Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpis
    1
  • komentarz
    1
  • wyświetleń
    629

#1 Francja, Varg&Miłość, "hirołsy"

Nanashimo

296 wyświetleń

Wpis na wstęp. Blog będzie o grach, filmach, książkach, muzyce, świecie, polityce, życiu i wszystkim co mnie zaciekawi albo w jakiś sposób zmusi do napisania czegokolwiek. Od razu zapowiem wpisy o znanej turówce 3DO, "Dziewczętach z Villete" i jednej z płyt znanego norweskiego podpalacza.

Napisałbym też coś o tym co się działo w Paryżu. Tyle że internet już powiedział wszystko i nic nowego raczej nie dopowiem w samej kwestii zamachów. Znacznie ciekawszy wydaję się temat samej ekspansji islamu i podobieństwa do chrześcijaństwa sprzed wielu lat. Pewnie każdy wie ile wspólnego mają święta z dzisiejszego kalendarza katolickiego ze świętami pogan, ale to temat na oddzielny wpis. Dużo na ten temat wypowiadał się (nieco szurnięty), wspomniany wyżej podpalacz, Varg Vikernes, którego filmy są naprawdę warte uwagi i zobaczenia (już nie podpala kościołów i nie morduje, teraz doradza w sprawach sercowych). Od siebie dodam jedynie że jestem szczerze zdziwiony jak mało osób na Zachodzie jest świadomych zagrożenia ze strony imigrantów.

Zmieniając temat, wspomnę o Heroes of MaM 2. Każdy grał w 3, mniej osób w 2. Gra dostanie oczywiście oddzielny wpis i recenzję, ale teraz dodam jeszcze że postaram się wstawić linki do paru fajniejszych mapek. Napiszę też charakterystykę samej gry, ale to plany na dalszą przyszłość.

Szybko się uwinąłem. Wpis powinno się traktować jako wstęp do większej ilości wpisów.1 komentarz


Rekomendowane komentarze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×