Jump to content
 • entries
  286
 • comments
  1,809
 • views
  445,178

Ostatni wpis na Hobbiciej Stopie


otton

1,505 views

 Share

Na dzień dzisiejszy Hobbicia Stopa liczy sobie 270 wpisów, 1 767 komentarzy i 373 696 wyświetleń i powiedzmy, że tyle wystarczy. Innymi słowy, ogłaszam koniec bloga.

Po pierwsze ustał najważniejszy powód bycia tutaj - było nim wytrenowanie swojego pisania do odpowiedniego poziomu. Takiego, który pozwoli tworzyć nie tylko za gwiazdeczki, strzałeczki w górę i komentarze. Nigdy nie ukrywałem, że sam fakt tworzenia nie jest dla mnie etapem, na którym chciałbym poprzestać. Każdy może pisać, malować, tańczyć - ale nie każdy dobrze, tego "dobrze" trzeba się już nauczyć. Czy udało mi się to na blogach? Nie mi to oceniać, wiem jednak, że blogi na cdactionie przestały być już miejscem, gdzie taka poprawa może nastąpić.

Przez ten czas stworzyło się z tego wszystkiego takie moje małe portfolio tekstowe, które pozwoliło mi już jeden cel osiągnąć - kto kupuje papier, wie jaki, a ja z pewnego źródła wiem, że blog ten był istotnym krokiem na drodze do tego celu. Wiem też jednak, że właśnie stoję w miejscu, w którym dalsze blogowanie już mnie do żadnego celu nie przybliża. Poza może patrzeniem na cyferki - ale zbyt wielki megaloman ze mnie, żeby się tymi cyferkami zadowalać.

Co dalej? Przede wszystkim blog na własnych warunkach - ale zapewne jeszcze nie w lipcu. Chcę uderzyć z czymś kompletnie odmiennym, muszę jednak to jeszcze zaplanować. Wtedy też zrobię wyjątek od reguły i podrzucę na początek 2-3 linki reklamujące to miejsce, bo może znajdzie się jednak wśród was człowiek, który zechce mnie tam odwiedzać. Generalnie to żałuję, że nie podjąłem takiego kroku jeszcze w momencie, gdy w blogosferze tliło się życie (bo teraz to już tylko przeżycie). Dobra, zero tego typu opluwań i żalów smile_prosty.gif.

Generalnie to możecie mnie też odwiedzać na sajcie dla którego piszę, gamezilla się nazywa. Tak ogólnie to nie będę tutaj nic linkować, żeby potem nikt mi nie zarzucał reklamy. Jak ktoś umie korzystać z narzędzia zwanego google, z łatwością sobie poradzi. Krzysiu jestem tak na marginesie. O paru rzeczach, na które podpisałem umowę, nie mogłem za bardzo na blogu pisać, więc jest tam troszkę inny repertuar.

Dobra, bo się rozpisałem. Jak ktoś chce coś napisać to jeszcze nie wyłączam komentarzy/ew zawsze istnieje też PW. Komentarze dopiero wyłączę w momencie, gdy nowy blog ruszy i dam 2-3 zajawki reklamowe.

Dzięki serdeczne za odwiedziny bardziej i mniej regularne i dobranoc.

 Share

9 Comments


Recommended Comments

Ooo kurczę, Gamezilla to ten serwis, który Arkham Origins wystawił jeden, bo recenzent nie mógł przejść przez jakiegoś buga, a potem jeszcze się tym chełpił. Dużo niesprawiedliwości w tej części Internetu czuję, na dodatek takiej atencyjnej, ale pieniążki i narzędzia blogerskie są ważniejsze, szczególnie gdy ma się tak duży bagaż doświadczeń z tutejszym skryptem xd.

SZCZĘŚCIA tancze.gif

 • Upvote 1
Link to comment

Tak, to ten sajt, który dał Arkham Origins jedyneczkę. Ale z drugiej strony chyba nie ma medium growego, któremu nie można zarzucić zrobienia czegoś podobnie dziwnego. To była recenzja jednego człowieka i wcale nikt nie każe mi się z nią zgadzać. Sam też uważam, że to była krzywda dla tego produktu. Dla mnie zawsze i wszędzie liczy się jednak wyłącznie to, co sam napiszę :).

Link to comment

Szczerze od serca dziekuję za liczne spory, kompromisy, recenzje. Napewno będę poszukiwał dalszych twoich prac i twojej aktywności w sieci. Gratluje trudnej decyzji i życze powodzenia w dalszej pracy.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...