Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    25
  • comments
    328
  • views
    20,681

Co można robić w Sylwestra?

Sign in to follow this  
Wysokiandrzej

488 views

Sylwester się zbliża. Według różnych sondaży połowa polaków będzie czas spędzać w rodzinnej atmosferze. Coraz bardziej mi się to zaczyna podobać. Z jakiego powodu? Po pierwsze jestem domownikiem i na Sylwka u znajomych byłem tylko raz podajże 3 lata temu. Nienawidzę tłoku oraz przebywania z ludźmi których nie znam. Jest wiele fajnych czynności do spędzania ostatniego dnia w roku. Przedstawię kilka z nich:

Maraton filmowy: Nie miałeś wcześniej czasu? Da się to naprawić. Święta i czas wolny to moment idealny by nadrobić filmowe zaległości. TCM nie zawodzi bo będzie można obejrzeć Akademię Policyjną, TVN o pierwszej nad ranem puści Terminatora, ale ja wolę obejrzeć mimo wszystko film na DVD. Do dyspozycji mam filmy z Obcymi oraz pierwszą część Predatora. Więc powodów do narzekania nie ma.

Gry: Nie muszę nawet dodawać filmiku słynnego sprzed kilku lat gdzie jedna osoba powiedziała TOMB RAIDER. Patrzę się na grupę Polska na Steam i wiele osób będzie też grać w gry. Najwięcej osób będzie grać zapewne w: TF2, LFD czy CS'a. Dla maniaków zawsze pozostaje Football Manager wink_prosty.gif

Sylwester z jedynką: Nienawidzę oglądać polskich pseudo gwiazd, ale jest też grupa osób co słucha Ewę Farne czy Stachurskiego. Zaleta jest jedna: Co roku Ibisz wygląda młodziej wink_prosty.gif. Jeżeli miałbym coś polecać to stacje internetowe lub Spotify. Lata 80-te i 90-te są absolutnie najlepsze (IT'S MY LIFE)

Uczenie się do egzaminów: Ja wiem, że to brzmi prowokująco, ale też znam kilka osób które będą się uczyć na Sylwestra i na Nowy Rok. Powodzenia w zdaniu wszystkich egzaminów!

Sign in to follow this  


5 Comments


Recommended Comments

Kilka lat temu z kolegami zgadaliśmy się na Tekkena 5 na moim PS2.

Innym razem laliśmy ze śmiechu przy filmie z Jackie Chanem.

;_;

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...