Jump to content

Pepperoni

  • entries
    37
  • comments
    92
  • views
    14,674

Archgoat "The Apocalyptic Triumphator"


Pepperoni

572 views

 Share

DMP0117_1000x1000-150dpi.jpg

Po najświeższą Arcykozę sięgnąłem zachęcony wszechobecnymi ochami i achami, jaki to jest megazaje album, i że jedno przesłuchanie gwarantuje, że wyrosną kopyta i rogi.

Z dokonaniami trójki Finów dotychczas przyjemności nie miałem i chyba to nadrobię, bo to naprawdę mocna pozycja. W przeciwieństwie do recenzowanego przeze mnie wcześniej Tarana, Archgoat jest raczej wolniejszy (choć zdarza mu się przyspieszyć), przez co zamiast natychmiastowej zagłady idealnie nadaje się do umilenia atmosfery podczas wielbienia Szatana na lokalnej czarnej mszy, z uwagi na fakt, iż atmosferą oraz stylem podkreśla majestat i chwałę piekieł.

Gdy zacząłem osłuchiwanie pierwsze, co przyszło mi do głowy to wokal niczym z Azarath i klimat oraz styl Necros Christos, co zaliczam na duży plus, szczególnie za wokal, bo przepadam za takimi bulgotem wydobytym z głębi trzewi.

Najlepszy kawałek? Trudno powiedzieć, bo każdy jest na swój sposób perełką, która zachwyci każdego rozkochanego w black metalu metalucha, słabych momentów tu nie ma.

Choć nie jest to może w 100%, to, co lubię, to jednak słuchało mi się świetnie.

Ocena 9/10 POLECAM!

P.S. Jak kto chętny to wyszła już świeżutka płytka od Outre. Jak tylko dostanę w swoje łapki (oby limited edyszyn) to coś się napisze więcej, bo zanosi się na płytę roku.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Gdy zacząłem osłuchiwanie pierwsze, co przyszło mi do głowy to wokal niczym z Azarath

Aż mi ciśnie się na usta - Azarath z Bruno, czy Necrosodomem? Raczej stawiam na Bruno, bo Necrosodom od dość dawna nie bulgota sobie.

Co do samej recki, to... coś krótko. Wygląda to nieco bardziej jak notka niż recenzja.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...