Jump to content
Sign in to follow this  
 • entries
  25
 • comments
  328
 • views
  20,681

Małe podsumowanie 2014 roku

Sign in to follow this  
Wysokiandrzej

473 views

Postanowiłem zrobić małe podsumowanie takie jakie miał Bielik. Może nie będzie ono stało na wysokim poziomie, ale przynajmniej postaram się żeby tekst stał na przyzwoitym poziomie.

Moje małe sukcesy w 2014 roku:

Po pierwsze przestałem mieć kompleksy co do swojego wyglądu. Zaakceptowałem takiego jakim jestem i to przyniosło natychmiastowy efekt. Stałem się bardziej otwarty i tym sposobem poznałem kilka fajnych osób. Dodatkowo coraz lepiej radzę sobie na drodze. Pozdawałem egzaminy i w tym roku chce znaleźć stałem pracę.

Postanowienia na rok 2015? Życzę sobie tylko zdrowia. Chciałbym nauczyć się języka francuskiego. Dodatkowo marzy mi się PS4.

Muzyka: Przede wszystkim postanowiłem sprawdzić polski rynek muzyczny. Najlepiej wypadł Artur Rojek. Nie muszę chyba mówić, że jego album był jednym z najlepiej sprzedających się płyt w tym roku, a utwór Syreny staje się już klasykiem? Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Fisz&Emade ich album jest promowany w radiowej trójce. Szczególnie podobają mi się utwory: Pył, w biegu i ślady (relaksujący z bardzo dobrym tekstem). Za mały sukces można też uznać Mroza. Chłopak już nie jest polskim Justinem tylko stał się ''własną'' osobistością. Kukiz powrócił do swojego stylu dając mocne kawałki, a Maleńczuk nie zaniża swojego poziomu. Z sentymentu kupiłem reedycje płyt Liroya. Obawiałem się czy jego albumy: L i Alboom mogą nadal bawić i okazało się, że nadal tych płyt słucha się z ogromną przyjemnością. Bardzo chciałbym także polecić byłego uczestnika Mam Talent czyli SteamLove który właśnie współpracuje z Liroyem.

Książki: Ten rok stał pod znakiem biografii sportowych. Szamotulski, Kowalczyk, Wójt oraz Sypniewski. Postanowiłem sięgnąć także po Sezon Burz, Sapkowskiego która okazała się bardzo średnia. Andrzej Pilipiuk natomiast nie zawiódł moich oczekiwań i Carska Manierka okazała się solidnym zbiorem opowiadań. Postanowiłem po raz drugi wrócić do serii o Harrym Potterze.

Gry: Mało gier przeszedłem w tym roku: Wiedźmin 2, Alan Wake, Sniper Elite, TWD, Mafia 2 i RF: Armageddon. Jak widać nie popisałem się. Mało było tych tytułów z kilku powodów. Po pierwsze zmęczenie grami, po drugie coraz mniej czasu, a po trzecie jeżeli na coś znalazłem czas to biorę się za Euro Track i Football Manager 2014. W tym roku postanowiłem, że wezmę się garść i przełamię się w liczbie tytułów. Nie dla statystyk, a dla nadrabiania zaległości, bo tego mam naprawdę sporo.

Filmy: O dziwo zacząłem na nowo chodzić do kina. Oczywiście mam swoje zdanie na temat kina. Ludzie walą spoilerem, jedzą głośno i nie którzy potrafią się źle zachować ;). Ale przełamałem się i poszedłem na kilka polskich filmów (!!). Co dla mnie jest dużym zaskoczeniem, bo niechętny stosunek mam do filmów polskich (tych nowych oczywiście), a okazało się, że byłem porządnie zaskoczony. Bogowie okazały się wielkim hitem (do dziś jest puszczany w kinach, przynajmniej u mnie), Pod Mocnym Aniołem to kolejny brudny film Wojtka Smarzowskiego, Miasto44 może nie okazał się filmem ''amerykańskiego formatu'', ale efekty specjalne były solidne, a przedstawiona historia również nie zawiodła. Z innych produkcji byłem na Transformersach (powinni mi oddać 12 złotych za bilet), Strażnicy Galaktyki (SUPER!) i Niezniszczalni 3. Stara ekipa nadal potrafi skopać cztery literki chociaż sam film ciągnął się momentami...

Sign in to follow this  


2 Comments


Recommended Comments

Kurcze, nie wiedziałem że pojawiła reedycja płyt Liroya. Trzeba będzie sobie zamówić albo kupić w Media Markcie. Szukałem ich od jakiegoś czasu, ale ceny były kosmiczne. Powspominam sobie wczesną młodość :)

 • Upvote 1

Share this comment


Link to comment
Po pierwsze przestałem mieć kompleksy co do swojego wyglądu. Zaakceptowałem takiego jakim jestem i to przyniosło natychmiastowy efekt. Stałem się bardziej otwarty i tym sposobem poznałem kilka fajnych osób.

Moje szczere gratulacje! :) Wiem trochę, jak to jest (choć w moim przypadku nie chodzi wcale o wygląd).

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...