Jump to content
Sign in to follow this  
 • entries
  10
 • comments
  28
 • views
  7,775

Wielkie otwarcie!

Sign in to follow this  
LesniczyNiezliczy

662 views

Witam serdecznie w Rezerwacie Leśniczego Niezliczego!

Kawałek Internetu, jaki ośmieliłem się zająć, nie porazi Was chyba oryginalnością tematyki. Okazy flory i fauny, jakie umieszczę w Rezerwacie, pochodzić będą z rodzin gier komputerowych, filmów, książek i wszystkiego tego, co powstało z myślą zaserwowania rozrywki. Będziecie mogli poobserwować więc pasące się recenzje, prowadzące nocny tryb życia wylewy frustracji/przejawy radości oraz szeroką gamę różnych przemyśleń. Wszystko to gdzieniegdzie okraszone nausilnie stylizowanym językiem, zupełnie jak w tym akapicie.

Wypadałoby jeszcze wspomnieć co nieco o opiekunie Rezerwatu, Leśniczym Niezliczym - czyli o mnie. Przygodę z grami rozpocząłem w czasach DOS-a i Windowsa 3.11 i pomimo tego, że do bólu palców zagrywałem się również na pegazusie, pozostałem wierny pecetom i do dziś to właśnie składak stanowi moje główne centrum rozrywki smile_prosty.gif

Świat konsol nie jest mi jednak zupełnie obcy. Tak się składa, że swojego czasu dane było mi położenie swoich leśniczych łapsk na konsolach starszych generacji. Zapewne co jakiś czas "uszczęśliwię" Was zatem tekstem o zwierzynie dostępnej na np. Atari 2600, Jaguara (grrrrau!) czy GameBoya. Mam nadzieję, że nie będziecie się nudzić.

Kolejna sprawa, o której wypadałoby wspomnieć przy otwarciu Rezerwatu to to, że pojawiające się w nim okazy będą dotyczyły w zasadzie tylko gier przeznaczonych dla pojedynczego gracza. Jakkolwiek kilkukrotnie próbowałem swoich sił w kilku multiplayerowych produkcjach, to za każdym razem mój zapał szybko mijał i serce rozkazywało mi przełączyć się na rozgrywkę z AI. Najwięcej szczęścia w zakresie MP przyniósł mi Counter-Strike - jeśli pamięć nie zawodzi - w wersji 1.5, ale baaardzo miło wspominam multiplayerowe Vice City smile_prosty.gif Grę przez sieć umożliwiało MTA.

Czy mam coś jeszcze do dodania? Wydaje mi się, że powitalny post może już śmiało chylić się ku końcowi. Odwiedźcie Rezerwat już niedługo, może akurat wypatrzycie w nim coś ciekawego dla siebie smile_prosty.gif Ja ze swojej strony postaram się, aby teksty były ciekawe i nie powielały tego, co znajdziecie na innych serwisach internetowych czy blogach.

Na koniec pamiętajcie, żeby przebywając na terenie Rezerwatu nie płoszyć zwierząt, nie zbierać nieznanych grzybów oraz - pod nieobecność kucharek - nie malować budek lęgowych sikorek na czerwień alizarynową.

Darz bór!

Sign in to follow this  


12 Comments


Recommended Comments

Ech... wpis powitalny...

Myśleliście, że zapomniałem? Tradycyjna notka z Wikipedii będzie jak zawsze!

Koziorożec syberyjski (Capra sibirica) ? ssak z rodziny krętorogich (czasem uznawany za podgatunek koziorożca alpejskiego C. ibex sibirica). Występuje w północnej i środkowej Azji.

Wpisany do Czerwonej Księgi Gatunków Zagrożonych Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody i Jej Zasobów i zaliczony do kategorii LC (niższego ryzyka).

 • Upvote 1

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...