Jump to content
 • entries
  318
 • comments
  3,425
 • views
  544,516

Krulewskie cycki


...AAA...

5,674 views

 Share

Muszę przyznać korwinistom jedno: zorganizowani są nieprzeciętnie. Sieć od kilku tygodni znajduje się pod dramatycznym oblężeniem Nowej Prawicy. Wszystkie portale, nawet rozrywkowe - od JoeMonster po Demotywatory - zamieniły się w obrzydliwe tuby propagandowe.

W ten sposób, wśród dobiegających zewsząd komentarzy opiewających Korwina, znalazło się pełno takich, które mają tłumaczyć maluczkim meandry doktryny prezesa. (Jeśli coś wydaje Ci się kontrowersyjne, chamskie lub niedorzeczne, to znaczy, że nie zrozumiałeś istoty wypowiedzi proroka.) Nie dziwota, że wróciła sprawa poglądów KNP na temat płci pięknej. Temat o tyle istotny, że coraz więcej młodych dziewcząt zmienia się w napędzane prawicową ideologią, agitujące kombajniki. Niektóre z nich, dzięki eksponowanym poglądom (a nawet parom poglądów) robią w internetach prawdziwą karierę.

R3ZHZSk.jpg

W zasadzie, z dwojga złego lepiej w tę stronę. Jeżeli mam wybór między słuchaniem wynurzeń o naturze ekonomiczno-społecznej pryszczatego gimnazjalisty, a podziwianiem walorów nieszkaradnej nastolatki, to raczej skuszę się na to drugie. A i Krul musi być szczęśliwy, widząc jak charyzmatyczna młodzież, uciekając się do niewybrednych argumentów, zjednuje mu poddanych i zwalcza lewackie ścierwo.

9mnEjXY.jpg

Nie ma się co dziwić, że panny gubią bieliznę na dźwięk imienia wodza. Najwyraźniej sukcesem zakończyła się ostatnia akcja mająca pokazać, że Korwin - wbrew obiegowej opinii i lewackim kłamstwom - szowinistą nigdy nie był, a wobec kobiet jest rycerski niczym Zbyszko z Bogdańca. Na fali rozgrzeszania, wszędzie gdzie się dało opublikowano materiał z urywkami wypowiedzi czarującego prezesa:

Podniosła muzyka zmienia wiele. Nagle gadka o tym, że kobiety wykonują głównie proste zawody, brzmi tak dobrze, że nawet same zainteresowane podpisują się pod tymi hasłami obiema rękami. Szkoda, że w kompilacji nie znalazło się miejsce dla bardziej dosadnych opinii padających z ust mistrza prawicy. Autor obiektywnego filmiku mógł sięgnąć choćby do jednego z ostatnich wystąpień złotoustego Janusza, które jak zwykle nie przeszło bez echa:

"- Pan uważa, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn...

- Ale oczywiście!"

"- Kobiety udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne"

Tak sobie myślę o licznych profesorkach, od których pobierałem nauki przez ostatnie pięć lat (zwłaszcza o diabelnie inteligentnej pani profesor od prawa karnego materialnego) i aż chciałbym poznać ich reakcje na tego typu opinie. Z drugiej strony - bacząc na wzrastającą popularność Korwina wśród nastoletnich dziewcząt - może jednak ma on trochę racji?

Przypomina mi to nieco rok 2003 i modny wówczas kawałek "Suczki". Oględnie mówiąc, tekst nie należał do zbyt feministycznych... W każdym razie, nie przeszkadzało to grupkom tlenionych nastolatek w delektowaniu się twórczością Ascetoholixu. A może po prostu kobiety próbują w tak dziwny sposób wyrazić jakiś rodzaj samokrytyki?

