Skocz do zawartości

Dyrektor Blogosfery

  • wpisy
    95
  • komentarzy
    2190
  • wyświetleń
    110004

Wpis roku 2014 - nominacje!

Zaloguj się, aby obserwować  
...AAA...

1411 wyświetleń

Która to już edycja konkursu na wpis roku? Trzecia? Czwarta? Co prawda ostatnie dwanaście miesięcy nie było tak płodne jak niegdyś, jednak nie oznacza to, że blogosfera pozbawiona została prawdziwych perełek.

Zasady uległy drobnej zmianie w porównaniu do roku poprzedniego. Ponieważ rozdrabnianie na kolejne fazy i głosowania zniechęcało was do udziału w zabawie, tym razem skrócimy procedurę. Każdy bloger ma prawo do zgłoszenia jednego, najlepszego swoim zdaniem, wpisu własnego autorstwa. Przyczyna jest prosta: osoby postronne mają krótką pamięć i najczęściej typują teksty z ostatnich tygodni, zapominając o tych starszych. Zresztą każdy z nas sam doskonale wie, czym może się pochwalić.

Wklejajcie więc tytuły do swoich dzieł wraz z linkami. W przyszłym tygodniu, tj. 3 stycznia czytelnicy wybiorą spośród nich najlepszy artykuł 2014 roku.

Elementarne wymagania:

- Minimum 300 słów (około 30 linijek tekstu, nie dotyczy wpisów "artystycznych" i filmów),

- Kolor i wielkość czcionki umożliwiające swobodne odczytanie tekstu,

- Względna poprawność ortograficzna

- Można zgłaszać serie wpisów jako całość

Monday.gif

Zaloguj się, aby obserwować  


23 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Pragnę nominować wpisy, które ratują poziom blogosfery, uczą, bawią i wychowują - serię "Krótka rozprawa o..." autorstwa pana Hakkena. Godna reprezentacja najlepszej uczelni w kraju.

  • Upvote 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Dużych szans nie mam, szczególnie, że pisałem tylko pojedyncze recenzje, ale nominuję swoją recenzję Shovel Knighta. Pisało mi się ją najlepiej.

O co chodzi ze zmianą regulaminu blogosfery? Chyba mnie coś ominęło. icon_eek.gif

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Można jeszcze zgłaszać?

Początkowo zakładałem, że jeszcze przed końcem roku skończę BRAVELY DEFAULT i strzelę mu recenzję (Boy, was I wrong...), ale na to przyjdzie jeszcze poczekać. Co prawda za wiele w zeszłym roku nie napisałem, ale z tego co się pojawiło na moim blogu najlepiej wyszła mi recenzja filmu o Kapitanie Harlocku i to właśnie ten tekst chciałbym zgłosić.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość
Ten wpis jest zamknięty na przyszłe komentarze.
×