Jump to content
Sign in to follow this  
 • entries
  25
 • comments
  328
 • views
  20,681

Święta się kończą: Co zapamiętam?

Sign in to follow this  
Wysokiandrzej

505 views

Reklama z Lisowską: Niestety święta to jest czas kiedy włączamy telewizor i chcemy się zrelaksować. Pech chciał, że trafiałem kilka razy na reklamę z wielką artystką. Nie tylko ja mam drgawki gdy widzę nową reklamę ME. Wcześniej była Doda. Cycki to cycki i reklama zrobiła swoje. Ewelina to dla mnie jednak artystka jednego sezonu. Durne piosenki dla ludzi z Sopotu i Opola (bez obrazy). Poszedł nawet specjalny z prośbą żeby zdjęć reklamę ze stacji telewizyjnych. Dzień mija, a ja Ewelinki jeszcze nie widziałem...

Kolędy: Mam już serdeczne dość kolęd i świątecznych piosenek. Owszem hajs się zgadza i np. George Michael będzie do końca życia zarabiał kaskę za jeden utwór. Na początku nie było z tym żadnego problemu bo gdy się słyszy utwór Last Christmas to nastrój jest niezwykle budujący, ale po przesłuchaniu jej po raz 10.035 ma się już serdeczne dość.

Zima zaskoczyła kierowców: Jak co roku Wydarzenia informują o zimie i tym, że kierowcy są zaskoczeni. Jak co roku banda baranów nie wie, że ma zmienić opony z letnich na zimowe. Polska jeszcze na szczęście nie należy do krajów najcieplejszych. Dzisiaj śnieg spadł w całej Polsce i oby choć przez chwilę się utrzymał.

Atak pająków w Biedronce: Jako, że są użytkownicy na forum którzy boją się pająków, to nie będę tu wrzucał zdjęcia Wałęsaka. Wiadomo było, że do kilku Biedronek w bananach siedziało kilka sympatycznych pajączków. Ludzie się boją, a pająk jak to pająk ma za przeproszeniem: wyrąbane na rzeczywistość. Popularność delektowania się bananów i brania ich do buzi wśród kobiet w Polsce ''delikatnie'' spadła.

Promocje Steam i Humble: W tym roku jeszcze nic nie kupiłem, bo to co chciałem mieć dostarczyłem sobie już wcześniej, ale każda promocja to ''raj'' i święto dla graczy. Owszem niektóre ceny są z kosmosu, ale można spokojnie nadrobić zaległości. Promocje są w cenie, ale to nie wszystko, bo Biedronka robi kolejny wysyp z grami już 2 stycznia: Akcję robi Cenega.

Nadrabianie czasu z książkami: Zima to czas kiedy tak naprawdę mamy mniej obowiązków. To czas kiedy możemy robić to co chcemy. Książki lubimy wszyscy. Cieszę się, że ludzie nie tylko spędzają coraz więcej czasu sportowo, ale też poświęcają czas czytaniu. Na plus można zaliczyć fakt, że Empik i księgarnie były mocno oblegane przez ludzi (i bardzo dobrze!). Kupiłem sobie Metro (Majki) oraz zbiór opowiadań Wiedźmina.

Sign in to follow this  


7 Comments


Recommended Comments

>włączamy telewizor

>chcemy się zrelaksować

Wybierz jedno.

Chyba, że miałeś na myśli podłączenie konsoli.

A ludzie to kupują książki innym na prezent, bo taki to chociaż trochę mądrzejszy od skarpetek czy majtek. Potem i tak mało kto cokolwiek czyta.

 • Upvote 1

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...