Jump to content
 • entries
  119
 • comments
  317
 • views
  75,549

Zagrajmy w The Legend of Zelda: Ocarina of Time - część 20 - Ganon's Castle

Mariusz Saint

477 views

Youtube Video -> Oryginalne wideo


W poprzednim odcinku udało mi się przejść całą Spirit Temple - ostatni labirynt w grze i jeden z najbardziej klimatycznych w ogóle. W tym odcinku budzę się i uświadamiam sobie, że to już prawie sam koniec gry, bo jesteśmy na przedostatnim odcinku letsplaya.

Na samym początku Sheik ma nam coś do powiedzenia, jednak nieco więcej o tym chcę napisać przy okazji ostatniego odcinka letsplaya. Natomiast zamek Ganondorfa (król Hyrule powinien mieć pretensje do niego za to, jak go przerobił) to tak naprawdę zbieranina zagadek z doczepionymi znaczkami świątyń. Zagadki w większości przypadków są ciekawe i nie utrudniają życia, dodatkowo niszczenie poszczególnych barier nie zajmuje dużo czasu, więc nie ma wielkich powodów do narzekań.
Znajduję też złote rękawice - dzięki temu itemowi Link nabiera konkretnej pary w łapach i podnosi bloki skalne tak ciężkie, że aż musi się włączyć cut-scenka by skomputować fajność tego wydarzenia.

Kolejny odcinek jest tym ostatnim, w którym pokażę finałowe walki i sceny, które na zawsze wryły mi się w pamięć - wbrew zapowiedziom z tego odcinka jednak finał nie trwa jakoś bardzo długo, bo około 37 minut. Dodatkowo skleciłem krótki, 6-minutowy epilog, w którym robię krótkie podsumowanie - on również będzie w sobotę, razem z pewnym wesołym bonusem.

0ttGHw3.jpg



@Elano
Masz na to między 8 a 10 miesięcy, bo chyba tyle czasu zajmie mi pokazanie Xenogears. W innym przypadku jesteś moralnie zobligowany do oglądania.



1 Comment


Recommended Comments

Spodziewałem się, że Sheik to jakiś Link z przyszłości/innego wymiaru, a tu taka niespodzianka. Swoją drogą, nie przepadasz chyba za księżniczką Zeldą. Wiąże się z tym jakaś ciekawa historia?

 • Upvote 1

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...