• Ogłoszenia

  • yojc

   Smugglerki 2017   07.01.2018

   https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

Coś dla każdego

 • wpisy
  58
 • komentarzy
  93
 • wyświetleń
  23704

Powracam, tak więc zaczynając od anime...

weo94

283 wyświetleń

Dawno nie pisałem, nie będę chwalił się powodami więc od razu przejdę do rzeczy. Mianowicie do dzisiejszego związanego z sezonem jesiennym wychodzących anime w 2015 roku. Pierwszym jakie przedstawię poniżej jest Haikyuu!!2.

Krótko, anime opowiada o głównym bohaterze o imieniu Hinata, którego celem jest wygrać międzynarodowe zawody w siatkówce. Pomimo jego niskiego wzrostu bohater nadrabia grę szybkością. Anime jest podobne, trochę do Kuroko no Basket jednak w tym przypadku postacie nie posiadają żadnych mocy typu zone jak to jest w Kuroko no Basket ale polegają na własnych umiejętnościach.

1441962720-48f22ddb1b5101a94dd0aa2693bd83a6.jpeg

Oglądając opisywaną produkcję można się zachwycić postaciami, które są zróżnicowane i nie stanowią jedynie ,,tła" dla głównego bohatera ale są również wartościowymi postaciami posiadającymi wady i zalety. Oglądając tą produkcję niepokoją jedynie niektóre schematy, które są podobne jak we wcześniej wspominanej produkcji pod tytułem Kuroko no Basket. Czy warto? Oczywiście! Jadalne nawet dla tych, którzy nie przepadają za sportowymi tytułami z kraju kwitnącej wiśni biggrin_prosty.gif

Poniżej opening:

https://www.youtube....h?v=jm3kaLHvfWg


0


0 komentarzy


Brak komentarzy do wyświetlenia

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz