Jump to content
  • entries
    22
  • comments
    157
  • views
    27,491

Roleplayowanie #10 - Chętni aby się przełamać?

Sign in to follow this  
Black Shadow

842 views

Youtube Video -> Oryginalne wideo


Powyższa playlista to jedna z paru zawierająca filmiki z sesji, w których brałem udział w przeciągu ostatnich tygodni/miesięcy :) Zresztą drobny fun fact - powyższa, dziejąca się w świecie Gry o Tron, była w ramach jakiegoś internetowego konwentu i biorąc w niej udział można było zostać wylosowanym do wygrania któregoś z podręczników do RPGów. Ostatecznie wyszło na to, że za jakiś czas powinna przybyć do mnie książka do Savage Worlds :P

Generalnie jednak powyższe okienko robi bardziej za ozdobę do wpisu (niemniej jeżeli zajrzycie do playlisty i coś tam obejrzycie to będzie fajnie, ale to kwestia poboczna) a główną kwestią jest rzucenie zapytania w świat (które to najpewniej powtórzę korzystając z prywatnych wiadomości do graczy na moich sesjach) - kto z was pisałby się - bez ustalania konkretnego systemu ani nawet dni, nie wspominając o godzinach grania - na jakąś sesję RPG na żywo? Przyznaję, dłuuugo wzbraniałem się przed przerzuceniem się na sesjowanie na żywo, ale po tym jak moje pierwsze podejście do mistrzowania na żywo, po angielsku, które przetrwało do teraz (mając z piętnaście sesji na karku), nabrało wiatru w żagle wyszło na to, że... bawię się znacznie lepiej niż mistrzując na forum. Czy to oznacza, że zabraknie mnie w Grajdole? Nie wiem. Przyznam, że ostatnio również jestem winny tego jak masakrycznie złe jest tempo sesji, ale też mógłbym wskazać palcem przedstawicieli po drugiej stronie. Zresztą powiem tak - powodem dla którego zakładałem dużo sesji to fakt, że a) miałem dużo czasu, b) po góra miesiącu tempo sesji siadało, więc nie musiałem skupiać się na jednej; tymczasem mając regularną, co tydzień, sesję na żywo nie tylko nie czuję, ale wiem, że byłoby złym pomysłem pakowaniem jeszcze jednej :)

Cóż, chaotycznie jak zawsze. Niemniej ci, zwłaszcza ludzie z Grajdoła, którzy tutaj zajrzą - proszę tylko o przemyślenie czy nie chcecie się przemóc do sesjowania na żywo. Mamy własny serwer TeamSpeakowy; zazwyczaj nie gryziemy i może jeszcze nie jesteśmy w stanie zaoferować tysiąca różnych systemów do grania, ale parę, imo fajnych i ciekawych na pewno ;)

Cheers.
Sign in to follow this  


7 Comments


Recommended Comments

Cholera, chyba źle rozumiem sesjowanie na żywo (popraw mnie jeśli się mylę), ale chodzi Ci o spotkanie w gronie nałogowców, czy tak jak pod koniec wspominałeś, "spotkania" na ts'ie lub jakimkolwiek innym komunikatorze głosowym?

Ogólnie z chęcią bym się na jakąś sesję wpisał :).

Share this comment


Link to comment

Nie mam absolutnej pewności, ale chyba kiedyś Ci mówiłem, że branie tylu sesji na klatę może się źle skończyć. :P Zgadzam się, że sesjowanie na żywo bądź przez komunikator jest lepsze niż na forum (nawet jeśli w tym pierwszym mam problemy, żeby się odnaleźć). Po prostu ta druga forma ma wady, które IMO dyskwalifikują ją jako zabawę.

Ja od sesji przez komunikator głosowy odpadam, bo nie mam do tego warunków. Ale miło, że udało Ci się znaleźć inny sposób na rozwijanie swojego hobby. :)

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...