Jump to content

Rzut okiem

  • entries
    5
  • comments
    10
  • views
    1,995

Rzut okiem #1: Faust: The Seven Games of the Soul


Iselor

642 views

 Share

507285625.jpg

Jako Marcellus Faust bierzemy udział w rozgrywce pomiędzy Bogiem a Mefistofelesem. Stawką są dusze siedmiu mieszkańców pewnego wesołego miasteczka - czy trafią do Nieba czy do Piekła?

Faust: The Seven Games of the Soul jest uznawana za jedną z najlepszych przygodówek tak przez graczy jak i recenzentów. Niestety, sam zagrałem w nią nie więcej jak kilkanaście minut. Gra bowiem należy do tego typu przygodówek, którego nie trawię: z widokiem FPP. Na palcach jednej ręki mogę policzyć takie przygodówki, które mnie nie odrzucają. W dodatku poruszanie nie jest płynne a skokowe (jak np. w A.D. 2044) co już kompletnie mnie blokuje. Jednak chcę zaznaczyć jedno: jeśli lubisz przygodówki i widok FPP ci nie przeszkadza: nie zwracaj uwagi na moje psioczenie, bo ludzie, którzy na przygodówkach znają się lepiej ode mnie zachwycają się fabułą, muzyką, klimatem, nawet grafiką. I daj grze szanse.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Wiesz, obejrzałem kawałek na YT i nie wygląda to źle. Niezła grafika, interfejs przemyślany. Boli mnie tylko poziom zagadek, bo mam przeczucie, że jest kozacki... A skoro o przygodówakch mowa, grałeś kiedyś w Secret files ? Jak dla mnie, pierwsza część zawiera w sobie wszystko, co powinna mieć przygodówka.

Link to comment

Grałem w Tajne Akta: Tunguska;) Ale tylko pierwszą część, choć obie mam. Ale nie skoczyłem. Gdzieś utknąłem, potem zrobiłem format i już nie wróciłem;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...