 Share

69 Comments


Recommended CommentsGuest JollyRogerIndieTime

Posted

Niedawno rozmawiałam z jednym fanem JKM, który komentując jego świetną politykę (i wszelkie zagadnienia związane z popularnym ostatnio gender), rzucił siarczystym komentarzem na temat Grodzkiej, oraz zapytał się mnie - dość retorycznie zresztą - "Chyba nie jesteś feministką?".

Dlatego słowa posta dobrze odzwierciedlają to zdanie. Ja jako człowiek urodzony w wolnym kraju, o który walczyli moi przodkowie własnymi rękoma, aby można było wszystkich traktować z godnością i szacunkiem, osobiście nie jestem w stanie znaleźć jakichś plusów za partią pana JKM, który - jedynie w mojej skromnej opinii, chociaż z całą pewnością jest wykształcony, to jednakże trwoni swoją inteligencję na średniowieczne poglądy, które w dzisiejszych, mknących ideowo do przodu czasach są passe.

Być może te szczątki procentowe mu wystarczą.

Link to comment

A ja uważałem FA za taką oazę spokoju gdzie nie dociera w żaden sposób Korwin ani jego bękarty, ...AAA... nie psuj mi tego teraz ;_;

Ale te wszystkie materiały z podniosłą muzyką to top notch, prawie uwierzyłem, że Korwin nie plecie bzdur. Niech ta kampania się już skończy i te wszystkie dziwadła zapadną się z powrotem pod ziemię...

 • Upvote 1
Link to comment

Niech ta kampania się już skończy i te wszystkie dziwadła zapadną się z powrotem pod ziemię...

Wtedy to się dopiero zacznie, jaka to dup*kracja zła i jak mało procentów dostaje prawica, bo ludzie głupi.

Link to comment

Ja też wśród znajomych mam kilku takich "fanów" Korwina. Choć może fanatyków byłoby lepszym stwierdzeniem. Ale co by o nim nie powiedzieć- może jest wykształcony, może stara się wypowiadać inaczej, niż reszta- nie mnie to oceniać. Ale to nie zmienia faktu, że Korwin zawsze będzie piep**ył bzdury.

Powiedzmy sobie wprost- w Polsce nie ma na kogo głosować. SLD to komuchy, PSL do władzy się nie nadaje, o Palikocie nawet nie wspomnę, bo tego powinni już dawno temu leczyć. PiSiury i POkurcze - to jedne korzenie i ten sam pień, tylko gałęzie "odbiły" w różne strony. A każda gałąź rosła po władzę, usiłując przerosnąć konkurentkę i wynaleźć jakieś świństwa na tą drugą. I tak jest do tej pory. A obok stoi uśmiechnięty Korwin-Mikke prawiąc swoje bzdury, z piłą w ręku mając nadzieję ściąć je obie. Tyle, że w obywatelach ostało się dość instynktu samozachowawczego, żeby tego idioty do władzy nie dopuścić, bo wtedy chyba mentalnie cofnęlibyśmy się do średniowiecza...

Korwin nie ma nawet sensownego planu wyborczego- wszystko, na czym się opiera, to półsłówka i gnojenie adwersarzy mających niewygodne pytania, co odzwierciedla się w jego "wyborcach"- nie mają pojęcia o temacie, ślepi na wszystko, za to każdy z chęcią by ci wyrecytował biografię swojego mistrza. Brawo.

 • Upvote 2
Link to comment

@Abyss - ty chyba nie zaglądałeś na blogaski 2-3 lata temu biggrin_prosty.gif. Się działo czasami, się działo!

Dzięki za ten wpis. Na JKM reaguję alergicznie i unikam kontaktu z nim i jego poglądami, bo dość mam wysypek na skórze. Troll polityki, który przy władzy mógłby być niebezpieczny - dlatego dobrze, że nigdy jej nie zdobędzie.

Fajnie dziś o fascynacji Korwinem wypowiedział się Piasecki - "uważam, że to choroba wieku dziecięcego, z której się potem wyrasta". Zważywszy, że rzeczywiście Korwin w gimbazie wygrałby wybory prezydenckie, a w grupach wiekowych 18+ już niekoniecznie, to jestem skłonny się zgodzić.

