Jump to content
  • entries
    48
  • comments
    295
  • views
    12,151

Czerwonotubowcy kuszą nową ofertą

Sign in to follow this  
Deamonicus

317 views

Witam szanowną blogernię ;*

45236528c1f852ed21a3fcb811d1b4b9.jpg

Właśnie odkryłem to

http://www.conowego....-serwisu-15048/

I stwierdziłem, że się wypiszę ;D

??Subskrybenci nie będą widzieli już reklam podczas oglądania filmów, a także będą mogli cieszyć się z ekskluzywnych treści i innych udogodnień.??

Jeśli tu nie będzie cudów na kiju to raczej się nie przestawię. Sory, materiały z Sołlsów mam już teraz bez dodatkowych opłat + czasem się sypnie groszem na jakiegoś Elajdżę z tłicza. Kanały niegrających ludzi z mózgiem też subuję bo czasem chcę czegoś mądrego posłuchać. I jakoś nie czuję potrzeby przestawiania się na płatny model.

Chyba nie ten target moje kochane jutube. Zasmucasz mnie ;*

??Czy warto będzie skorzystać z oferty YouTube Red? Będziecie musieli zdecydować sami ? my zaprezentujemy Wam tylko mocne strony oferty Google.??

A jakie to są te wasze mocne strony? Usunięte, najlepsze treści z The <ojciec jedynego złusznego bloga ocenzurował ten niegodny zlepek liter>pening czy coś fajniejszego?

??Pierwszym i jednym z ważniejszych udogodnień jest koniec reklam w serwisie dla osób, które wykupią subskrypcję. Dzięki temu nie będziemy widzieli krótkich spotów przed filmami, a także okienek wyskakujących już w czasie odtwarzania.??

Ale ja już mam syfy blokujące reklamy. Za free. No więc tego... Nie trafiłeś jutub ;*

??Oczywiście reklam można pozbyć się za pomocą odpowiednich wtyczek w przeglądarce, jednak Google oferuje trochę bardziej uczciwy sposób na zrobienie tego.??

Tak. Będę płacił za serwis z pierdołami żeby nie wyświetlały mi się reklamy. Tak będzie.

Z utęsknieniem czekam na dzień w którym ekskremento-marketingowcy swoją teorię książkową skonfrontują z rzeczywistością i przestaną chodzić po porady do kołczów.

??Kolejną zaletą YouTube Red jest garść seriali, które zostały stworzone przez YouTube razem z jednymi z najpopularniejszych tzw. Youtuberów. YouTube postanowiło nakręcić filmy specjalnie dla posiadaczy kont Red, które nie będą dostępne dla użytkowników darmowej wersji serwisu. Oznacza to, że plotki o ekskluzywnej zawartości dla użytkowników płatnej wersji okazały się prawdą. YouTube w czasie tworzenia miniseriali współpracowało m.in. ze sławnymi PewDiePie i CollegeHumor. Nad jakością filmów czuwali producenci serialu ?The Walking Dead?.??

Z kału diamentu nie będzie nawet jeśli się za to zabiorą mistrzowie od obróbki. Widziałem produkcje Pewdsa, KoledżHjumo(upośledzone ??r??) i innych tym podobnych pomiotów dla gimbazy. Nie kręcą mnie jako osoby prywatne, nie kręcą mnie postacie na które się kreują w swoich produkcjach. Nie zapłacę za sławną mordkę, która oferuje mi swoją rozpoznawalność i nic więcej.

Chyba znowu nie jestem targetem.

??Wraz z zakupem subskrypcji YouTube Red użytkownik uzyska także dostęp do usługi YouTube Music (wcześniej Music Key). Będzie ona opierała się na możliwości oglądania nieograniczonej ilości teledysków w serwisie, zapisywania ich na dysk, a także odtwarzania ich w tle. YouTube, szczególnie w wersji mobilnej, będzie mógł zatem służyć jako zwyczajny odtwarzacz muzyki (analogicznie do np. Spotify).??

Teraz mam plejlisty jutubowskie, a jak zechcę to mogę też jednym kliknięciem pobrać teledysk lub sam dźwięk dzięki dodatkowi do przeglądarki i se coś dodać do mojej prywatnej biblioteki. Zaskocz mnie jutub! Aj der ju! Aj dabyl der ju! Ju baka!

??Serwis będzie oferował stacje radiowe, które będą grały określony typ muzyki.??

Wat? Radio? Mi to nie potrzebne bo wyszukuję konkretne gatunki, sprawdzam piosenki, upolowuje te piosenki, które mi się spodobają, zapisuję na swojej plejliście i se słucham. Dlaczego? Bo nie lubię polegać na hehe guście kolesia/lachona/bota radiowego.

??YouTube Music będzie posiadało także osobną mobilną aplikację.??

Wciąż mnie nie kręci. Z mądrego fona korzystam do: sms und dzwonienie. Czasem pogram w pokemony w toalecie. I tyle.

??Korzystanie z YouTube Red będzie kosztowało 9,99 dolarów miesięcznie (ok. 30 złotych), co jest dość standardową ceną w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, użytkownicy płacący za pośrednictwem swoich iPhone?ów czy iPadów będą musieli zapłacić aż 12,99 dolarów. Dlaczego? Ponieważ Apple zabiera zawsze 30% z kwoty zakupu i dotyczy to także subskrypcji.??

W dalszym ciągu nie przekonano mnie żeby przygotować ciężko zagrabione cebuliony na produkt, a tu już ceny podajo.

??Niestety usługa jak na razie nie jest dostępna w Polsce i nie wiemy kiedy zostanie ona udostępniona użytkownikom w naszym kraju.??

Uff. Dzięki pomieszkiwaniu tutaj nie będę kuszony tą kijową ofertą... O przepraszam, tymi "mocnymi stronami" niefokusowanymi na mnie jako targecie. Mogę odetchnąć z ulgo i wrócić do moich mongolskich pornobajek.

Lajkuj, subuj, komciaj ;*

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Sign in to follow this  


5 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...