Jump to content
  • entries
    88
  • comments
    1,989
  • views
    110,315

Weekendowy Przegląd Blogów - Wciąż oglądamy

Sign in to follow this  
bielik42

719 views

Weekendowy Przegląd Blogów - Wciąż oglądamy

blogi-2_174sl.jpg

-by Prometheus

Następny tydzień i wciąż częściej zdarza nam się słuchać czyichś przemyśleń niźli je czytać - oto nadchodzi nowa era, w której liczą się tylko nagrywane recenzje, łączące płynny komentarz z jednoczesnym pokazaniem prawdziwego gameplayu. Oczywiście znajdziecie tu też inne rozrywki: filmy, komiksy, mangę i inne - jak co tydzień.

Gry

Zaczynamy od b3rta i jego wakacjach w Camp Omega - recenzja "Metal Gear Solid V: Ground Zeros (TU), następnie możemy zerknąć na cotygodniowy przegląd nowości ze świata Train Simulator od nano360 (TU), by szybko przejść do recenzji "Company of Heroes 2" autorstwa Darkstara181 (TU). Teraz lekkie zaskoczenie - znany z twórczości yt zoldator postanowił zaprezentować nam pisaną recenzję najnowszego dodatku do "Dark Souls 2" (TU), niespodzianką okazał się też porządny tekst na temat "Oddworld: Stranger's Wrath" od Kimahriego (TU). Schodzimy z wysokiej półki - LesniczyNiezliczy zrecenzował mało znaną platformówkę "Ultionus" (TU) iiiii... wracamz do b3rta i wrażeń z "Warface" (TU). Nowy blogopisarz - Rybol - zrecenzował grę typu f2p pt. "Unturned" (TU). Drugi tekst zoldatora (czyżby miał dość gadania?), tym razem o serii "Resident Evil" (TU). Ostatnim - i jednym z najciekawszych - tekstem jest rozprawa o wyborach moralnych w grach komputerowych od 849 (TU).

Kultura

Najwcześniejszym wpisem na mej liście jest recenzja komiksu Alana Moore'a "From Hell" (tylko dla dorosłych) mojego autorstwa (TU), kolejno mamy odcinek "Księgozbioru Iselora" o religioznawstwie, etnologii oraz literaturze orientu (TU). Pora na kino - recenzja "Strażników galaktyki" mojego autorstwa (TU), a także kolejny odcinek "Podążając za..." - "Wstręt" Romana Polańskiego (od 18 lat) (TU). Temat zamyka crouschynca recenzją filmu "Ostatni egzorcyzm 2" (TU).

Manga

Znów jeden wpis, ale za to jaki! W tym tygodniu świętujemy wpis vody22, który swym oryginalnym stylem "zaleca" zapoznanie się z "Hentai doskonałym" (TU). Rzadko się to zdarza, więc polecam każdemu.

Inne

Pozostajemy w klimacie japońskim - muszonik przedstawia "10 japońskich rzeczy, które akurat byłoby fajnie mieć w Polsce" (TU), następnie mamy kolejny wywiad w wykonaniu Cornica - tym razem o polskiej organizacji rodem z Star Wars (TU). Laveris prezentuje nam cztery gry RPG i kilka innych tekstów (TU), z kolei Deamonicus proponuje "revolucję blogową" (TU), a Strusiek publikuje swoje wiersze (TU). Podobną publikację znajdziemy u tybeka2 - opowiadanie "Moc" rozdział II (TU), ostatnim zaś tekstem są zwierzenie Mawiego (TU).

YT

A zaczynamy tradycyjnie od twórczości Rankina: Zagrajmy w Ys VI #14 (TU), Ys: the Oath in Felghana #1 (TU), Wizardy 9 #36 (TU) i Divinity: Original Sin (TU). Następnie dwa filmiki od Black Shadowa - duet w TF2 z Kathai_Nanjiką (TU) i reszta materiału (TU). Również dwa odcinki od HanPL - Gothic #17(TU) i #18(TU) i Qlinkjsza: Rayman - Przegląd gier z serii (TU) i Zwiastun serii (TU). Teraz pojedyncze odcinki - wpierw mamy polonizację zwiastuna autorstwa Sedinusa (TU), "zagrajmy w Hearthstone 002" eliandira (TU), tutorial do Dark Souls 2 od zoldatora (TU) i na koniec newsy RPG od KubiTheGamera (TU).

No i to by było na tyle w tym tygodniu - na zakończenie filmik muzyczno-growy, temat przewodni: Half-Life 2.

Sign in to follow this  


3 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...