Jump to content
 • entries
  111
 • comments
  1,042
 • views
  97,603

Ręcezja Wicher III dziki gon


SanchoPansa

1,099 views

 Share

Witam, dzisiej recenzja witcher 3. Poprzedniejsze części tej gry to witcher I, a także Witcher 2.

maxresdefault.jpg

Witcher niestety padnął ofiarąkonsol i jest kiepska grafika kamieni.

Długo czekaliśmy na część 3 gry, dużo dłużej niż na część 2 i 1 które były wcześniej. Odrazu można powiedzieć, żę warto było bo moszna jeździć na koniu. NIestety dużym minusem jest że nie można zmienić koniu nazwy.

w grze chodzi o zabijanie i robienie zadań - jest ciągłość z poprzednimi częściami oraz nawiązania do książek których nie czytałem bo nie lubię. Jak idziemy miastem to zbieramy zadaania a potem je robimy.

Fabuła jest wielopoziomowa. Gra jest bardzo konsekwentna, konsekwencje nieraz ponosimy po długim czasie od podjęcia decyzji - ja w życiu, kiedy wybierzesz złe gimnazjum a poterm przez to nie doastajesz się na studia jak ja.

Warband_mods7.jpg

w grze można jeździc koniem Płotka co jest pozytywnym plusem.

Grafika jest baredzo łądna, chociaż nie wystają kamienie. Konie mogą chodzić pod wodą co mija się z prawdą historyczną o koniach. Potwory są zaprojektowanie poprawnie i można je rozpoławiać. Niestety nie zaprojektowano efektu łopocącegho szalika a szkoda bo w grze ciągle wieje i wyglondałóby to efektywnie. Koniowi nie do konca realistycznier faluje grzywa.

Koń się dobrze rozpędza. Walka przyjemna, można zmieniac zbroje i czarowac. Duzym plusem są nagie sceny rozbierane co znacznie podnosi koncową ocenę i niweluje problem z nazwaniem konia.

maxresdefault.jpg

lasy są obecne.

Z minusów: koń się czasem mi blokował. Grafika wymamgająca mimo braku kamieni wystających, czasem błendy w grze i trudna walka na poziomie trudnym

Podsumowując - Witcher to gra warta świeczki. Na każdym poziomie, poza kamieniami i koniami, jest dopracowana i wypieszczona. Warto w nią grać, tym bardziej że jest z naszego kraju. Poza tym daje satysfakcję i osobiste spełnienie.

ocean: 13.76 / 14

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Poza tym daje satysfakcję i osobiste spełnienie.

Szczególnie, że filmiki nie są interaktywne ;*

Konie mogą chodzić pod wodą co mija się z prawdą historyczną o koniach.

Mijasz się z prawdziwością. widziałem jak konik chodził po dnie i miał łepek zanurzony trochę. Co prawda zbiornik wodny płytki i mały ale jednak ;*

 • Upvote 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...