Jump to content
Sign in to follow this  
  • entry
    1
  • comments
    5
  • views
    1,125

Ich spiele meine Musik - Beat Hazard

iSoyer

437 views

header.jpg?t=1402600628

Gdybym powiedział że nigdy nie miałem ochoty na "granie w muzykę" to albo gadałbym głupoty albo kłamał. Długo szukałem tytułu, który będzie dla mnie odpowiedni az w końcu znalazłem tego "Złotego Graala". Panie i Panowie przed Wami - Beat Hazard.

Was ist das ?

Beat Hazard to gra studia Cold Beam Games nieodpowiedzialnego za żaden tytuł AAA ani jakieś popularne gry. Dostępna na PC oraz Android gra generuje świat na podstawie...muzyki! Muzyka może być nasza (musi być w formacie mp3, wav, aiff, ogg, mwa lub flac, obsługę iTunes i formatu m4a dodaje DLC), możemy wybrać tą, która jest pobierana razem z pliczkami oraz możemy wybrać wbudowane radio. To zależy od nas i tylko od nas. Ale kontynuując, świat jest generowany na podstawie muzyki. Jeśli słuchamy metalu to na ekranie mamy masę efektów świetlnych (UWAGA, to nie jest gra dla epileptyków) oraz różnych ulepszeń dla stateczku, którym sterujemy. Gdy mamy spokojniejszą melodię to i gra się uspokaja. Do naszej dyspozycji twórcy oddali kilka modeli statków z możliwością pobrania dodatkowych ze Steam Workshop. Gra ma kilka dodatkowych ficzerów np. mozliwość publikowania wyników za pomocą Twittera. Wielkim minusem jest brak multiplayera on-line w podstawowej wersji gry. Aby go odblokować (oraz inne dodatkowe statki) musimy zakupić ulepszenie do wersji Ultra kosztujące 4 euro na platformie Steam. Pytanie czy za cenę 7 euro opłaca się grę kupić ? Odpowiedź brzmi: nie. Na HB lub w przecenie Steam za 1 euro, ależ oczywiście, jednak 30zł na grę bym nie wydał, mimo tego że mi się podoba.

Gameplay mojego autorstwa

Youtube Video -> Oryginalne wideo5 Comments


Recommended Comments

Beat Hazard jest zbyt chaotycznym błyskadłem żeby było dobrą grą. Marginalnie lepsze od gaussa pod winampem bo możesz czymś tam sterować, ale ostatecznie - nah, mang

Share this comment


Link to comment

Na Suicidal spokojniejsze kawałki są trudniejsze do zagrania niż to co jest na gameplay'u. Also warto kupić DLC które pozwala pobrać statki stworzone przez innych, nie ma to jak grać głową Nicolasa Cage'a.

Share this comment


Link to comment

Faktem jest że Ultra dopiero zakupiłem (dziekuję Humble Bundle) i rozpoczynam zabawę z Shadow Operations więc w najbliższym czasie wrzucę coś z trybu Boss Rush na Hardcore

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...