo chociaż jakiej muzyki słuchał. Ja właśnie dziś przypomniałem sobie jakim to ludzkim pomiotem byłem jeszcze kilka lat temu. Niech za przykład posłuży tego oto blog. Odwiedziłem go pierwszy raz od dobrych kilku lat, kompletnie o nim zapomniałem. Zapamiętałem go raczej jako coś dobrego i wiązałem z nim miłe wspomnienia, lecz dzisiejsza konfrontacja zatarła wszystko co było dobre. To wszystko okazało się tak złe, że postanowiłem to wszystko naprawić. Nie mam tu na myśli usunięcia bloga, a raczej w odpokutowanie zła które wyrządziłem temu portalowi.

Niech zatem ma pokuta zacznie się od wypunktowania grzechów których dopuściłem się "pisząc" tego bloga.

-Wpisy z wklejonymi utworami różnych zespołów.

-Pisanie mimo bycia umysłową amebą.

-Uważanie, że to co robię jest dobre (Na prawdę tak uważałem ;-; ).

-Ignorowanie rad dawanych przez innych.

-Założenie tego czegoś.

Oczywiście znajdzie się tego znacznie więcej, ale chciałbym żebyście wy, moi drodzy czytelnicy napisali co według was było tu złe. Zapraszam do tej jakże wesołej zabawy i do następnego razu który nastąpi już nie długo. Żegnam

Sign in to follow this  


1 Comment


Recommended Comments

Kurczę. Przeczytałem parę Twoich wpisów i zastanawiam się, czy ten też nie jest jakimś miernym, rynsztokowym trollingiem. Co było złe masz w komentarzach pod wpisami. Co było złe według mnie? The Black Eyed Peas i cała reszta wpisów. Co było dobre? To że w ogóle wziąłeś się za pisanie. Szkoda tylko że rozwój tej pasji poszedł w tak durnym kierunku. Skoro już podrosłeś, możesz się zrehabilitować i pokazać że jednak potrafisz. Wielka szkoda dla ciebie, że będziesz oceniany przez pryzmat tego co tu zamieszczałeś wcześniej. Niemniej, powodzenia!

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...