@mogol13 - jedno z czym bym się zgodził to tekst a'propos Palikota. Miał ciekawy pomysł, tylko go roztrwonił na błazenadę. Już byłem o krok o głosowania na ich inicjatywę (w końcu mają w szeregach ludzi z niedożałowanych przeze mnie Demokratów.pl), ale gdy zobaczyłem na ich liście Piskorskiego... Au revoir.

 • Upvote 2
Link to comment
@Abyss - ty chyba nie zaglądałeś na blogaski 2-3 lata temu biggrin_prosty.gif. Się działo czasami, się działo!

Zaglądam na blogaski właściwie nawet dłużej jak mam tutaj konto (czyli już ponad 4 latka zejdzie), ale mam jedną cholernie ważną zasadę, której staram się trzymać - nie dyskutuje o polityce, czasem się z niej nabijam, ale nigdy o niej nie dyskutuje na poważnie. Zwykle zlewam temat gdy się taki pojawi, ale jak przez cały dzień w internecie widzę Korwina to coś mnie strzela...

Nie wiem czy jest dla mnie gorsza rzecz która morduje całą przyjemność rozmowy niż wtrącenie do niej jakiś poglądów politycznych, partii, Korwinów, Kaczyńskich lewaków prawaków... bleh.

ps. dlaczego wydaje mi się, że osoby które wierzą w ten cały wolny rynek w Polsce nigdy nie miały kontaktu z lwią częścią naszych pracodawców tongue_prosty.gif

Link to comment

A ja uważałem FA za taką oazę spokoju gdzie nie dociera w żaden sposób Korwin ani jego bękarty, ...AAA... nie psuj mi tego teraz ;_;

Kim jesteś i komu ukradłeś rangę moderatora.

Tak jak Quetz zauważył, polityka i blogi są związane ze sobą od dawien dawna, forume ma własny dział i temat na dyskusje polytyczne, no a krulem luźnych gaci jest alternatywnie nargog i korwin 1%.

Link to comment

Mam wrażenie że kult Krula nie wynika z samej opcji politycznej jaką Korwin prezentuje, a w braku sensownej alternatywy. Podejrzewam że większość z fanów (żeby nie powiedzieć fanatyków) pewnie nawet nie zna programu KNP, albo widziało na YT filmik o Murarzu Mietku i na tym opiera swoje przekonania. Ludzie, zwłaszcza młodzi, są zmęczeni ciągłymi konfliktami na linii PiS/PO/reszta, widokiem rozsypującego się państwa i po prostu szukają czegoś innego. I w to miejsce świetnie wbił się Korwin, który jakby nie patrzeć, jest charyzmatyczną postacią, i jego program ma tutaj drugorzędne znaczenie.

Co nie zmienia w ogóle faktu że chętnie bym zobaczył jak dochodzi do władzy, i tak nic lepszego nas nie czeka :D

Link to comment
no a krulem luźnych gaci jest alternatywnie nargog i korwin 1%.

Dwa krule i jeden Pan Prezydent To się nie uda, krule muszą zniknąć.

Link to comment

Odnośnie korwinistów - u mnie w liceum jest ich mnóstwo. Snują się po korytarzach z programem nowej prawicy i wciskają każdemu. Kurczę gorzej niż świadkowie jechowy.

Link to comment

Dziś w Trójce usłyszałam, jak jakiś "bystrzacha" z KNP mówił o tym, jakoby kobiety miały być gorsze od mężczyzn z matematyki.

Patrząc na średnią ocen mojej grupy z matematyki... śmiem wątpić.

Najbardziej martwi mnie to, że takie "gimbusy" w końcu skończą 18 lat. Miejmy nadzieję, że zdążę do tego czasu wyemigrować do normalnego kraju.

