Skocz do zawartości

Coś dla każdego

  • wpisy
    58
  • komentarzy
    93
  • wyświetleń
    23803

Powracam, tak więc zaczynając od anime...

weo94

302 wyświetleń

Dawno nie pisałem, nie będę chwalił się powodami więc od razu przejdę do rzeczy. Mianowicie do dzisiejszego związanego z sezonem jesiennym wychodzących anime w 2015 roku. Pierwszym jakie przedstawię poniżej jest Haikyuu!!2.

Krótko, anime opowiada o głównym bohaterze o imieniu Hinata, którego celem jest wygrać międzynarodowe zawody w siatkówce. Pomimo jego niskiego wzrostu bohater nadrabia grę szybkością. Anime jest podobne, trochę do Kuroko no Basket jednak w tym przypadku postacie nie posiadają żadnych mocy typu zone jak to jest w Kuroko no Basket ale polegają na własnych umiejętnościach.

1441962720-48f22ddb1b5101a94dd0aa2693bd83a6.jpeg

Oglądając opisywaną produkcję można się zachwycić postaciami, które są zróżnicowane i nie stanowią jedynie ,,tła" dla głównego bohatera ale są również wartościowymi postaciami posiadającymi wady i zalety. Oglądając tą produkcję niepokoją jedynie niektóre schematy, które są podobne jak we wcześniej wspominanej produkcji pod tytułem Kuroko no Basket. Czy warto? Oczywiście! Jadalne nawet dla tych, którzy nie przepadają za sportowymi tytułami z kraju kwitnącej wiśni biggrin_prosty.gif

Poniżej opening:

https://www.youtube....h?v=jm3kaLHvfWg0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×