Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    10
  • comments
    28
  • views
    7,775

Łaj did aj mułw hir?

Sign in to follow this  
LesniczyNiezliczy

577 views

Przyznaję, że na pierwszy miernitor merotyroczny post Rezerwatu miało zostać wrzucone coś bardziej rozpas rozpisanego, ale wydarzenia z E3 wydarzenia towarzyszące E3 dotarły także do mojego odludnego Rezerwatu. Niżej podpisany dał się więc ponieść fantazji. Częstując sarny budyniem czekoladowym, zdecydował się na rozpoczęcie konkursu pt.:

POMÓŻ MAJKELOWI I TY!

Zabawa polega na tym, aby w komentarzu napisać, dlaczego rockstarowy gangster postanowił wreszcie nareszcie przeprowadzić się do planety PC i/lub wylądować na Steamie.

Uwaga, uwaga, w konkursie jest przewidziana nagroda!

Biorąc udział w tej szalonej zabawie, możecie wygrać przekonwertowany do JPG budyniowy odcisk racicy jednej z rezerwatowych saren, który będziecie mogli sobie pobrać na dysk. W składzie jury znajdę się ja i bliżej nieokreślony konstrukt pojęciowo-myślowy przybierający postać silurus glanis lub słoiczka sosu Worchestershire (nie martwcie się, w obu formach ma smak morelowy). Rozwiązanie: w niedzielę po obiedzie.

Zapraszam do wpisywania w komentarzach tego, co Wam ślina na język palce przyniesie, a co pozostanie w zgodzie z cdactionowym regulaminem.

Oto nasz wspaniały, ogromniachny promo-obrazek!

POMÓŻ MAJKELOWI I TY!

blogentry-1042846-0-68868000-1402579584_

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16-06-2014: ROZWIĄZANIE!

Niniejszym ogłaszamy, że zwycięzcą - i w zasadzie jedynym uczestniczącym w konkursie - został użytkownik zjadacz! Serdeczne gratulacje. Mamy nadzieję, że zmiana budyniu z czekoladowego na cytrynowy nie spowoduje u nikogo alergii. Oto nagroda:

blogentry-1042846-0-84752000-1402908915_

Sign in to follow this  


1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...