EDIT: w moim liceum jest niewielu korwinistów i łatwo ich rozbroić. Wystarczy podstawowa wiedza i pytanie o źródło ich rewelacji.

Link to comment

Korwin tak dobrze wypada w TV, bo we wszelakich programach dyskutuje przeważnie z umysłowymi indolentami (sam jest inteligentny), więc nie wystarczy wiele, żeby ich przegadać. Przeważnie sami siebie "masakrują".

Czasem mówi coś ciekawego, o czym raczej nikt inny w TV nie mówi i ma rację, ale często bredzi od rzeczy. Niestety, ale własność prywatna wszystkiego nie ma szans funkcjonować w dzisiejszych, bardzo skomplikowanych realiach. Najbardziej wkurza mnie u niego święte traktowanie PKB, jakby to była najważniejsza sprawa na świecie. Ale poparcie ma, bo jest charakterystyczny. UPR głosi niemal te same hasła, a mało kto wie, co to za partia.

Link to comment

Krul ma cudowne rozwiązanie na wszystko, kto na niego nie głosuje ten lewak!

Tak na serio: już wolałbym zagłosować na swojego kota - też czasem robi dużo hałasu, różne bzdury, ale przynajmniej nie udaje, że się na czymkolwiek zna. :D

 • Upvote 4
Link to comment

Dziś w Trójce usłyszałam, jak jakiś "bystrzacha" z KNP mówił o tym, jakoby kobiety miały być gorsze od mężczyzn z matematyki.

Patrząc na średnią ocen mojej grupy z matematyki... śmiem wątpić.

Ja zauważam taką zależność, że mężczyźni albo osiągają wyniki bardzo wysokie, albo bardzo niskie. Na wszelkich konkursach dominują faceci, z drugiej strony zagrożeń także ma najwięcej płeć brzydka, więcej mężczyzn zostaje znanymi matematykami, ale także to oni często są typowymi fizolami na budowie. Kobiety za to oscylują w większości na poziomie dobrym, nie wybijając się w żadną ze stron. Oczywiście generalizuję i każdy może zaobserwować coś innego.

Z komentarzy na JM wynika, że ta MRybanska to facet, który przed cyckami z Korwinem w avatarze miał zdjęcie jakiejś modelki.

Oslo - czy tylko mnie się wydaje, że białe kartki na zdjęciach bardzo łatwo przerobić? - http://cdn0.dailydot.../10/mobama1.jpg

 • Upvote 1
Link to comment

Zapytam z ciekawości (mój pierwszy dzień od miesięcy na B:FA i nawet tu jest polityka, no cóż):

- Nie jestem za związkami homoseksualnymi

- Uważam, że nie powinno być przymusowych ubezpieczeń - wolałbym zrobić to prywatnie

- Nie podoba mi się wizja przyjęcia Euro, tak samo jak pobyt Polski w UE

- Chciałbym, aby w Polsce była możliwość kupowania leków bez recepty, lekkich narkotyków - legalnie (co prawda sam bym ich nie zażywał, ale uważam, że powinny być dostępne)

- Kiedyś na tym forum pisałem o tym, że broń nie powinna być dostępna, zmieniłem jednak zdanie (zanim jeszcze usłyszałem o KNP)

