Jump to content

Szuflada

 • entries
  459
 • comments
  3,134
 • views
  214,975
 Share

12 Comments


Recommended Comments

Zawsze powtarzam, że granica pomiędzy twoim marnym rysunkiem a znośnym rysunkiem, wyznaczona jest na moment w którym kazałem ci poprawić lokaja.

FTFY

 • Upvote 1
Link to comment

To mniej więcej tak jak ja, choć ja w zasadzie rysowałem coś od małego. Ale tak rzeczywiście rysować zacząłem właśnie w tamtym okresie. Niestety brak samodyscypliny i zwykłe lenistwo sprawiają, że postępy, które mogłyby być naprawdę błyskawiczne, są ostatecznie bardzo powolne i rzadko kiedy zdarza mi się narysować coś z czego jestem zadowolony.

Link to comment

Też to rozróżniam właśnie. :P Choć nigdzie się nie zapisywałem, a raczej po prostu sam wziąłem za naukę, korzystając z tych skromnych źródeł wiedzy, które miałem pod ręką i po prostu ćwicząc.

 • Upvote 2
Link to comment

Czuję ulgę, całkiem niedawno stwierdziłem, że nie mogę żyć będąc jedynie odbiorcą, zresztą i tak tworzenie pozwala wszystko lepiej zrozumieć i prawdziwie docenić. No i teraz zamierzam pójść na Uniwersytet Artystyczny na animację po technikum informatycznym, w którym sztuka/kultura to jakiś zbędny twór przeszkadzający w składaniu skrętek (hiperbola taka fajna, musiałem :v), co oczywiście oznacza, że jestem 10 lat do tyłu względem wszystkich zmierzających w tym kierunku od dziecka rówieśników. Ale że mam jakieś tam śmieszne backstory z wektorami i zapisałem się na poważny wakacyjny kurs, który startuje w poniedziałek, wydaje mi się to w miarę realne (do matury 2 lata).

Link to comment

Jak będę miała czas (lolnie, medycyna/weterynaria/biotechnologia :v), to być może zapiszę się na kurs rysunku. Do tego czasu zostaje mi bazgrolenie krzywych kubków na skrawkach starych kopert.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...