- Nie chcę płacić na ZUS, pomimo tego chcę pracować

- Nie chcę, aby państwo wypłacało zasiłki dla bezrobotnych

- Jestem za prywatyzacją szkolnictwa

No to na kogo mam głosować, jeśli nie na KNP? Powiem szczerze, niezwykle mocno cieszy mnie poparcie Korwina. Nie ze względu na jego poglądy osobiste. Po prostu jest to partia wolnościowa mniej skrajna od libertarian. Obecnie tak zwana banda czworga nie stanowi dla mnie dobrej alternatywy. Nie nazwę się wiernie walczącym o wolność kucem (choć do KNP przynależę jako członek), jednak widzę w tej partii szansę na zmianę systemu. Jeśli nasz kraj regularnie zadłuża się na większą skalę - trzeba coś zmienić. Jeśli bez dotacji unijnych w Polsce nie można normalnie wybudować drogi - trzeba coś zmienić. Jeśli ludzie przymusowo płacą składkę na emeryturę, której nie zobaczą, tudzież będzie ona śmiesznie niska - trzeba coś zmienić. Jeśli w naszym "suwerennym" państwie 80% decyzji zapada nie w Warszawie a w Brukseli - trzeba coś zmienić.

Jak ktoś będzie chciał porozmawiać, chętnie to zrobię (piszcie lepiej na PW, rzadko wchodzę na FA), ale na komenty będące na dość niskim poziomie - nie odpisuję.

Dodam jeszcze, że to nie jest tak, że ślepo wierzę w słowa krula. Jednak po przeczytaniu książek Rothbarda, słuchaniu nie tylko Korwina, ale również innych członków partii (np. Dziambor, Wilk), jestem dalej przekonany o tym, że KNP to dobry wybór. Tym bardziej, że miałem przyjemność rozmawiać z Zygmuntem Kopaczem - biznesmenem z Wielkopolski, naszą "jedynką" na liście. Zarówno on, jak i Robert Gwiazdowski, czyli człowiek, którego osobiście uważam, za jednego z lepszych ekonomistów w Polsce (a powiązany z KNP nie jest), popierają postulaty KNP.

Dlatego swój głos oddam właśnie na Kongres Nowej Prawicy.

 • Upvote 1
Link to comment

Zaraz.

Jesteś za wolnością, ale nie popierasz związków homoseksualnych. Ale jesteś za wolnością.

Czyli wolność dla ciebie TAK, a dla innych niż TY już nie? Dobrze to rozumiem?

Tak tylko pytam.

 • Upvote 7
Link to comment

Załóżmy, że likwidujemy ten ZUS. Skąd weźmiemy kasę na wypłacenie wszystkim zaległych emerytur? Największym problemem piramidy finansowej nie jest chyba właśnie jej działanie, a znalezienie sposobu na w miarę bezbolesne i nieprowadzące do upadku zrezygnowanie z niej.

Link to comment

Czyli wolność dla ciebie TAK, a dla innych niż TY już nie? Dobrze to rozumiem?

Ująłbym to inaczej - masz prawo wyzyskiwać swojego pracownika czy zastrzelić dziecko na swoim podwórku, ale nie wolno ci przytulać się z osobą tej samej płci :3

Chcącemu nie dzieje się krzywda!

 • Upvote 6
Link to comment

Zaraz.

Jesteś za wolnością, ale nie popierasz związków homoseksualnych. Ale jesteś za wolnością.

Czyli wolność dla ciebie TAK, a dla innych niż TY już nie? Dobrze to rozumiem?

Tak tylko pytam.

Pytaj. :)

KNP ma jasno zapisany status - wolność, ale budowana na wartościach chrześcijańskich. Poza tym czy choroba psychiczna jest wolnością...

@Klekostan

Pracownik ma prawo odejść, prawo do broni tyczy się obrony przede wszystkim naszego życia, nie popadajmy w skrajności.

@Mysquff

Obecnie rok w rok państwo dopłaca do emerytur coraz większe kwoty. A dziura budżetowa rośnie. Ten cały cyrk z OFE ma tylko spowolnić bankructwo ZUS-u. Działamy jednak według zasady - prawo nie działa wstecz, jeśli ktoś płacił - musi otrzymać pieniądze. A skąd je wziąć? http://conradgadomski.pl/166/

Link to comment
Poza tym czy choroba psychiczna jest wolnością...

Wiem, że to prowokacja, więc pragnę Cię tylko poinformować, że strasznie szczeniacka. Go read a book.

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...